איך תזהנה אם אתן מכורות לאהבה?

איך תזהנה אם אתן מכורות לאהבה?

הנה כמה דפוסים מאפיינים - במאמר התמכרות נשים לאשליית אהבה - חלק ב' אשמח לשמוע תגובות.

איזה טיפים היית נותנת למצבים הללו?

איזה סוג של "הימנעות" היית מציעה לנשים שאת מאמנת ?

אימון לקשר הרסני

היי נורית היחוד של אימון הוא שהוא מאמת משקף. האימון נועד להביא למודעות ועשייה. בהשקפתי אין מקום לתת טיפים אני איית לא מתחברת לכל הספרים "איך תמצאי בעל ב..." "תעשי כך תחי באושר ועושר..." וכ". אימון מטרתו להביא למודעות ברובד אחד, והשני עשייה. בסוף ההודעה הזאת אני אצרף תשובה שנתתי לבחורה שנשאלתי על מערכות יחסים הרסניות (מתפרש מהשאלה) שאלה שנשאלתי בעיתון עולם האישה במדור מומחיות. שימי לב שאפלו בשאלה היא לא מודעת לאחריות שלה. באימון הלכה למעשה הייתי מאמנת אותה קודם כל להבין את המערכות ההרסניות שהיא עצמה מכניסה את עצמה לתוכם, לאחר להבין למה, ובסוף ה לעשות כדי שלא תחזור על ההתנהלות שוב ושוב. הסברים פסיכולוגים להתנהלות ההרסנית יש המון. המטרה באימון שהאדם יזהה בהנחיה כמובן ויהיה במודעות לגבי עצמו, ולא יחזור להתנהלויות הקודמות שלו. אני שומעת מדי יום סיפורים שהכותרת שלהם "אני בהרס עצמי" ונשים איטלגנטיות, נשים נשואות שבורחות למערכות יחסים שהם קשות פי כמה ממה שיש להם בבית. מקווה שעזרתי. שבוע נפלא לך ולכולם.

בעצם את מאשרת כאן את מה שגם

אני מוצאת.... תודעה היא רק שלב ראשון. אחר כך צריך לעבוד כמו במכון כושר: תכנית אימונים!!! תודה

dewwater

New member
מאמינה ש....

כל אחת מאיתנו, הינה למעשה כלי קיבול של עצמה. ככל שהכלי הזה מלא, כך ההתקשרויות שלה יהיו בריאות יותר. ככל שהכלי יהיה מלא יותר, כך תחושת ההזדקקות תהיה נמוכה יותר. "התרופה" למצבים מסוג זה, תבוא בהרבה עבודע קשה וכואבת, של הבנת המקום הזה, מודעות ומילוי כלי הקיבול העצמי בהרבה אהבה, הערכה עצמית ודימוי עצמי חיובי...

למעלה