אין ברירה

shelly581

New member
אין ברירה

אין ברירה פעם אהבתי אותך, פעם הכל היה שונה פעם ביליתי איתך, היום הלב מנסה פעם להיפגש איתך היה עושה אותי מאושרת היום רואה אותך, כי אין לי ברירה אחרת אני רוצה לחיות ולהמשיך בחיים אני רוצה להתקדם ולשנות דברים אבל אתה תמיד שם בתמונה כאילו עושה את זה בכוונה שואלי אותי כל יום למה אני שונה מה קרה בחודשיים האלה? לאן נעלמה השמחה? ולי אין תשובה בשבילך, אני מרגישה כלואה כלואה בלב, בנשמה אנחנו נפגשים ובקושי מתנשקים, אתה רוצה ואני מחפשת עיסוקים מה יקרה כשנחזור לקיים יחסים? ואומר לא, מה יהיה התירוץ המתאים? מה אני צריכה לעשות כדי שתבין שלא תיקח ללב, פשוט תפנים שאין לי מושג למה חזרתי אחרי שברחתי אין לי מושג למה אני כאן, אתה קוץ בתוך הגן אני לא רוצה שתיפגע, אבל זה ברור שאין עוד ברירה זה או זה או לוותר על החופש ולהיכנע אני רוצה לחיות ולהמשיך בחיים אני רוצה להתקדם ולשנות דברים אבל אתה תמיד שם בתמונה כאילו עושה את זה בכוונה שואלי אותי כל יום למה אני שונה מה קרה בחודשיים האלה? לאן נעלמה השמחה? ולי אין תשובה בשבילך, אני מרגישה כלואה כלואה בלב, בנשמה

מרום71

New member
,אין ברירה".... זו אמירה קשה!!!

אין ברירה זו אמירה קשה. יש שיאמרו..."תמיד יש ברירה"!!!! אולם גם יריית אמירה זו אינה אחראית ואינה מדויקת. ואת "אין ברירה שלך"..אהבתי נורא... מילים פשוטות ולא מתימרות.. סיפור חיים קטן על עולם שעבר ..ומת.. אמת, דיי התרגשתי..למרות שדברים שכאלו כבר נאמרו אין סוף פעמים... 581 מ 71 ....אם זו מציאות חייך.. קומי!!!! אימרי תודה וסליחה!!!! ולכי אליך..!!! אל תפחדי מדבר... קשה לזייף שאוהבים..וקשה לזייף שלא אוהבים.. לכי אישה...לא כי יש לאן..!! לכי כדאי לצאת ממקום לא טוב.. ליבי איתך יקרה.. שבת שלום מרום71

למעלה