אכן סמינר לחוזרים בתשובה

כלומר בנאלי ורדוד

לשמחתי עונת הקטיף בעיצומה ואין לי יותר מדי פנאי מה שאני רואה או קורא בחטף בפורום זה פשוט משמים

רק זה חסר לי... שלב אברהם יעזוב

דווקא נהניתי לקרוא ולהווכח שיש אנשים חכמים ממני. כאלו שלומדים תנ"ך באופן יסודי ומגיעים למסקנות ולהבנות מרעישות היכולות לשפוך אור על ההיסטוריה הישראלית בתקופת שפוט השופטים. אנשים שאפילו מקבלים אישור מרבנים לדבריהם. רק מה, הם הולכים לרבנים מסויימים בשביל לקבל חיזוק לתיאוריה שלהם ותו לא. ממתי מר לב אברהם אתה שומע לרבנים, או שמא יש לך גישה סלקטיבית? ובקשה אחרונה, אל נא תעזוב אותנו. נעמה לנו חברתך. הכנסת לנו הרבה בריאות לחיים, כי ידוע שצחוק טוב הוא גם צחוק בריא. המשך להצחיק אותנו ואולי ביום מן הימים תכתוב ספר ובו תציג את העובדות הנכונות הידועות רק לך (ולעוד כמה רבנים)

shushu10

New member
קודם הוא התחנן שנקרא את שכתב וזלזלנו קצת

עכשיו התחלפו התפקידים ?! אנחנו מבקשים שישוב והוא שולח שריקת בוז . אני מתערבת שאברהם גר בגליל ולא בנגב.... (?)

shushu10

New member
זה רעיון יפה שלא חשבתי עליו

יש סכוי שבגליל הוא מתמצא קצת יותר מאשר בחלקה הדרומי של הארץ (או רוצה להתמצא). יכול להיות שאחרי הקטיף נמשיך להנות מהדרכתו בסיורים וירטואליים לאור התנ"ך. ועד שיתפנה שמא נמצא אנחנו כמה מסלולים יפים ללא צורך לחנטרש את סיפורי המקרא ...

למעלה