איך עובר סופשבוע?

טושית18

New member
איך עובר סופשבוע?

עשיתם ספורט? אכלתם בריא? מישהו לעזאזל יודע להכין כוסמת שיצא טעים...חחח?! מה חדש? מה המטרות השבועיות?!

goliver007

New member
הי דפנה

חשבתי לעשות הים ספורט ולבסוף ויתרתי. בקשר לתזונה אני אוכל טוב.. ומחר אני הולך לראשונה לדיאטנית אחרי שנה שבדיוק התדרדרתי במשקל, אני מרגיש ממש טוב ואני רואה התפתחות יפה באופק, משאר הפעמים שכן ניסיתי לשמור, מן סגירת מעגל שכזה. ובקשר לכוסמת, אימא שלי עושה את זה בן **** :)

טושית18

New member
אחח ירון ירון:)

בסוף הכנתי את הכוסמת כל כך טעים(שמתי קישור,מגורד,גזר מגורד,מעט שום, בצל קצוץ ועוד כמה דברים) וזה היה ממש טעים שזה הסתיים באותו יום...(ולא אני חיסלתי חחח...) אז מה חוצמזה?? אני פחות שומרת ופחות ספורט אבל בגלל שיש לי עומס לימודים.אבל אני גם לא אוכלת המון אז ככה שזה לא עולה ולא יורד..אחרי זה אני כנראה אצטרף לקבוצת כושר-תזונה שכזו......

P u s s i c a t

New member
עבר... ../images/Emo13.gif

אז ככה... לא. לא..
(יש לי יומולדת מחר אז היתה ארוחה חגיגית. חגיגה זה בריא?) ולגבי הכוסמת..... טעים זה עניין אישי. מה את אוהבת? אני עושה את זה רגיל ואז שמה על זה קצת טריאקי. לפעמים עושה את זה עם תערובת לקינואה או לאורז... לפעמים עושה את זה עם ה-כרוב (כרוב במיקרו שלם או חצי ל-15 דק', מוציאים חותכים לרצועות, מעל זה שמים קוסקוס או כוסמת עם רוטב סויה. סותם אותך לחצי יום וטעים ) אני אישית מתה על כל אלה - קינואה, כוסמת, חיטה וכו'. הכי טעים לי עם רוטב טריאקי או סויה. אבל גם עם רוטב חרדל דיז'ון לייט (5 אחוז שומן) זה טעים וקליל. יש המון וריאציות... בגלל שאין לזה כמעט טעם זה קולט כל מה שתשימי עליו לפעמים אני פשוט שמה על זה את הרוטב מהבשר....

P u s s i c a t

New member
תודה ../images/Emo25.gif

וזה בכלל לא עיכוב, זה היום
ולגבי ה-120..... מכיוון שאנחנו בפורום לרדת בגדול, אני מקווה שהתכוונת לגיל

mayane21

New member
../images/Emo6.gif

מזל טוב מותק.... המון אושר שמחה והגשמת כל החלומות

טושית18

New member
../images/Emo65.gifמזלללללללללל טוב גם ממני:)

וכן...חגיגה בריא מאוד. גם לי יש יומולדת בסקרוב מאוד...כמה ימים

טושית18

New member
דווקא רעיון טוב הכרוב...

לא ניסיתי...אבל בפעם הבאה אני אנסה :) טנקס

למעלה