אין הרבה מילים

• פותח הנושא petit
  • פורסם בתאריך

petit

New member
אין הרבה מילים

לתאר את ההופעה השמיימית שחזרתי ממנה כרגע(כמומ רבים אחרים פה בפורום...) היה מדהים 16 שירים+ביצוע חוזר בכי,צחוקים ,אנרגיות מחשמלות,ריקודים בכסא ובעמידה,ואגדה אחת על הבמה שאף אחד לא יכול לעמוד בפניה היה קסום!!! זו מתנה נהדרת ממי שאירגן את זה שאפו

נתתי לה צ'אנס.....

היה צפוי שיהיה בכי, היה צפוי שהיא תתרפק על הקהל, קשה לי להאמין שלא הכל משחק מוגזם. ריטה זו ריטה ללא ספק, לא נראה לי שהיא מנסה להמציא את עצמה מחדש אם היא שרה אותם שירים שוב....אז יש עיבודים קצת שונים, אבל חזרנו שוב לאהבה גדולה. מקווה שיהיה לה בהצלחה למרות שהכל היה די צפוי . בסופו של דבר משי הכי מסכנה מכל התקופה הזו, רחמים על הילדה

pc girl

New member
היה מדהים!

היה פשוט מצויין. שירים פשוט מעולים, וריטה פשוט מקסימה. היה גם נורא כיף סוף סוף לפגוש את האנשים מאחורי הכינויים
עכשיו אני אצל אחותי, אבל מחר אני אחזור הביתה ואני ארשום את רשימת השירים שהיו (אם לא יקדימו אותי)... + הצלחתי להגניב איזה 2 תמונות בפלאפון אז אני אשתדל להעלות. בקיצור, היה כיף וטוב

pc girl

New member
גם אותך! ../images/Emo24.gif../images/Emo13.gif

היה פשוט מעולה! מקווה שיתחילו להיות יותר הופעות באזור שלי, ואז אני סוף סוף אוכל להתחיל לבוא יותר (הרבה יותר
)

petit

New member
אנח ראיתי את כולכם

אבל אין לי מושג מי הוא מי מי הילדונת המתוקה שירדה לכיוון הבמה והתיישבה על הרצפה בדיוק לפניי? למי שייך האבא המצחיק והחמוד שישב לצידי והפך נושא כלים של מעילים? את סימה זיהיתי,כנ"ל את צחר ומיכל כמובן חבל שלא יצא לי להכיר אתכם אבל היה שווה ובאמת שכל מילה נוספת מיותרת פרומו למפגש מעריצים הכי מושלם שיכול להיות מישהו ראה את מילי? היא הייתה?

סיכום הערב

היה ערב מרגש. שלא היה כמוהו לעולם. ריטה נתנה שואו מעולה. ותחשבו על זה הרווחנו וקיבלנו את ריטה לטעימה קטנה אחרי הרבה זמן ללא הופעה. אני ישבתי בשורה השני ליד האבא נושא הכלים. האבא הוא אבא של בת אל חודדי מי שמכיר שישבה לידי וליד לימור יהודה. נהניתי מאוד היה כיף לקבל מבטים מריטה ולקבל חיוך. שמחתי לראות קצת אנשים מאחורי הניקים. שבת שלום לכולם אוהב, רותם.

pc girl

New member
אני ישבתי ליד מיכל

עם טוניקת פסים אדומה לבנה... איפה ישבת?

tiaa1

New member
גם אני הייתי,הגעתי בדקה ה-90

הייתי מלווה בחייל וחברתו,(הבן שלי). גם אני רציתי להכיר את מילי.ראיתחי את צחר(מולי בערך) את מיכל כמובן ואת גלית היה מופע מרהיב וריטה נפלאה.כל מילה מיותרת יוספה

pc girl

New member
זהו חזרתי הביתה...

בהתחלה קיבלתי קצת פוביה מהמצלמות שהיו שם... אבל עם הזמן זה התחיל לעבור
וניגש להופעה עצמה
ריטה התחילה עם אחרי שאהב... משם עברה לימי התום ולאחר מכן למחכה. את שאר הסדר אני לא זוכרת. היא שרה שני שירים חדשים, האם היית והיינו גדולים, שני שירים מקסימים, בייחוד האם היית. שיר מדהים. והיא שרה גם את בגידה בפעם הראשונה, ואת אל תפחד. את בוא היא שרה פעמיים, וזה בערך מה שאני זוכרת. הקהל היה נורא חם ואוהב, האולם מסודר עם במה עגולה קטנה במרכז, ומסביב לבמה כיסאות, ככה שזה ממש הרגיש כאילו אנחנו בהופעה בסלון בבית. ריטה ריגשה, הצחיקה והייתה פשוט מקסימה וחמודה. היה מדהים ונורא כיף! מחכה להופעה הבאה שאני אוכל ללכת אליה.

pc girl

New member
4

מצטערת על האיכות הנוראית בתמונות, זה מהפלאפון.

PRINCESS GINA

New member
../images/Emo24.gifההופעה הערב...../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

הייתה כל כך מרגשת, כל כך אינטימית... היו שם אנשים שלא ראיתי פנים אל פנים כבר כמה שנים טובות! כזאת הופעה בדיוק רציתי מריטה...עם האנשים שבאמת אוהבים אותה, האנשים שהיא מכירה אחד אחד ובחרה בהם להיות חלק מהערב הזה.... היה כל כך יפה... בשיר שרה ברחובות, ריטה נורא בכתה בפזמון האחרון ואחרי השיר היא ירדה בבכי מהבמה תוך שהיא מתנצלת ומבקשת הפסקה... יחד איתה בכתה גם משי שישבה ממש ליידי...נתתי לנועם הקטנה מים והיה לי עצוב לראות את משי...ראו בעיניים היפות שלה שהילדה הזאת סובלת... אני זוכרת הופעות אחרות שמשי הייתה שרה ברגש שירים כמו "שרה ברחובות" ואחרים, והפעם היא לא שר..רק הקשיבה, ושקעה בבכי....אני יכולה להבין אותה ומפה אני שולחת לה חיבוק חם ואוהב... אם את קוראת את זה משי, אני רוצה שתזכרי שקיימות גם תקופות כאלה בחיים, אבל הם עוברות, ומהעצב שאת נמצאת בו עכשיו עוד תצמח שמחה גדולה..תאמיני לי! אני אוהבת אותך ותמיד, כמו כולם- אהיה פה ובהופעות בשבילך. ריטה, כל הכבוד על ההופעה המדהימה, ההבעות שלך, הרגשות והאהבה נשפכו בכמויות על הקהל, הרגשתי ממש את הלב שלך בכל פעם שהתקרבת אליי, ואת החום והחיוך ששלחת לי...תודה על הכל! אחת ההופעות שאני לא אשכח כל חיי....זה בטוח! שם הבנו סוף סוף מי בני המשפחה האמיתית של ריטה שמלווים אותה שנים, אנשים שראיתי אחרי כל כך הרבה שנים, השתנו, גדלו, אבל האהבה נשארה אותה אהבה תמימה וטהורה כל כך..הערב הרגשתי את זה יותר מכל...... תודה ריטה! שני

למעלה