איפה יכולים למצוא חבר/בן זוג?

oriel ahamud

New member
איפה יכולים למצוא חבר/בן זוג?

חוץ מאטרף, פייסבוק וכדומה? לא הייתי בזוגיות, וזה כבר מתחיל לעצבן בי. האנשים שאומרים לי, אל תדאג זה יגיע, זה יבוא - לא מנחם בכלל ואני מתעצבן עוד יותר. האם יש מצב למצוא משהו בפסטיבל הסרטים הגאה בשבוע הבא בסימנטק? במרכז הגאה? לא יודע... אני פשוט ספקטי מדיי.... גם שאין לי אומץ להתחיל עם משהו. וגם ככה במקומות שאני נמצא ויש הזדמנות אני לא לוקח את ההזדמנות הזאת. מה לעשות?

Dardamavet

New member
לא בפורום הורים...

נסה לשאול בפורום גאווה, או בפורום בנים בלבד. וניסיון לתשובות: פורומים זה כבר מקום להכיר. כתבת על תל-אביב, אז כן, יש הרבה פעילויות במרכז הגאה, אתה יכול גם להתנדב. ויש פעילויות באוניברסיטת תל אביב (למרות שעכשיו בטח לא הזמן הכי טוב) ויש מצעד גאווה בחיפה ביום חמישי הזה, ובירושלים גם מתישהו. ויש מסיבות, ופאבים (אוויטה), והופעות (הקצה בירושלים). איזה סגנון של פעילות אתה מחפש? ואיזה סגנון של קשר? להגיע למרכז הגאה כנראה תהיה התחלה לא רעה, תוכל לקבל שם הרבה מידע על פעילויות. וכמובן, בנוסף לכל זה, תאלץ גם לקחת הזדמנוית
אין ברירה. תסתכל על זה ככה, יש לכל אדם מספר של כשלונות שקבעו לו לפני שתגיע ההצלחה, כל מה שאתה צריך לעשות זה לעבור את הכשלונות האלו. אבל אם לא תתחיל לעבור אותם אחד אחד ורק תחכה להצלחה שתגיע זה לעולם לא יקרה. אז קדימה, תפטר ממנת הכשלונות שהוקצבה לך

למעלה