אי שפיות

אני מכריז בזאת, שכל אנשי מערכת המשפט, כלל לא שפויים.
מנקודת המבט של תורת המשפט, כל אדם חייב שהאישיות שלו תענה על קריטריונים של אינטלקטואליות
ורצון חופשי.
מספיק שהאישיות שלו לא עונה על אחד מהקריטריונים הללו, וזה כבר מהווה בסיס להכרה באותו אדם כלא כשיר
או לא שפוי.
כל שופט בלי יוצא מן הכלל, חד משמעית לא שפוי.
אם כן, אז איפה ההוכחות לכך ? למה אין שופט אחד שיסביר למה השופטים יושבים לפחות 10 ס״מ מעל כל אחד אחר ?
אם ישאלו אותם את זה, אז הם או יתעלמו מהשאלה, או יתחמקו בכך שיצחקו עליכם ויגידו שאתם מתעסקים בשטויות, במקום פשוט
לפתוח את הפיות המצחינים שלהם, ולהגיד ״אנחנו פסיכופתים חולי שליטה, שחושבים שהם אלוהים״.
הרי זאת האמת, אז מה הבעיה פשוט להגיד אותה וזהו ? מה, רק כי הם שומרים על הקלפים קרוב לחזה ?
שיחשפו את כל הקלפים וזהו ! לא מעניין אותי ! הם עדיין לא שפויים !
ומה עם זה שהם נותנים קנס בכל משפט, גם אם הם שולחים את הנאשם ל-100 שנים בכלא, משמע הוא לא יוכל לשלם קנס זה לעולם ?
מה, הם חיים בסרט שהיורשים ישלמו ? ואם אין יורשים ? ואם יש, אז למה להפיל את זה עליהם ? איפה הצדק ? איפה המוסר ?
תכל׳ס, אף שופט לא יכול לענות על השאלה הזאת. הם כולם סובלים מבעיה של חוסר מודעות עצמית, מה שלבדו מוכיח שהם לא שפויים ולכן
לא כשירים לא רק לשפוט, אלא לבצע שום תפקיד ! מקומם באברבנאל ! וממש לא אכפת לי שהם יכולים אבל לא רוצים לענות על השאלה הזאת !
אין לא רוצים ! גזרתם עליי קנס, עכשיו תנו דין וחשבון מפורט למה עשיתם זה ! תגידו שאתם יהודים, וזה בטבע היהודי, להיות כה אובססיבי לכסף !
בנוסף לכל, איו שופט ואין עוכר דין, שיש להם יכולת אינטלקטואלית.
הם לא יודעים את החוקים במדויק ! שופטים לפיהם אבל לא יודעים לפי מה הם שופטים !
הם אפילו לא יודעים שאין חוק אחד מסכן אפילו, מכל חוקי עאלק מדינת ישראל, שיש לו תוקף משפטי !
ומה עם השרמוטות מהפרקליטות ? כל פעם שהן רואות גבר נשפט, הן מחפשות לדפוק אותו כמה שיותר חזק רק בגלל שהוא גבר,ֿ
אפילו אם הוא נשפט על שטות כמו גניבת אוכל, אבל אין להן אומת להגיד לו זה ! יש אומץ לחשוב ולפעול בכיוון, אבל אין אומץ לצעוק את זה על כל העולם !
וזה לבדו מוכיח שגם הן לא שפויות כלל !
מכל זה נובע, שחובה לסגור את כל בתי המשפט עוד היום, לבטל רטקואקטיבית את כל פסקי הדין, גם אם ניתנו ב-1950 למשל, ולפצות את כל הנפגעים
במיליונים אם לא במיליארדים.
הנה ! ככה שופטים בצדק !

למעלה