איפה ללדת??

tonti

New member
איפה ללדת??

מתלבטת בין מאיר בכפ"ס להדסה עין כרם, מישהי יכולה לספר מנסיונה?

יערה+

New member
לא מכירה את מאיר, אבל ילדתי בעין כר

ילדתי את ירין בהדסה עין כרם, ואני חושבת שאוכל לענות לך על שאלות, מה בדיוק את רוצה לדעת? איתי היתה מיילדת כמעט כל הזמן שהייתי בחדר לידה. חדרי הלידה שם מאד מרווחים ונעימים, ירין נשאר איתי בחדר עד שהעלו את שנינו למחלקה, אותי ליולדות ואותו לתינוקיה (בערך שעתיים אחרי הלידה). אני ביקשתי ביות ולא היתה בעיה, החדרים הם לשתי יולדות. לא עולה לי עוד משהו כרגע, אבל אם את מעוניינת, תשאלי ואני יענה בשמחה. יערה

tonti

New member
מה שחשוב לי

זה הדברים הקטנים אבל החשובים: שלא יחתכו מיד (לא אותי ולא את חבל הטבור) שיתנו לי לזוז, שהאור לא יהיה חזק מדי, שאני יוכל להניק ממש אחרי הלידה, שיפרגנו לי אם לא ארצה לקחת אפידורל (ואני לא מצהירה שום הצהרות! אולי אני כן אקח בסוף) ובאופן כללי האווירה. חשבתי גם על עין כרם. אז את ממליצה, יערה? זה הריון ראשון שלי.

יערה+

New member
אז אם ככה, הנה התשובות מנסיוני

חתך - לא מבצעים מיד, רק אם באמת צריך, אותי לא חתכו עד שהגענו לשלב הואקום (ירין התעקש להישאר בפנים) רק אז הם היו חייבים בשביל המכשיר. אני ניסיתי להניק אח"כ ולא ממש הצלחתי, שוב ירין התעקש שמעניין יותר מה קורה מסביב. כמו שאמרתי כל הזמן שאני הייתי בחדר לידה (אחרי הלידה) ירין היה איתי, הם בכלל לא חשבו להעלות אותו לתינוקיה בלעדי, זה כמובן אם הכל בסדר. הם לא לוחצים עליך לקבל תרופות משכחות כאבים, אני פשוט כבר הגעתי לכזו עייפות, כי לא ישנתי שני לילות לפני, אז לקחתי, וגם כאב לי נננווווררראאאא. הבעיה היחידה שם היא שיש המון יולדות ואז לא תמיד יש מקום בחדרים וזה די נורא לישון במסדרון אחרי לידה. אני ילדתי שם כי זה הכי קרוב אלי, זה 10 דקות מהבית שלי, אבל האמת שהיה לי ממש בסדר שם. האחיות בחדרי לידה וגם במחלקה היו מדהימות ובכלל זכור לי רק לטובה, למרות שהיתה לי לידה קשה.

tonti

New member
תודה!

הבנתי שצריך להרשם בשבוע ה - 24! זה בי"ח כזה מבוקש?

יערה+

New member
זה לא עניין של מבוקש, פשוט יש המון

לידות בירושלים, אז צריך להרשם מראש לכל הבתי חולים. אני נרשמתי כבר בשבוע 15. כדאי לך למהר להרשם, גם אם את לא תלדי שם בסוף, אין בעיה עם זה.

shoshi1

New member
טונטי שלום

מהנסיון שלי , אמנם בתל השומר, יש דברים שאינם צפויים. לגבי חיתוך- ממש תלוי על איזו מיילדת נפלת, אין מדיניות קבועה, יש מיילדות שחותכות מהר ויש כאלה שיעשו הכל כדי לא לחתוך (ולפעמים אגב , גם זה מסוכן כי אפשר להקרע מבפנים) . לגבי חבל הטבור , רב המיילדות שאני מכירה נותנות את הכבוד לאב הגאה אבל גם זה רק אם הוא בסביבה לקחת את הכבוד.. (ואם הוא לא משקשק וחיוור..) להניק , עד כמה שידוע לי בכיף. אור: ברגע שיש לך חדר משלך את יכולה לשחק עם האור, יש כאלה שאוהבות ממש חושך וגם זה לגיטימי וגם עם המזגן , אם קר לך או חם לך - כרצונך. אפידורל: רק תבקשי ותחתמי ואין בעיה. ושוב, את צריכה להתפלל למיילדת סבלנית וטובה. בהצלחה ואל פחד!

limori

New member
לא לא לא באסף הרופא ../images/Emo67.gif

ללדת בחיק הטבע עדיף מאשר באסף הרופא אתן מכירות את האחיות שחשבות שהן מינימום פרופסר? אז כה זה שם. יחס מזלזל,וחוסר אכפתיות וחלילה אם כואב לך ואת מבקשת משכך ..אויש... עולמן חרב. הפעם החלטנו לא לדת בארץ

limori

New member
כל הבנות שילדו איתי

הבטיחו לעצמן שעולם הן לא ילדו שם שוב

אלה_ה

New member
אני מכירה מישהי שנסעה לשם מרחוק

והיתה כל כך מרוצה. והיא ממליצה בחום.

limori

New member
לידה בשיטה משולבת - קישור

כניראה שזה מאד אינדיוידואלי ואני מצרפת קישור למה שקראתי הבוקר

אלה_ה

New member
על כל בית חולים תשמעי לכאן ולכאן

דוגמא- אני נסעתי שעה עם צירים לבלינסון כי שמעתי עליו רק טוב. ובתמורה קיבלתי יחס מזלזל בחדר הלידה (ששהיתי בו 20 שעות), רשלנות רפואית בניתוח קיסרי ויחס גרוע ולא מתחשב במי שעברה ניתוח במחלקת יולדות. חברה שלי היתה חדר ליד והיתה מאוד מרוצה.

למעלה