אין מילים

Bad life1

New member
אין מילים

מהרגע שהבנתי שאת עוזבת חשבתי שיהיה אפשר לדבר איתך לפחות בטלפון כי זה משהו שהיה בקשר שלנו היינו מדברות הרבה בטלפון...ביום שעזבת הרגשתי ממש לא טוב הייתי על אנטיביוטיקה וכדורים להורדת חום אבל בכל זאת הגעתי להיפרד כי לא דמיינתי אפילו מצב כזה שאני לא יראה אותך....היום הזה היה פשוט סיוט מהבוקר עד הערב רק בכיתי בכיתי כי כאב לי בכיתי כי הייתה תחושה רעה בכיתי כי ידעתי שאת עוזבת בקיצור רק בכיתי..... הזמן עבר והגיע השעה לצאת לכיוון גן מאיר לפגוש אותך העיניים שלי נפוחות ואדומות מבכי אני חצי מסוממת מכדורים וחצי מנסה להבין מה קורה ואז הגענו לגן הגעתי בדיוק לחצי שעה כי הייתי צריכה לחזור הביתה בגלל שאני הייתי חולה אז הלכנו לשיחת פרידה מהירה כזאת ובמקום לדבר איתך לנסות להסביר לך מה עובר עליי וכמה זה קשה לי שתקתי הדבר היחיד שאמרתי זה שאני כועסת עלייך איך את יכולה לעזוב לפני שבועיים אמרת שאת לא עוזבת שיש עוד זמן אז מה קרה פתאום? אני כועסת אבל אני מבינה שיש דברים אחרים שזה לא תמיד כמו שאנחנו מתכננים...לא אמרתי כלום אני כועסת על עצמי לא אמרתי לך כמה אני אוהבת אותך כמה את חשובה לי כמה אני יתגעגע...השיחה נגמרה התחבקנו ונפרדנו...עבר מאז חודשיים פחות או יותר ועדיין אני חושבת עלייך מאז שעזבת הכל התחיל להידרדר אין עם מי לדבר המצב הנפשי שלי הולך ונהיה רע מיום ליום המתנדבת שאני מדברת איתה מההפוך עברה יום ליום שאין מצב בחיים שאני יגיע ביום הזה אני הורסת את עצמי ובתוך כל זה אני מחפשת אותך ואיפה את? אני לא יודעת....ביקשתי שיתנו לנו לדבר בטלפון אבל אמרו שאסור שאת כבר לא חלק מעלם ואני לא מסוגלת לקבל את זה......אני כלכך כועסת על עלם כלכך לא מבינה איפה ההגיון פה לתת לילדים/נערים להתחבר למתנדב וכשהוא עוזב הם מצפים שפשוט נמחק אותו מהחיים שלנו אז תנו לי להגיד לכם משהו זה לא עובד ככה אני לא יכולה פשוט לשכוח ממנה כאילו היא לא הייתה אני פשוט לא יכולה היא הייתה חלק ענק מהחיים שלי ואפשר להגיד שבזכותה עברתי קשיים בחיים היא הייתה מתקשרת אליי כמעט כל שבוע כשלא הייתי מגיעה כדי לבדוק שהכל בסדר אז איך אני יכולה להתעלם מזה ולמחוק את זה??? אני רק רוצה לשמוע אותה רק לשמוע אותה קוראת לי כל שיחה שמגיעה אליי ממספר חסום אני קופצת מהתרגשות כי אולי זאת היא אני מקווה לענות ולשמוע אותה אבל לא היא לא יכולה להתקשר כי זה אסור...... איך אפשר תגידו לי איך אפשר להתמודד עם זה?????????? תגידו לי שאפשר לדבר איתה שביום ראשון אני ישמע אותה תגידו לי שהיא עדיין מתנדבת בניידת תגידו לי משהו שיעזור לי!!!!!!!!!!!!!! דנה אני אוהבת אותך אני לא ישכח אותך אף פעם רוב הסיכויים שלא תקראי את זה אבל אולי זה יגיע אלייך איכשהו אז שתדעי שאני מתגעגעת אלייך מלא......

"אז אני עייף מדי בשביל לחשוב עמוק
ואני כבד מדי בשביל לעוף רחוק
ואני רוצה כל כך אבל לא יכול לצעוק
כי שקט פה מדי

ואני הולך יחף ברחובות ריקים
ואני נזכר פתאום בזכרונות מתים
וכשעולה האור מעל לילות קשים
הוא עובר מעלי

אז איפה את כשהמציאות חוזרת
אז איפה את כשהדמיון נגמר
אז איפה את"

פרידה מקשר

הי יקירה,
כמה מרגש וכמה עצוב בו זמנית לקרוא את המכתב שכתבת כאן לדנה.
מרגש כי היה בינכן קשר קרוב ומשמעותי מאד... כזה שממש נוגע ללב.
ועצוב, כי הקשר הסתיים ואת נשארת כואבת וכועסת.
אני יודעת שמנקודת המבט שלך קשה להבין למה אי אפשר להמשיך את הקשר אחרי שהמתנדבת סיימה את התנדבותה, ההסבר באמת מורכב וקשור להיבטים שונים של התפסיה הקצועית בעלם, אבל אני יכולה להגיד שההנחייה הזו נועדה לשמור על המתנדבים וגם על בני הנוער ולאפשר גם להם וגם להם לסיים את הקשר ולצאת לדרך חדשה בבוא הזמן.... אני מבינה את התסכול שלך וממש יכולה להתחבר אליו, אבל למתנדבים שעוזבים אין יכולת להמשיך ללוות בני נוער מחוץ להתנדבות שלהם... כשהם מסיימים את ההתנדבות הם מפסיקים לקבל הדרכה וליווי מעלם ולכן מחוייבים לסיים את הקשר. יש כאן אחריות כבדה. ללא פחות מזה חשוב לנו שגם בני הנוער שלנו יוכלו להמשיך הלאה ויצרו קשרים חדשים עם מתנדבים ואנשי מקצוע, בלי ציפיות ואכזבות מקשר עם מתנדב שכבר לא שם עבורם...
אני בטוחה שיש לדנה פינה חמה בלב השמורה לך וכנראה גם היא חושבת עליך מפעם לפעם ותוהה מה שלומך ומה קורה איתך...
רותם

Bad life1

New member

הייתי שם אתמול אחרי כמה חודשים שלא הייתי היה עצוב לראות את כולם ואותה לא כל המתנדבים שהיו עדיין נמצאים ואפילו הגיעה מתנדבת חדשה אבל זה לא אותו דבר...הייתי גם בהפוך חשבתי שאני יראה את המתנדבת שאני מדברת איתה כי היא עברה ליום חמישי וכבר מלא זמן לא ראיתי אותה אבל גם היא לא הייתה רק היום קלטתי מה זה אומר שהיא עברה יום אני לא יראה אותה ולא ידבר איתה יותר אז עם מי אני ידבר? אין אף אחד לפני כמה חודשים הייתה תחושה בהפוך שאני צריכה "לבחור" מתנדב אחד לדבר איתו ושידע הכל ולא כמה מתנדבים שיודעים חלקים ו"בחרתי" בה אבל עכשיו אין אותה ואני לא רוצה אף אחד אחר...חוץ מזה אני מאבדת את עצמי המצב רוח עולה ויורד בשנייה כל דקה זה מתחלף חזרתי להיות אלימה משהו שעבדתי עליו כלכך הרבה שנים חוזר...שוב מכות שוב השיגעון הזה ואחריו אני לא זוכרת מה היה בכלל רק זוכרת שהייתה מהומה גדולה והרבה צעקות...ומה שהכי שיגע אותי שיום אחרי ראיתי אותו בתל אביב כאילו איך זה יכול להיות הוא בכלל מהעיר שלי ואף פעם לא ראיתי אותו בגן מאיר דווקא באותו יום החלטת לבוא לשם? החזקתי את עצמי כלכך לא לריב איתו שוב והפעם הצלחתי אבל עדיין איזה בושות מה אני גבר מה אני הולכת מכות עם ילדים קטנים ממני אחריי שהצלחתי לצאת ממעגל האלימות הזה אני חוזרת לשם שוב... אני כבר לא יודעת מה קורה איתי הכל משתבש הכל נהרס כבר הרבה אנשים אמרו לי שהם רואים אותי מהצד וכואב להם לראות אותי ככה המצב רק הולך ומידרדר ומה אני עושה? כלום...ואיפה אני בכל הדבר הזה? את האמת שאין לי מושג...אני יודעת שנמאס לי

למעלה