איפה קונים חזיות ספורט במידות גדולות?

איפה קונים חזיות ספורט במידות גדולות?

מידה 38E אם להיות מדוייקים. ורצוי לא יקרות

פתוחה גם לחפש לא אונליין, אבל מהנסיון בחזיות רגילות קשה לי להאמין שאמצא משהו במחירים לא מופרכים...

olsy123

New member
לי הן לא היו טובות

מדדתי בחנות וזה לא החזיק מספיק לדעתי.

את שלי

(גדול משלך בקאפ וקטן בהיקף) הן מחזיקות מעולה. אבל אני מסייגת שוב - אני לא בטוחה שזה בול אותו דגם, כך שאין מנוס מלבדוק את זה.

adika60

New member
אם יש לך אפשרות - טארגט

מותג c9 של צ׳מפיון (מיוחד עבור טארגט, למרות שבטח תמצאי גם באיביי את המותג).
גם כאן חזה גדול, 32f, והן מצוינות לי.
אה, ולא יקרות

sheffys1

New member
הנני!

קניתי את החזיה הזו אחרי הלידה כשחזרתי להתאמן ועדיין הנקתי:
http://www.figleaves.com/uk/product...xtreme-Control-Sports-Bra/?size=&colour=Black
עקרונית, אני אישית מעדיפה חזיות עם Racer-Back, אבל לא מצאתי אחת בגודל הנכון (75F) שגם קיבלה ביקורות טובות, אז לקחתי את זו.
אחלה חזיה, באמת.
קחי בחשבון שקאפים על הצד הקטן. ייתי שוקולת להזמין את ההיקף הדרוש עם קאפ גדול יותר (והכי טוב - להזמין את שתי המידות ולהחזיר מה שלא טוב).
נסי לחפש את הדגם גם באיביי ובחנויות אחרות. יש מצב שתמצאי אותו במחיר טוב יותר.

היא נראית מעולה

אהבתי שיש לה סגירה מאחור, לרוב אני צריכה להיאבק כדי ללבוש אותן

אבל אני רואה שהמידות קצת שונות ממה שאני מכירה - יש F ואז G, אבל איפה ה FF באמצע?

sheffys1

New member
לאניטה הפתרונים....

כאמור - ה F היה על הצד הקטן, אז אולי בכ"ז שווה לך לנסות G

I miss V

New member
באסוס

ממליצה בחום על הדגם הזה (קניתי אותו בארץ במחיר מופרך של 450 ש"ח ומאז רוכשת בעקביות דרך האתר כל פעם שהמחיר של הדגם יורד).
חייבת לציין שאני באמת מעריצה את החזיה הזו (ובמידה שלי 34J קשה למצוא דגמים שזוכים להערצה שלי) ומרוב שהיא נוחה לי ומאווררת אני לובשת אותה בכל הזדמנות שיש לי (חוץ מאחת ייעודית שמוקדשת לספורט).
במידה שלך יש אותה בצבע הזה ומידי פעם המלאי מתעדכן אז אולי תוכלי למצוא אותה בצבעים נוספים.

אני הזמנתי מפיגליבס

זהה לך בקאפ ופחות בהיקף, הזמנתי את השוק אבסורבר, שבארץ מוכרים ב450- במשהו שמקביל ל120-130 ש"ח (לא זוכרת, ארבתי למבצע). מה שכן, הסגירה הכפולה קצת מעצבנת כי אני לא יכולה לסגור אותה לבד

ראיתי שגם בנקסט מוכרים אותן במחיר דומה.

הן נהדרות, מחזיקות גם בריצה וגם באימוני TRX.

sheffys1

New member
אוי, השוק-אבזורבר נראית נהדרת

המידות מדוייקות?
אפשר להזמין את המידה הרגילה שלי בחזיות?

אני חושבת שכן

אני הזמנתי והחזרתי אבל זה כי אני גרועה ומשתמשת במידות שונות בכל חזיה.

בגדול אני E (אמורה להיות)- וזה מה שקניתי בסופו של דבר (ניסיתי דאבל די בהזמנה הראשונה). בהיקף זה בהחלט אותו הדבר.

C H 4

New member
כן

אולי במקום לשלוח לאותה חזיה הייתי צריכה לקרוא מה אחרות כתבו.
אני קניתי את אותה מידה של פריה ופנטזי.

sheffys1

New member
לא קרה כלום

האמת היא שחיפשתי גם מידע על חזיות של מובינג קומפורט, אבל לעומת השוק אבזורבר הביקורות עליהן די פושרות, והמחיר גבוה יותר, אז החלטתי לנסות את זאת קודם.

nooMlluF

New member
ממליצה לחפש באיביי

בעיקר אם יש דגם ספציפי שאת מכירה ואוהבת.
קניתי מגוון חזיות, בעיקר של פנטזי ופריה, בפחות מחצי מחיר לעומת הארץ, גם כולל המשלוח...

mnoya

New member
מובינג קומפורט..

יש בחנויות המתמחות בריצה ויש גם ברשת.
מנסיון שלי,חייבים למדוד את הראשונה ..דגם ומידה.

למעלה