אלבום גמור

MiraD1

New member
אלבום מקסים!!!

יופי של השקעה ודפים עם המון מחשבה על התאמת צבעים, תמונות ואווירה. מאוד אהבתי.

Michal MH

New member
אהבתי מאד

בעיניי המקום החשוב של הכיתובים עושה את האלבום לאישי ולמיוחד מאד. לא הפחתת מהקישוטים, אבל בהחלט נתת מקום חשוב לכיתובים. ובצדק. יצא אלבום מושקע מאד. כל הכבוד.

הגריטה

New member
וואו איזו השקעה! האלבום מקסים נראה שעבדת

על כל עמוד עם המון תשומת לב! אהבתי שהוספת דברים בכתב יד

נראה לי שהיה לך אחלה של טיול

האלבום משגע - צעיר ועליז וצבעוני - יופי של מזכרת לסיום התיכון. במיוחד אהבתי את התוספות בכתב היד, לדעתי זה הופך את האלבום לאישי יותר.

newKiticat

New member
עכשיו אני עובדת על האלבום

של המחזור שלי- כלומר אלבום שלם (בין 40-50 עמודים) של תמונות של השכבה, של החברות, של הבגרות האחרונה, של הטקס, של האפטר פארטי, של המסיבה האחרונה.... דברים כאלה. בקשר לכתב יד- אימצתי את ההערה של בת'אני מסקרבוק לאונג'- שאומרת שזה מה שעושה את הטאץ' האישי. בכלל, אני עובדת על תמונות ישנות, אבל שואבת את הכיתוב מתוך היומנים שלי....

כל הכבוד לך

אני חושבת שזה נהדר לעשות אלבום כזה כשהכל עוד טרי. אני עשיתי אלבום מיד בסיום התיכון (פשוט לקחתי אלבום עם דפים דביקים) ואפילו שמתי שם פתקים ששמרתי משיעורים משעממים במיוחד (או שהפתקים היו עסיסיים במיוחד
). היום (18 שנה אחרי) אני מתה לעצב אותו מחדש, אבל אני לא זוכרת חלק מהשמות של האנשים בתמונות, ונראה לי שאני פשוט אשאיר אותו ככה-זה גם מזכרת של איך עיצבתי פעם אלבום... לדעתי באלבום גדול כזה שווה לקחת אלבום טבעות (D ring) כי אחרת הוא יוצא עבה מדי לאלבום post-bound. את כותבת יומן? אז בכלל הכיתוב הוא קלי קלות. לי לוקח המון זמן להחליט מה לכתוב (בהנחה שאני זוכרת את האנשים - אוי הגיל...
)

newKiticat

New member
טרי-טרי...

צודקת. אבל דווקא מה שטרי (אני מתכננת 2 אלבומים לתקופת הצבא) לא יוצא לי לעשות. מאז התיכון עברו כבר 4 שנים מלאות וגדושות. אבל חפרתי טיפה ולשמחתי הרבה מצאתי שכן כתבתי על ההצגה בפורים, על הטקס סיום ועל המסיבה הגדולה בסוף השנה. (הייתי ועדיין- מאוד נוסטלגית ולכן בשנה הזו כתבתי הרבה על כל הקטע של סוף התיכון). דווקא באלבום של הטיול השנתי לא היו לי בכלל כיתובים. כלומר- יש לי תיעוד ביומן של אירוע ממש כואב שקרה במהלך הטיול השנתי והיה חלק משמעותי- אבל הסתכלתי בתמונות והשתדלתי לזכור. את האלבום פולין ביססתי על היומן מסע (שבעצם היה סוף יומן אחד ותחילתו של יומן אחר) וגם זכרונות שנשארו איתי עד היום. מה המיוחד באלבום טבעות? ואיפה אני יכולה להשיג אותו? החסרון שלו- הוא שאני עושה דפים מחוברים- הם לא מתחברים באמצע בדיוק. יש רווח כזה.

צריך להתרגל

אלבום טבעות (נקרה גם 3 ring או D ring) הוא כמו קלסר משרדי עבה עם שמרדפים, בגודל 12X12 אינטש (יש גם גדלים אחרים). ניתן להוסיף ולשנות סדר דפים בלי להתחיל לפתוח ברגים ולפרק את כל האלבום או להוציא כל דף מהשמרדף שלו (ביחוד אם את רוצה להכניס דף באמצע האלבום). מכיוון שהוא עבה יותר, ניתן להכניס בו המון דפים (אפילו 70-תלוי בעובי). יש באדיקטד קלסרים כאלו של American Craft שהיתרון שלהם שניתן לעצב אותם מבחוץ כי רק העמוד שדרה שלהם צבוע (יש כל מיני צבעים) וכל השאר קרטון נקי. נכון שיש רווח בין הדפים בעמוד כפול, אבל אם את לא ממש חותכת תמונה באמצע, מתרגלים לזה נורא מהר.

פושקיה

New member
אני ממש מפחדת להכניס כתב יד

במיוחד בגלל ששלי נוראי! הלוואי והיה לי כמו שלך וגם מפחדת להיות קיטשית מדי אבל את - שיחקת אותה מותק

למעלה