איפה הימים של 2003/4 שאחרי כל פרק ששודר

Aviv6

New member
איפה הימים של 2003/4 שאחרי כל פרק ששודר

כולם נכנסו לפורום והגיבו על הפרק ששודר.....כמה עצוב!!!

darklighter

New member
כן התגעגעתי לזה../images/Emo190.gif

כל ההודעות של "איזה פרק משעמם" אחת אחרי השניה

חשבתי שעם הלוח שידורים החדש בהוט הרדודה

וכל הערוצים ו"הפתיחה החדשה" הסדרה תחזור לשם בשידורים החוזרים ושנרים ביחד כוסית מרטימי לשנה החדשה. אם דוקטור פיל הקופיף וימי חיינו בפרק 30127 משודרים שם אפשר היה להחזיר גם את תשוקות. הדבר היחידי שנשאר זה הקור והיובש הזה שמשמר היטב את ה-TSC (עוגת מרק העגבניות היבשות והקפואות של גרייס).

איזה להחזיר?

אפילו את ג'נרל הוספיטל הם הורידו אחרי שהם שידרו אותו שנה וחצי בערך. קקות בטלוויזיה!

אם לא הדסה לא היתה חוששת

שה-TSC ימס שם (בכל זאת קוראים להם HOT) מזמן היא היתה שולחת להם כמה תבניות.

darklighter

New member
וואי../images/Emo2.gif אני שמחה שהיא שרדה../images/Emo190.gif

חבל על השמלה היא הייתה מהממת... "ככה היא גם מכבה את נרות יום ההולדת שלה? "

שבוחרים שמלה בצבע של DCC

שאובמה נבחר בארה"ב ושהמסך כבוי מאז שהורידו את תשוקות מה הפלא שהכל שחור אחר כך?

darklighter

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo190.gif

האמת התגעגעתי קצת לסדרה...זה היה מצחיק...משעמם בהרבה מקרים... אבל לפעמים נורא מצחיק...

החודש הפספוס שלנו בנושא הוא פוליטי בעיקרו

היה שהיינו צריכים להקים מפלגה שתחזיר את הסדרה וללכת עם זה לבחירות, זה יכל להיות גימיק מוצלח יותר מ"הגמלאים" בפעם הקודמת עם דמויות של הזקנה מהמסדרון (טאביתה), איזה איש דת בכיר (האב והעיניים הצהובות מהאובך ומהחול שזורעים בעיניים בהבטחות בחירות), מועמדת לשרת הבריאות ואשת מקצוע (ד"ר ראסל), TSC במקום פיצות לסטודנטים (לא היידה שרה, היידה גרייס), שרת חינוך תככנית במיוחד (אייבי), האיש שיממן את הכל (ג'וליאן), הפצצה "החכמה" שנוריד על הכור האיראני (רבקה) וכמובן שבסוף נבכה על זה שאין לנו מספיק מנדטים להרכיב ממשלה (תרזיטה).

מינויים פוליטיים חדשים ורשימת המיועדים

השר לענייני גמלאים - אבא של נורמה שרת התיירות - נורמה (המוטל, זוכרים?) השר לבטחון פנים - סם בנט שרת הבריאות - ד"ר ראסל האחראית על מזנון הכנסת - גרייס את השאר גם אתם יכולים לשבץ

darklighter

New member
אחלה מינויים שמת../images/Emo6.gif../images/Emo45.gif../images/Emo47.gif../images/Emo190.gif

כל הHOT MESS הזה עדיין עדיף על ביבי
[סורי שרק עכשיו שמתי לב להודעות האלה]

כדאי לקרוא כי יש לי רק דבר אחד חשוב להגיד

על זה מעבר למצב שהוא בצבע של DCC. באומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה והתגובה של האזרחים בטח נראית ככה.

darklighter

New member
אני לא במצב שאני יכולה לצחוק עכשיו../images/Emo190.gif

אז יצאתי מהלינק איך שנכנסתי... אבל ממה שאני זוכרת זה היה קורע!

למעלה