אישה נמשכת לטרנסקסואליים

אישה נמשכת לטרנסקסואליים

אז ככה לפני שנה פגשתי גבר ששיתף אותי בחוויה טרנסקסואלית ומצאתי את עצמי מאוד מגורה.עד אז לא היה לי שמץ של מושג לגבי המשיכה הזו.החלפנו תמונות מהאינטרנט והמשיכה הזו לא מרפה ממני. אני לא יודעת אם זו פנטזיה בלבד או שעלי לממש אותה לבד או עם גבר אחר כלומר בשלישיה. סליחה על הבורות אבל טרנסקסואליות נמשכות בכלל לנשים???

משיכה מינית של טרנסקסואליות

מרבית הנשים הטרנסקסואליות נמשכות מינית לנשים או שהן ביסקסואליות. אגב, מה זו חווייה טרנסקסואלית? נורה

תודה והסבר

אני שוב מצטערת על הבורות אותו גבר ספר לי שפגש בחורה מקסימה ויפה ונשית וכשהגיעו למיטה גילה שיש לה זין,מה שגרם להבהל אבל הוא זרם עם זה בסופו של דבר למין חלקי. זו חוויה שקרתה לו לפני 10 שנים ומאז מפנטז עליה.

Freeda

New member
אין עדיין הסבר מבוסס

יש סברה לא מבוססת שהמשיכה של גברים ונשים אל הנשים הטרנססקסואליות וגם אל הנשים ההרמאפרודיטיות נובעת מהפרדוקס של מערכת מין כפולה או סותרת. סברה אחרת היא שהמשיכה מבטאת אופי ביסקסואלי שניתן לביטוי או במין בשלישיה, או במין עם טרנססקסואלית (פחות צפוף במיטה :) ). בכל אופן, הנשים הטרנססקסואליות עצמן, ככל האדם, מחפשות אהבה, ויציבות רגשית. רובן, כפי שציינה נורה, נמשכות לנשים ומגיעות למערכת יחסים יציבה ואוהבת. והיום - חלק אפילו מצליח לשמור על המערכת הזוגית המקורית תוך טרנזישיונינג איטי וזהיר של שתי בנות הזוג. ככל שיותר נכתב על הנושא, כך אנו מבינות יותר ויותר ש.... אנו לא ממש מבינות מהם המנגנונים שמאחורי קשת התופעות סביב הטרנססקסואליות. יינתנו עוד אלפי הסברים עד שתתגבש הבנה סבירה בנושא. מצב מוזר, בו אנחנו גם החוקרות וגם עכברי המעבדה. הולכת לכרסם גזר :) חיוכים FREEDA

גברים הנמשכים לטרנסיות לא מנותחות

אני נוטה לקבל את ההסבר המייחס לגבר הנמשך לאישה טרנסקסואלית לא מנותחת נטיה הומוסקסואלית חבויה. גברים אלה אינם רואים עצמם כהומוסקסואלים, אך מה שמושך אותם אל האישה הוא דווקא השילוב בין הופעה נשית לבין האיבר הזכרי. לא פעם מבקשים גברים אלה לגעת באיבר, לשחק אתו, לתת לאישה מין אורלי ואף להחדר על ידה. גברים אלה אינם נמשכים בדרך כלל לנשים טרנסקסואליות שעברו ניתוח ואיבר המין שלהן הוא כשל כל אישה אחרת. מה שבבירור גורם להם ריגוש הוא איבר המין הזכרי של האישה ושילובו עם הגוף הנשי. הדבר מלמד, לדעתי, על כך שהאישה הטרנסקסואלית הלא מנותחת מאפשרת לגבר הזה לקיים מין הומוסקסואלי בלי לקרוא לילד בשמו, כלומר - בלי רגשות האשמה שהיו מתלווים לקיום יחסים הומוסקסואלים עם גבר. יש פה משיכה ברורה לאיבר המין ורצון להחדר, מצד אחד, ושמירה על "מצפון" נקי של מי שחרד לגבריות שלו ונרתע במודע, ובעיקר שלא במודע, מזיהויו כהומוסקסואל. הדבר נכון גם לגבי המקרים שבהם הגבר ממלא את התפקיד האקטיבי המסורתי. טרנסיות לא מנותחות הנוהגות לקיים יחסים עם גברים כאלה מדווחות על רצונם לגעת באיבר שלהן או למזער להביט בו. דמותה הנשית של האישה הטרנסית מאפשרת לגבר לומר לעצמו שהוא מקיים יחסי מין עם אישה, גם עם הפעילות שמתקיימת אתה היא הומוסקסואלית בבירור. מובן שהדברים האלה מתרחשים ברמת התת-מודע. מרבית הגברים המחפשים טרנסיות לא מנותחות יכחישו את הדבר מכל וכל. הם יציעו הסברים אחרים על פרדוקס ושאר ירקות. לדעתי, התופעה ממחישה עד כמה גברים מסויימים מערבבים בין מין לבין מגדר (יחסי מין הומוסקסואלים נתפסים כפוגעים בזהות המגדר הגברית) ופחד מן המיניות. הדברים האלה אמורים לגבי סוג מסויים של גברים, הנמשכים בפירוש לטרנסיות לא מנותחות בגלל היותן כאלה. אין פירוש הדבר שאהבה בין גבר לבין טרנסית לא מנותחת איננה אפשרית. להיפך. ישנם מקרים רבים כאלה, שבהם הגבר מתאהב באישה כי הוא רואה בה אדם ואישה, ולא חתיכת בשר, ומה שיש לאישה בין הרגליים אינו חשוב כלל. נורה

נעם אור

New member
טעות בידך

כגבר (רגע בודק שוב בתחתונים....וכן...) שהתנסה ביחסים מגוונים אני הכי אוהב סקס עם נשים ומדי פעם לחטוא בסקס עם טרנסיות לא מנותחות. ניסיתי יחסים עם גברים...ולא....לא אהבתי את הסקס... האפשרויות עם טרנס שיש לה גוף נשי ואיבר גברי הם מדהימות ומרגשות ואין להן כל קשר לפירושי רש"י מתקדמים לענייני סקס ופסיכולוגיה בגרוש. אני גם לא מגדיר את עצמי כסטרייט או דו...כלום, רק אחד שאוהב סקס והרבה. אז תמנעו מסטיגמות, הגדרות ונסיונות הגדה פסיכולוגיים כי כ"א הוא עולם בפני עצמו ומיניותו עימו.

Michelle VioLeT

New member
תחשוב עם מה שיש בין האוזניים ולא עם

מה שיש לך בין הרגליים לא לכל מי שיש זין הוא בהכרח גבר אני אישית לא חושבת שמדובר בהומוסקסואליות הרי המשיכה היא יותר למגדר שאותה אישה טרנסקסואלית מייצגת עבורו המשיכה היא לאישה אישה שיש לה איבר קטן בין הרגליים שהוא זכרי כמה אחוזים האיבר הזה כבר מהגוף?

בלי סטינגות

נעם, ראשית, אני מפנה אותך לפסקה הרביעית בהודעתי. איננו מדברים על מה שמתרחש בתודעתו של הגבר המחפש טרנסקסואלית לא מנותחת. ברור שהוא לא יודה בפני עצמו שאלה יחסים הומוסקסואליים. אבל הרי זה לב העניין. הוא אכן ימצא לעצמו הסברים מהסברים שונים, בתום לב מוחלט. הבעיה היא מה קורה כאשר מנסים להסביר את הדברים מן החוץ, בצורה אובייקטיבית. מכל מה שקראתי בנושא, ומשיחותיי הרבות עם חברות לא מנותחות, עולה התמונה הבאה: 1) הגבר נמשך לאישה טרנסקסואלית לא מנותחת בתור שכזו. הוא בפירוש לא מחפש אישה גנטית, אלא אישה עם זין. 2) הגבר רואה עצמו כסטרייט לחלוטין. הוא דוחה בכעס ובבוז כל נסיון לייחס לו נטייה הומוסקסואלית. משמעות הכעס הזה היא שחשוב לו מאד שלא להחשב הומוסקסואל. אגב, שים לב לדרך הניסוח שלך: "...אז תימנעו מסטיגמות..." מדוע אתה חושב שלהיות הומוסקסואל זו סטיגמה? כל-כך מרגיז/מפחיד אותך שלא רק אנשים אחרים, אלא גם אתה עצמך, יראו אותך כהומו? 3) איבר המין הזכרי של האישה משחק תפקיד בולט ומובחן במהלך המפגש המיני. ברור שהאיבר שלה מהלך קסם על הגבר; כל המשחקים שלו במהלך האקט מלמדים על משיכתו לאיבר, שלאלדבר על כך שבמקרים רבים היא חדרת אליו. נטיה מינית איננה מקשה אחת, קופסה סגורה. נטיה מינית היא משהו פתוח, מעורבב, כאוטי. כל הנטיות המיניות קיימות אצל כל האנשים, עם משקל גדול יותר או פחות לכיוון זה או אחר. גם אצל האדם הסטרייטי ביותר יש כוחות המושכים אותו לעבר בני מינו. עכשיו, אחת הבעיות של גברים בתרבותנו הפטריארכלית, היא שתרבות זו נוטה לבלבל בין הומוסקסואלים לבין הומוסקסואליות. האישה הטרנסית הלא מנותחת מאפשרת לגבר החרד לדימוי הסטרייטי שלו לחוות את נטיותיו ההומוסקסואליות בלי להרגיש שהוא הומוסקסואל. במילים אחרות, היא מאפשרת להפריד בין ההומוסקסואליות (הנאה מקיום יחסי מין עם גוף בעל איבר מין זכרי) לבין ההומוסקסואלים (כיוון שאני עושה זאת עם אישה, אז אני אינני הומוסקסואל). האישה הטרנסית הלא מנותחת מספקת לגבר הזה לגיטימציה להנאה ממין עם אדם בעל איר מין זכרי. אינני מכירה אותך אישית, ולכן אינני מחווה דעה לגביך. אני מדברת על משמעות התופעה באופן כללי. ברור שכל אדם ואדם וסיפורו הוא. מכל מקום, הייתי מציעה לך שתבדוק מניין נובעת החרדה שלך מפני האפשרות שתיחשב הומוסקסואל, כפי שהיא משתקפת מדרך הניסוח שלך. בסך הכל, להיות הומוסקסואל, או לציין שקיימת יחסים הומוסקסואלים, איננו סטיגמה אלא ציון עובדה שאין מה להתבייש בה. ואני מצטרפת להערה של מיכלי. המבנה האנטומי שלנו (אשר נהוג לבלבל בינו לבין המין הביולוגי) אינו קשור לזהות המגדר. העובדה שיש לך זין בין הרגליים אינה קובעת שאתה גבר. אחרת, לשם מה אתה מחפש אישה טרנסית לא מנותחת? אלא אם כן אתה... אבל לא, כמובן, בלי סטינגות, כמו שאמרה הבלונדינית. נורה

נעם אור

New member
פסיכולוגיה בגרוש

לצערי את שוב טועה. נסיונות הניתוח שלך מתאימים למבוא לפסיכולוגיה שנה א´. אין לגיטימציות, אין כן הומו מודחק, לא הומו. שמעת פעם על סקס נטו? סתם סקס, בלי הסברים, בלי בדיקת הרקע הסוציו-פסיכולוגי? בלי הליכה לטראומות מהילדות? סתם סקס, סתם הנאה נטו.

Michelle VioLeT

New member
חמוד..רק חלק קטן ממה שמניע אותך

הוא מודע למעשה רוב התכנים שמניעים אותך הם לא מודעים כך שלכל דבר יש סיבה ובפסיכולוגיה כמו בפסיכולוגיה אין דבר כזה סתם ובטח לא בגרוש..

Freeda

New member
סתם סקס

סתם סקס קיים אצל תולעים שטוחות. כבר אצל התולעים העגולות הגנגליונים משחקים תפקיד. אצל יצורים עילאיים הגנגליונים הם אבר המין המרכזי. וכמובן, זכותך להגדיר את עצמך בכל מקום שנראה לך בסולם האבולוציוני. חופש לכל !!! חיוכים FREEDA

Freeda

New member
משיכה מוחית ומשיכה גניטלית

משיכה מינית הינה דבר מורכב למדי, הכולל מינון מסויים של משיכה מוחית, מינון מסויים של משיכה גניטלית, ושניהם עטופים בשכבה עבה של הכחשות והדחקות, כפי שציינה נורה. לכן המגוון הרב של התופעות, והמגוון הרב של ההסברים. עוד רבה הדרך להבנה מלאה, אך ככל שנרבה ללמוד, נתקרב אליה. חיוכים FREEDA

גיי

New member
אני גם בדיעה של נורה ומיכל

קראתי בעיון רב מה שנורה ומיכל כתבו , ואני חושב שהן צודקות לא כל גבר שיש לו משהו בין הרגלים הוא בהכרח גבר, רק אנשים בעלי חסרת מודעות יכולים לדבר על פסכולוגיה ולהגיד שהכל שטויות במיץ , כמו ההוא שדיבר אני לא שולל אף אחד , רק אומר שדברי נורה ודברי מיכל אלו דברים שבאים בהגיון ודברים נכונים

נעם אור

New member
ועדיין נוע תנוע...

ולמרות האמור לעיל יש אפשרות לבני אדם לקיים סקס בשביל הסקס. זזה מותר האדם משאר בע"ח (ותולעים לא מקיימות סתם מין...מין ביולוגיה כזאת!!!!). ולא בשביל כל סקס צריך ללכת לחקור את התת מודע כי לא תמיד הוא קיים בסקס למעט אצל אנשים שמנסים לחפש הגיון מעווט ולא את הפשט. ועל זה נאמר, צא וראה ילדים של פסיכולגים, ואמור תודה שלא נולדתי כזה.

למעלה