איסוף ותרומת ספרים ישנים - עדכון

saarm1

New member
איסוף ותרומת ספרים ישנים - עדכון

שלום לכולכם, כפי שאתם יודעים (או לא) בתקופה האחרונה אספתי מספר לא מבוטל של ספרים מאנשים שונים. האיסוף הוא בעיקר לנסות ולהעביר את הספרים לעוד קוראים אחרים, שייהנו שוב מהספר. להלן מספר מהפעולות שביצעתי עד עכשיו. כ 4 ארגזים עם ספרי רקריאה (רומנים בעיקר) באנגלית הועברו לעובדים זרים באזור התחנה המרכזית בתל אביב. ספרי תנ"ך וקודש נמסרו לבית הכנסת ברמת השרון כ 2 ארגזים עם ספרי קריאה לילדים אמורים להימסר בימים הקרובים לנציג מעמותת ע.ל.מ. אני מנסה בשיתוף אם עמותה ותורמים נוספים להקים ספריה ניידת, אשר תעבור בישובים.אזורים שונים. קשה ומאתגר - אך אני מנסה. ספרים אשר מצבם הפיזי, ו/או אשר אין מה לעשות איתם נמסרים למחזור נייר. לצערי, "פיזור" הספרים הוא הרבה יותר קשה משחשבתי, אך אני לא מתייאש. אני לא יודע איזה ספרים יש ברשותי, כך שאין ממש טעם לשאול אותי על ספר זה או אחר. אני לא ממש ממיין אותם ו/או רושם. למרות זאת, יש ברשותי כרגע אנציקלופדיה עברית שלמה, אם מישהו מעוניין, אנא צור עמי בפרטי. כמובן שזה ללא עלות. אני עדיין אמשיך לאסוף ספרים, ולהעביר אותם הלאה לתרומה ככל שיינתן (וכל עוד אשתי מסכימה להשתלטות המוחלטת שלי על המחסן) ולכן, אם מישהו רוצה למסור, לזרוק, לתרום ספרים, אני אשמח לבוא ולקחת אותם. תודה סער 0545558335

faridi

New member
יישר כח! יוזמה ברוכה!

אבדוק, בלי נדר, מה אני יכול לתרום.

למעלה