אין כאן אף אחד

נועם*

New member
אין כאן אף אחד ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo35.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo10.gif

נו באמת! יום שישי כולם יוצאים ורק אני בבית, זה בגלל שאני חולה... גם לא הייתי בבית ספר, טוב זה לא ממש מעניין אותכם, אבל אם מישהו מחובר עכשיו, אז תגיב

Ms. Librety

New member
נועם!!!

ווי אני משועממת.... מחכה שהכי גאים שיש יתחיל... מקליטה לחברה!!!! אוף... אני שוב מדוכאת... הלוואי שהיה לי את הואמץ שיש לכם... הלוואי שבלכלל הייתי אמיצה... הלוואי שאני בטיולצ השנתי הייתי יכולה ללכת לנקשק איזה ילד ילדה לא משנה מי מו או מה!!! נמאס לי להיות חברה הכי טובה של מישהו... נמאס לי להיות ילדת הסודות של מישו... אני רוצה להיות כל העולם בשביל מישהו... מישו שיאהב אותי האמת... . ואני לא יכולה לעצור את הדמעות....

נועם*

New member
לאלאלא

מה הכוונה אומץ? אני אמיץ? את ממש לא מכירה אותי, את חושבת שיש לי את האומץ לנשק מישהו ככה סתם? לא ניראה לי...... טוב כנסי לצאט, נדבר

MARMELAD

New member
חמודה...

אני אכתוב משהו קצת קשקשני... האומץ נמצא בפנים. ז"א, אם תתני לו לצאת, הוא ייצא. את רק צריכה קצת להתאמץ. סך הכל ההבדל בין ה"אמיצים" לאלו ש"לא אמיצים" הוא במה שהם עושים. וכל אחד יכול לעשות הכל. אז יאללה, תתחילי בקטנות.. ותגמרי גדולה. וסליחה על כל הסיסמאות. MARMELAD

SC

New member
מה קורה ?

היי, מה קורה איתך ? למה לבכות, גם זה יגיע ויהיה לך כיף מאוד. בינתיים תמשיכי להיות חברה טובה ונאמנה. טוב שיש אנשים כמוך !!!!

למעלה