אישור כניסה לבת זוג ומסמכים מטאבו.

מצב
הנושא נעול.

תודה רבה על התגובה. יש לי עוד שאלה קטנה. מה הזמן שבו הבת זוג אמורה להינכס לארץ לאחר שהיא קיבלה אישור אחרי פגישה הראשונה שלי במשרד הפנים? תוך כמה זמן צריך לעבור לגור לישראל? תודה

שלאה: אחד המסמכים שאני כמזמין חייב להביא לפגישה ראשונה במשרד הפנים הוא - חוזה שכירות או נסח טאבו. האם אישור מעמידר זה בסדר? אם יש לי אותו הונפק בשנת 2015, ולא היו שום שינויים בבעלות הבית, זה בסדר? או שאני צריך להוציא אישור עם תאריכים עדכניים? תודה

יהושע פקס

New member
זמן המתנה לכניסת בת זוג אזרחית זרה לישראל

תודה רבה על התגובה. יש לי עוד שאלה קטנה. מה הזמן שבו הבת זוג אמורה להינכס לארץ לאחר שהיא קיבלה אישור אחרי פגישה הראשונה שלי במשרד הפנים? תוך כמה זמן צריך לעבור לגור לישראל? תודה

שלאה: אחד המסמכים שאני כמזמין חייב להביא לפגישה ראשונה במשרד הפנים הוא - חוזה שכירות או נסח טאבו. האם אישור מעמידר זה בסדר? אם יש לי אותו הונפק בשנת 2015, ולא היו שום שינויים בבעלות הבית, זה בסדר? או שאני צריך להוציא אישור עם תאריכים עדכניים? תודה
זמן המתנה לכניסת בת זוג אזרחית זרה לישראל
שלום אקים,

בדרך כלל לוקח למשרד הפנים בין חודש למספר בודד של חודשים לאשר כניסה של בת זוג זרה לישראל. תחילה היא נכנסת כתיירת במעמד ב/2, ולאחר מכן נדרשת להגיע למשרד הפנים. הנוהל הרלבנטי של משרד הפנים קובע כי אם אין בעיות החלטה אמורה להתקבל תוך 90 יום. באם האישה נתינה של מדינה אשר אזרחיהן נדרשים לאישור מראש לקבלת ויזה לישראל, היא צריכה להגיע לשגרירות ישראל בחו"ל ולקבל אשרת כניסה תוך 30 יום ממועד אישור הבקשה.

סעיף ד.12 לנוהל משרד הפנים:

"במידה והנתין הינו נתין מדינה המחויבת באשרת כניסה מוסדרת מראש, יעניק הקונסול/תוברק לנציגות הרלוונטית בחו"ל אשרת ב/2 שתוקפה ל-30 ימים אשר במהלכם על המבקשים לפנות ללשכת הרשות האזורית להמשך הטיפול בעניינם."

https://www.gov.il/BlobFolder/policy/israelis_couples_status_procedure/he/5.2.0009.pdf

בברכה,

יהושע

יהושע פקס

New member
אישור עמידר להוכחת מקום מגורים על פי נוהל משרד הפנים

אישור עמידר להוכחת מקום מגורים על פי נוהל משרד הפנים
אקים,

אישור עמידר על שמך יהיה מספק להוכחת מקום מגורים. מומלץ להביא אישור עדכני.

בברכה,

יהושע

מצב
הנושא נעול.
למעלה