אילו אביזרים יש ברשותכם?

לי יש את היתד האנושי

אביזר המין האהוב על נשים רבות... <טוב לא רבות, רק אלו עם טעם טוב...>

Cגלית

New member
תמונה !!!

אפשר גם תמונת חורף

bambyle

New member
אפרופו יתד אנושי,,

הוא נעמד כל 90 ד' כך שבזמן אחר אייך יקרא שמו ? :))

bambyle

New member
כוונתך לא לכאלו מפלסטיק ?

מממ,,,כי יש לי כמה וכמה דוגמאות.

bambyle

New member
מצאתי כמה וכמה

חלוק נחל מגניב <מצאתי בטיול בנחל בעין גדי > שצורתי מתאימה להחלקה מרגיעה ומטריפה. פיון <כלי ממשחק שח מט> משיש עם גימור בחלקו העליון שתואם למידת ה,,, שלי :)) < מחנות לדיברי מיסטיקה בכלל :)) > קיבלתי במתנה ממש במקרה מוט מסיליקון באורך 10 ס"מ עם גבישים באורכים שונים ששימש לא רק אותי אלא גם את מבואותיו האחוריים של השותף שלי :)) אחפש עוד ואחזור,,

nerissa

New member
יש לי ההרגשה..

שהמלאי שלי קצת עלוב לעומת שאר המשתתפות.. אחרי שקראתי כמה דברים מעניינים כאן למטה עם פיונים וחלוקי נחל ושות'..
אז ככה (קנוי): אזיקי עור "רוקי2" (פוקט רוקט) מנשה (ויברטור נטול אשכים, רוטט, מהירויות, עם אור סגול בקצה לחידוד הראיה במחשכים) ויבי (ויברטור הייטק טורבו עם חרוזים, מהירויות מישתנות ופרפרון אינטגרלי לדגדגן) שוט זנבות אדום/שחור שוט רכיבה קיין באט פלאג טבעת גירוי המולבשת על הזין עשוי: אטבים (כמובן) שרשרת אטבים מצבטי פטמות שהם בעצם מהדקים קטלניים מהום סנטר

Cגלית

New member
נראה לי שיש לך יותר מהמלאי שלי.

דילדו ויברטור כמה סוגי אזיקים,עוד,לבד ועוד חומר שאינלי מושג מהו. שוט זנבות ,2 קין רוקט 2 משאבה נוצות לפינוק. נר שנמס והופך לשמן עיסוי מדהים. חבלים בכמה אורכים. ביגוד סקסי. מצבטים. סקלפלים.. טוב זה לא שייך
לא זוכרת אם יש עוד, אחשוב על זה

Cגלית

New member
אממ

הסקלפלים מיועדים למשהו אחר
המשאבה <חבל שאין לי תמונה שלה> יונקת ומענגת את השפתיים.

למעלה