איפה דוינק?

אתה מנסה לבלבל אותי, נכון?

(*מבולבל*) כמה דוינקים? זה לא היה דוינק אחד? אז איפה כולם?

shlompi

New member
Doink´s

vhvhuvkjhoihiuהיו מיספר דוינקים. הדוינק הראשון(הרע)-לא זוכר את שמו הדוינק השני ביחד עם דינק-הוא הברוקלין ברולר וחוץ מיזה היו עוד 4 דוינקים בהופעה חד פעמית(דוינק מייבל , דוינק מו , דוינק לו , ודוינק בוש)

t-man

New member
תשובה יותר מדוייקת

היו ארבעה דוינקים ב-WWF(לא כולל את הבשווקרז ומן און א מישן בסידרת ההישרדות 93´ שהיו גימיק חד פעמי): הדוינק הראשון שהגיע ל-WWF היה מאט ברון הוא פוטר מ-WWF בעקבות בעיות סמים,הדוינק השני שהופיע מתחת לזירה ברסלמניה 9 היה סטיב קיירן שידוע יותר כ"סקינר" לאחר שדוינק הפך מהייל לפייס (מרע לטוב)הוא הוחלף בסטיב למבורדי שידוע יותר כברוקלין בראוולר אך ברסלמניה 10 הוחלף למבורדי בריי אפולו(ריי ליסצ´לי בשמו האמיתי) והוא היה הדוינק האחרון ב-WWF לאחר שהגימיק נעלם מ-WWF צצו הרבה דוינקים בליגות עצמיות בארה"ב כמו פטריות אחרי הגשם

t-man

New member
לא נכון ../images/Emo46.gif

היו שני מתאבקים שהיו בתור הדמות של סמאש מדמולישן-הראשון היה רנדי קיולי שבלל מחלת לב פוטר מ-WWF ולכן הוחלף בבארי דארשו(שיותר מאוחר נקרא "ריפומן") כך שמאט ברון לעולם לא היה סמאש

אילן די

New member
טי מאן, אני חושב שאתה טועה

אולי לא מאט ברון אבל הדוינק הראשון היה סמאש.

t-man

New member
אני לא יודע מאיפה שמעת את זה

אבל אתה טועה-אבל...מבחינתי תאמינו למה שאתם רוצים ,אני לא הולך להכריח אף אחד!!! הא ואגב ן-כן קראש היה חלק מדומישן

Frostey

New member
דוינק הוא ללא ספק המתאבק שאני הכי..

מתגעגע אליו! אני מקווה שיחזירו אותו יום אחד...

hirshfe

New member
אני שוב הולך להרגיז את TMAN

אבל, מאט ברון דיונק הראשון היה חלק מדומלישון ביפן שם אקס המקים ובעל הזוגיות לדמוליטשון החליף כמה וכמה בני זוג

hirshfe

New member
הערה נוספת

לכל אחד מבני זוג היה שם שונה אבל אני לא זוכר מי מהם היה מאט

t-man

New member
טוב כמו אמרתי תאמינו לימי שאתם

רוצים

hirshfe

New member
בעצם טימאן הסכמנו

אני מסכים איתך שמאט, מעולם לה היה חלק מדומליטשון ב-WWF וסמאש מעולם לא היה דוינק. למרות שהפעם הראשנה שדוינק הופיע בWWF כצופה מן הצד היה בקרב של ריפומן (אני כמעט בטוח)

אילן די

New member
זה בכלל מאט בורן ולא ברון

אני מקווה בימים הקרובים למצוא את הכתבה מ- WWF מגזין שאומרת שדוינק הוא סמאש (לא יודע אם זה מאט בורן. אבל זה אותו אחד שהיה ריפומן).

t-man

New member
אילן../images/Emo70.gif

תעשה לי טובה אחי ותקרא את מה שכתבתי על סמאש ותקרא היטב משום שאם תשים לב אני כותב שסמאש היה ריפומן(בארי דארשו) ככה שאם אתה טוען שריפומן היה סמאש אתה מסכים איתי ואין ויכוח אבל אני חוזר ואומר מאט בורן לא היה אחד מהם זאת הבנת הנקרא,אנשים

למעלה