איך עושים מועד ב'?....

איך עושים מועד ב'?....

נכשלתי בבחינה ואני רוצה לעשות מועד ב'... האם אני צריכה להירשם במזכירות הפקולטה, או שאוטומטית מגיע לי לעשות מועד ב' אם נכשלתי?...

shay4442

New member
אם נכשלת או לא ניגשת

יש לך אוטומטית מועד ב' בניגוד אלי שאני צריך להירשם למועד ב בשביל לשפר את הציון שקיבלתי

ז"א שאין צורך ללכת למזכירות להרשם?

זה תקף רק במקרה של ציון חיובי שרוצים לשפר? והאם זה נכון גם לגבי בחני ביניים?..

ועוד דבר

האם אני חייבת לגשת למועד ב' הזה או שיש לי אפשרות לא לגשת אליו?... מצטערת על השאלות המטומטמות, אני חדשה בעסקי מועדי הב'.

BlackUnicorn

New member
כעיקרון אוטומטית, אבל כדאי

שתבדקי במזכירות החוג כיוון שאני מכירה רק את משפטים ועוד קצת מסביב. מה את לומדת?

משפטים...

אז מה קורה במשפטים?... ולגבי השאלה השנייה - אם נכשלתי ואני לא ניגשת למועד ב', קורה משהו לציון שלי (נגיד שמחשיבים את זה כ 0 כי לא ניגשתי) או שזה נשאר עם הציון של מועד א' ולא קורה כלום?...

חידוד לשאלה

נכשלתי בבחינה, אבל עברתי את הקורס בזכות פקטור ועבודות שהגשתי. אם אני לא ניגשת למועד ב' - האם אני אחוייב לעשות את הקורס מחדש, או שיחשבו לי את הציון בבחינה כ 0?...

BlackUnicorn

New member
אם עברת אז יחשבו לך את הציון

הסופי שקיבלת - לאחר הפקטור והעבודות. כעיקרון שימי לב - יש קורסים מסוימים שהדרישה היא לעבור גם את הבחינה - בד"כ זה כתוב בפרטים שבידיעון או בסיליבוס (אם הוא מפרט גם פרטים כלליים). כעיקרון, אם מופיע לך בפרטים שב - http://www.ims.tau.ac.il/tal בציונים שעברת - אז עברת.

ולגבי הרישום במזכירות?

אם נכשלתי בבחינה ואני כן רוצה לעשות מועד ב' - עלי להירשם לכך או שזה אוטומטית רושם אותי ואני פשוט יכולה להגיע במועד ולעשות את הבחינה?...

למעלה