איפה אתן קונות חוטים ובדים לרקמה?

איפה אתן קונות חוטים ובדים לרקמה?

יש לנו רשימה של חנויות ואני מציעה לרענן אותה.
מה שגרם לי לחשוב על זה הוא חיפוש של חוטי מולינה לרקמה מתוצרת DMC בחוצות כפר סבא.
חיפוש שנמשך אח"כ בחנות קטנה בקניון דרורים (צומת דרור מול אבן יהודה) והסתיים בטלפון לחנות בחיפה.
בכפר סבא - 5.90 - שאלתי אם אין טעות כי המחיר גבוה מהרגיל. תשובה החלטית שלא.
קניון דרורים - אין ביקוש ולא מחזיקה במלאי.
חיפה - 3.30.
משם נכנסתי לאינטרנו לשתי החנויות שהומלצו ע"י משתתפות הקומונה ומצאתי ש:

123STITCH
42 סנט לדוללה - 1.50 שקל

sewandso
£0.68 לדוללה - 4.0 שקל

אז אני מכינה הזמנה ל 123STITCH . וכן, בחישוב של מחיר המשלוח יהיה מחיר דוללה כ 2.2 שקל. שווה? כדאי?
אני חושבת שכן.
לקחת מחיר של פי 4 - ראה החנות המסויימת בכפר סבא - אני חושבת שזו שערוריה.

בואו נרשום, נשווה, נעשה עבודה טובה וכולנו נצא ברווח.

המלצה טובה מלווה במחיר

כל מי שמחזיק דוללות של DMC מחזיק את כל הצבעים.
השאלה באיזה מחיר.

אמאדובה

New member
לא כולם מחזיקים את כל הצבעים

בזכות תיבת נוח יש לי מגוון צבעים שמספיק לי בינתיים לכל עבודה אקראית ואותם קניתי ב 123stitch - בעיקר כשקונים כמות גדולה זה כדאי.
לעבודת הצבים הזמנתי מהם את רוב החומרים (בד רקמה, חוטים ולבד) - יש להם מבחר גדול והמשלוח מהיר ואמין.

טעות שלי? חשבתי שיש את הארונית המפורסמת

עם המגירות והיא מלאה בכל טוב הקטלוג.
זה לפחות היה הנסיון שלי

נורא מבלבל אותי ההרכבים השונים של הבד ולכן אני מעדיפה לקנות ולהרגיש בארץ.
איך ידעת מה לבחור מבחינת הרכב הבד?
יש מצב שנעשה גם בזה סדר?

אמאדובה

New member
בעבודה הספציפית הזו

בהוראות היה כתוב בדיוק באילו חומרים היא השתמשה (ברמת היצרן והצבע), אז פשוט הזמנתי אותו דבר כדי לא לפספס

אני שמחה שלא התפשרתי כי זה נתן לי הזדמנות להתנסות בחומרים איכותיים ומיוחדים שאין בארץ (או לפחות אי אפשר להשיג בחנויות סטנדרטיות) כמו חוטים ובדים בצביעת יד וכו'.

שווה לחלוטין אבל איך אני יודעת לגבי סוגי בדים

אבל
כשאני נכנסת לאתר - אני רואה סוגים שונים של בד עם הגדרה זהה של צפיפות חוטים.
מה בוחרים למה?
אני אוהבת בדים רכים ונעימים למגע.
באותה הגדרת בד (במקרה זה איידה14) לי יש בד רך ונעים וחברה שלי קנתה באותה חנות והוא נוקשה ולא נעים למגע.
מי יוצאת למחקר קטן בנושא וחוזרת עם תשובות?

מצרפת קישור לבדים שונים

colibri

New member
בירושלים - סביב 4.00 ש"ח

לא משהו שיגרום לי להמליץ עליו בהתלהבות... אבל האופציה הנוחה והפשוטה ביותר מבחינתי

bibu7

New member
מאז שגיליתי את 123stitch קונה רק מהם

יש להם מגוון, גם די.אמ.סי וגם אנקור אני קונה מהם, שמי משלוח סבירים ביותר והכי חשוב, מגיע מהר. בפעם האחרונה שהזמנתי הגיע תוך שבוע. וגם אם חסר להם במלאי משהו הם שולחים אותו ברגע שהוא מגיע בלי תוספת תשלום וזה בדרך כלל יומיים שלוש אחרי החבילה המקורית.

הקריתית

New member
מויידובניק בהדר, חיפה

ליד שוק התלפיות - DMC נמכר אצלם לאחרונה תמורת 3.5 ש"ח. יקר יותר מ-123, אבל היות וזה קרוב לי יחסית, שווה לפעמים לתת קפיצה, במיוחד כשמדובר ב-1-2 חבילות.

kita1000

New member
הם שלחו לי בדואר סליל אחד

שירות כזה לא קיבלתי עדיין מאף חנות!

מאד אוהבת לקנות אצלן‬

כשגרנו בחיפה זו היתה חנות הבית.
היום הן שולחות בדואר מה שמבקשים מהן או חברות שעוברות בחנות מביאות איתן מה שהצטבר בהזמנות.
שעות העבודה שלהן הן בבוקר בלבד אבל שווה להגיע גם מבחר בדי הרקמה ויש להן רק בדי רקמה וגם מבחר חוטים.
הן יבואניות של anchor ולדעתי הן היחידות בארץ שמחזיקות את החוטים האילו.

maybesure

New member
2.5 ש"ח לפקעת בשוק בנצרת

ועל הדרך גם קונים שמן זית

בחנות המקומית בישוב שלי - 4.60 ש"ח, לצערי נאלצתי לקנות חוסרים לאחרונה. אצל המורה עלה ל 4 ש"ח.
אגב, ברקמה חופשית הרבה יותר פשוט כי מה שאין לי בחוטי רקמה אני רוקמת לעיתים בחוטי תפירה שהם זולים מאוד.

kita1000

New member
בעיקר ב123 בהמלצת הפורום

החבילה מגיעה מהר מאוד, תוך כמה ימים, והמגוון מפיל מהרגליים :)
השלמות קטנות אני עושה תוך כדי השוטטות שלי בכל הארץ, ובתקופות עמוסות- מזמינה דרך הטלפון. המשלוח יקר, אבל הזמן שלי יותר.

בפעם האחרונה שלחו לי סליל DMC יחיד מחיפה. עלה לי פחות מ10 ש"ח וחייבו אותי באשראי :-O. שירות מעולה, אין מה להגיד.

בחודשים האחרונים התחלתי לתכנן מראש את הפרוייקט הבא, כדי לקנות סלילים מראש. זה כל כך לא אופייני לי שאני תוהה האם הרקמה שינתה אותי, או שהחיים?

למעלה