אירוח בפורום- שירשור שאלות:)

אירוח בפורום- שירשור שאלות:)

אז כמו שאמרתי לפני מספר ימים- ביום ראשון יש לנו אירוח מצולם עם שני מוסיקאים ישראלים צעירים ומוכשרים ביותר: רועי ריק http://www.myspace.com/royrieck ועידן רבינוביץ' http://www.myspace.com/idanrab שני הבחורים יגיעו לראיון, כפי שציינתי, ביום ראשון בשעה 17:00. בבלוג TV כאן באתר. ואתם מוזמנים לצפות באירוח ולשרשר לכאן שאלות. אז קדימה, תשרשרו! בהצלחה שיהיה לנו, ויום נעים=-]

Kettercat

New member
יש לי שאלה אחת, או יותר נכון בקשה -

תעשו לי ילד!
(מחזיקה אצבעות שאני אצליח לראות את האירוח, אני בעבודה בשעה כזאת
)

בת אלי91

New member
מצטרפת לבקשה../images/Emo3.gif

פלוס שאלה.. מה דעתכם על התפתחות הפולק בארץ? עמית ארז,גבע אלון.. האם אתם חושבים שזה במגמת התפתחות ועלייה או שעדיין התחום לא מספיק מוכר? שיהיה לכם בהצלחה,אתם אמנים מוכשרים וכיף לשמוע את המוזיקה שלכם.

STU XD

New member
סוג של שאלה..

תספרו קצת איך התחלתם להופיע ביחד ומה דחף אותכם בכלל להיות מוסיקאים..

TaliBali

New member
שלום לכם :)

קודם כל, תודה שבאתם להתארח. אתם מאוד מוכשרים! יש לי כמה שאלות בשבילכם: - על איזה כלים כל אחד מנגן, כמה זמן, איך התחלתם לנגן? איך אתם מחליטים איזה כלי נגינה לשלב בכל שיר? - מהו מקור ההשראה שלכם? - איזה שיר שלכם (כל אחד בפני עצמו וגם אחד של השני) אתם הכי אוהבים? וכמובן, למה? - איזה אמן אתם הכי אוהבים? ומהו השיר האהוב עליכם? - מה אתם עושים בחיים חוץ ממוזיקה? :) ושוב, תודה. וכבוד על האירוח! תודה גם לנועה המנהלת
:)

dutchy16

New member
שאלה

הייתי מעוניין לשמוע ממכם מהם הלהקות/ההרכבים האהובים עליכם. ובנוסף , איך אתם יכול לדמיין את הקריירה המוזיקלית שלכם בעוד מספר שנים קדימה, והאם לדעתכם היא תוערך יותר בארץ או בחו"ל? תודה

Kettercat

New member
טוב, ועכשיו שאלה רצינית -

(בערך...) איך בעצם הוקם "הקולקטיב", הלהקה הכה אהובה על חולדאי? מה יעלה בגורלו עכשיו שהגסטפו והפקחים מאיימים עליו?

Idan Katz

New member
שאלה לרועי

היית קצין בצבא. צבא, באופן כללי, לא כ"כ מומלץ למוזיקאים. אני לפחות לא מכיר אחד שזה עשה לו טוב. אתה בסה"כ בחור מוכשר, אולי אם היית מוותר על זה היית יכול להיות היום במקום אחר? לא חסרות דוגמאות לאמנים שבדיוק בשנים האלו בנו את עצמם. השאלה היא - מתחרט על זה?

Idan Katz

New member
טוב, יש לי עוד אחת

השאלה מופנית גם לרועי וגם לעידן. מישהי פה שאלה בקשר לאמן אהוב ומה שאתם שומעים... אני חושב שמבחינת פולק, בלוז וכד' אפשר לנחש לבד. מעניין אותי לדעת מה אתם שומעים מעבר לזה. דברים שלאו דווקא ישמעו בחומרים שלכם. דברים שלא רשומים במסייספייס. הפתיעו אותנו..

Nimrod H

New member
עידן

אני גם מראיין אותך היום אבל גם יש לי שאלה, אני מבין שילדותך עברה על ציר. ישראל-ארה"ב ועל הקו. מהי להרגשתך הזהות המוסיקלית שלך? היכן היא התפתחה? מה אתה "יותר"? ומה המוסיקה שלך "יותר"?

Nimrod H

New member
וגם...

דברו שניכם, על המייספייס ותרומתו לקריירה הצעירה והמבטיחה שלכם.

Nimrod H

New member
וגם ...

אם בוב דילן לא היה נולד, איך המוסיקה שלכם היתה נשמעת? :~)

היה סבבה! נימרוד, שאלה-

יש לי כאן אנשים שפספסו את האירוח והיו רואים לדעת מה קורה לגבי ההקלטה שלו? מתי זה יתאפשר? ותודה, היה נחמד מאוד לצפות=]

Nimrod H

New member
היי

http://he.blogtv.com/Shows/21595 זה הארכיון של בשידור חי, גם האירוח של עידן ורועי וגם יתר האירוחים, כולם בארכיון, א-ממה? שיש באג בבלוגTV, ההקלטות של השידור החי עפות לפעמים ולא נשמרות, לכן, אנחנו מקליטים בכמה חתיכות, ככה אם משהו עף לא הכל עף, אבל אני אדגום את הקלטת ואעלה את זה מכווץ לפליקס, ייקח כמה ימים נראה לי. צפיה מהנה הם ממש חמודים!

מעיינש0

New member
לי יש שאלות D:

מה מניע אתכם לכתוב שיר חדש? מאיפה מגיעה ההשראה? ומה החיבור שיש לכם עם הקהל בהופעות? וכל הכבוד לנועל'ה המנהלת! 3>

טוב, אז גם אני=]

לקחו לי את רוב השאלות, אז אשאל שאלה אחת- מה אתם מרגישים לגבי העובדה שהתקשורת (תחנות רדיו למשל..) נוטה להתעלם מסוג המוסיקה שאתם מנגנים ולא מרבה להשמיע אותה? אתם חושבים שזה טוב שזה לא במיינסטרים? שזה אולי עוזר לשמור על איכות מסויימת?...

Kettercat

New member
../images/Emo6.gif היה גדול ../images/Emo45.gif

עוד הצלחתי איכשהו בין לבין לתפוס את הרוב. שיהיו בריאים, איזה חמודים. נועל'ה, מגיע לך ח"ח על האירוח הזה

למעלה