איפה אפשר לקנות בגדי התעלמות במידות גדולות?

יעליתה1

New member
איפה אפשר לקנות בגדי התעלמות במידות גדולות?

אני מחפשת בגדי התעמלות פשוטים, מטריקו, אבל לא מוצאת במידות גדולות. אשמח לדעת על חנויות באיזור תל אביב או בכלל באיזור המרכז (איזור השרון גם אפשרי) תודה רבה רבה

המלצה!!

כל חנות כל שוק!!! חולצה טריקו לגזור את צווארון החולצה ולשים מתחת חזיית ספורט (זה גם סקסי). - יש כל הצבעים כל יום אפשר להחליף צבע :) ומכנס טייץ.

P u s s i c a t

New member
חזיות ספורט - איפה?

אני מניחה שאת מתכוונת לגוזיות כמו שיש בהיינס וכד' יש לך מושג איפה אפשר להשיג כאלה לא נורא יקרות אבל טובות? אני כרגע במשקל "לא שגרתי" ואת האמת? חבל לי (וגם אין לי..) להוציא מאות שקלים על בגדים שיראו עליי כמו שק עוד מעט יש לי ארון מלא בגדי ספורט - אבל במידה שכרגע לא ממש מתאימה לי (גם אלו שעולים... מה ל'שות, ברגע שעליתי לא נראה לי "הולם" ללכת עם גופיה צמודה וטייץ. ) הרעיון של חולצות טריקו (או אפילו גופיות טוניקה מטריקו יכול לבוא בחשבון) מעל חזיית ספורט נשמע מעולה השאלה איפה משיגים כמות בלי לפשוט את הרגל אגב - נצל"ש... זו רק אני או שבגדים במידות לא סטנדרטיות עולים המון כסף בצורה לא פרופורציונית? כלומר - לשלם פי שלוש על מכנסיים רק כי הם 2 מידות יותר גדולים - זה לא כאילו שהוסיפו פי שלוש בד או התאמצו יותר מדי בגזרה מחמיאה... הלכתי לא מזמן לכמה חנויות של "מידות גדולות" כי הבגדים ה"רגילים" או לחוצים לי מדי או בגזרות שפשוט לא מתאימות למצבי העכשווי (לא רואה לנכון להאבק וללכת דווקא עם בגדים צמודים וקצרים גם אם המידה מתאימה) וממש יצאתי מתוסכלת או שיש להם מידות 0 ו-1 שזה לכוסיות שנכנסו להריון ופתאום רחמנא לצלן בחודש תשיעי לובשות 38 או 40... או שיש להם מידות 54 ומעלה כל הביניים (מידות 2-3) - יש רק מ"קולקציה חדשה" ב-800 ש"ח לטוניקה ו-700 ש"ח למכנסי 3/4
יש לי ארון בגדים מלא בבגדים חדשים וטובים אולם כרגע בגלל עלייה במשקל מהירה ולא פרופורציונית (סיבוך תרופתי
) אני צריכה משהו זמני עד שאחזור לעצמי אגב 2 - נכון שזה נורא מעצבן שקילו שעולה ביומיים לוקח חודש להוריד?

יעליתה1

New member
חולצות זו לא הבעיה, אני לא מוצאת מכנסיים

וטייץ אני לא רוצה אלא משהו רחב יותר.

למעלה