אין לי אבא

Tin Tinn

New member
אין לי אבא

ביום שישי האחרון הוזמנתי לפעילות ספורט הורים - ילדים בבית הספר נכנסנו כל ההורים לאולם ההתעמלות, ואז נכנסו נרגשים כל ילדי הכיתה, התיישבו בארבעה טורים אל מול המורה שהסבירה לנו ההורים מה יהיה היום. בעודה מסבירה, ומסתובבת סביב הילדים היושבים, היא הבחינה בטינק מנסה לשרוך שוב את נעלי הספורט שלה התכופפה המורה לטינק ואמרה לה - טינק, תיכף אמא או אבא יעזרו לך
אין לי אבא
השיבה טינק בקולי קולות. יש לי אמא ודודות ובת דודה... המורה הסתכלה עליה לרגע בשקט ואז ענתה לה - אז אמא תסדר לך, ופנתה ממנה בקרב הורי הכיתה נרשמה התגובה האולטימטיבית - הם המשיכו לדבר בינם לבין עצמם, כי בעצם, את מי זה מעניין? ועוד פנינה בנושא - לפני כמה ימים בארוחת ערב, טינק אכלה גבינה מעושנת, שאני ממש לא אוהבת. תוך כדי, היא מסבירה לי - אמא, את זה קיבלתי מהתורם, כי את לא אוהבת מעושנת אז בטוח לא קיבלתי את זה ממך! צודקת. מנדל היה גאה בה

דש1דש

New member
מתה על נתקריוית האילו

יפה למורה התאוששות מהירה ויפה לטינק שלא חוששת!

ג e ש e ם

New member
חמודה.

אהבתי במיוחד את השליטה בתורת הגנטיקה... גם לנו היה קטע דומה אתמול, באו לפה שני גברברים חביבים ("הוא גם נראה טוב וגם נחמד" אמרה אחר כך הקטנה על הדומיננטי שביניהם), לצרף אותי לתוכנית מנויים כלשהי של ידיעות אחרונות. בקיצור, הקטנה תקשרה איתם והם התמוגגו ממנה ושאלו אם אבא שלה ממוצא סקנדינבי כלשהו (בגלל העיניים), היא חשבה שזה נורא מצחיק והודיעה להם שאין לה אבא. אני כמובן אמרתי שהיא יפה ממני (מה שחייב אותם להגיד ש"בטח, רואים את הדמיון"), ועשינו מזה צחוקים וגם דוּוָחתי על דודה שלו רווקה שמנסה עכשיו ו"כל המשפחה מתפללת בשבילה".

נראה שהילדונת הפנימה היטב את מצבה

וללא ספק, גם הורי ילדי הכיתה...
וטעם בגבינה הוא חד משמעית עניין גנטי, לא?

כל הכבוד לילדה הבוגרת והקולית שלך! אצלנו-

אצלנו נרשמו 2 הערות בנושא בשבוע החולף: הראשונה היתה כשצחקתי עם
שאולי אבא שלו יסע לטיול... הוא הסתובב אלי בחיוך והודיע- "אין לי אבא!" והמשיך במה שעסק באותו רגע...
הארוע השני, היה אחד המקרים היותר חסרי טאקט שנתקלתי בהם, לאחרונה ובכלל.... כשהיינו בטיול, ו
בדיוק נעמד לידי, יושבת לידי אמא אחת מהכתה המקבילה ואז שואלת : נו, אז את יכולה לספר לי מה הסיפור שלכם? כמובן שהיתממתי ואמרתי : מה ז'תומרת "הסיפור שלנו"? היא כמובן הרגישה לא נוח(ואני הייתי מה-זה מרוצה), והתחילה להתפתל ולהסביר את עצמה... עניתי לה תשובה קצרה בסופו של דבר (לא שיש לי סודות כלשהם, אבל בחיי... אין סוף למציצנות
)

איזו חוצפה, אנשים בטוחים שהם זכאים

לאינפורמציה מלאה בנוגע לכל פרט ופרט בחיינו. אני תוהה אם הייתה נוהגת כך גם לגבי זוג "מסורתי".

באותו רגע, כל מה שחלף לי בראש (חוץ מהגועל)

זה למה אני לא זריזת מחשבה לשלוף אחת מאותן תשובות מתוחכמות וחדות כתער שסותמות את הפה להההההההההההרבה זמן למי שהעז/ה לפתוח אותו....

ג e ש e ם

New member
אבל ענית מצויין.

ומי שפותח/ת, לא סותם/מת להההההההההההההההרבה זמן בכל מקרה, ככה שממילא זה לא משנה אם יש או אין תשובת מחץ לתת לו/לה

Tin Tinn

New member
כבר מזמן הבנתי שלאנשים אין בושה

אבל ענית לה מצויין! תשובות אפשריות נוספות לשאלה הדבילית יכולות להיות - 1. אני יכולה לספר, אבל אז אצטרך להרוג אותך 2. לא 3. כן (ברור שאת יכולה לספר. את בוחרת שלא לספר)

נוRית

New member
כשאת אומרת "קולית" למה את מתכוונת?

ל- קוּלית או ל- קוֹלית??
ולגבי הסיפור שלך - אין גבול לסקרנות, למציצנות ולחוצפה....

אורora

New member
ואצלי

אחרי דיון קצר בין הג'ינג'ון לבין תפוחית לגבי הילד שנהרג בעת משחק אופניים בישוב סמוך שואל אותי הג'ינג'ון : אמא את אם תמותי מי תהיה האמא שלנו? הלב עד עכשיו כואב לי מהצביטה הנוראית שחלפה בו. בעודי מתמודדת עם הצביטה הוא והתפוחית עברו לדבר הבא ולא חיכו לתשובה.

על שני הדברים העצובים שכתבת... לא יודעת אם יש לי מענה... מדיווחים עקיפים, אני יודעת שזה נושא שמטריד את
, ומדי פעם הוא "מוציא" את זה... זו חרדה טבעית של כל ילד, בכל גיל, ואצל ילדים במשפחות חד הוריות- זו כנראה חרדה כפולה....(ומכופלת)

למעלה