אלדד בתקופה האחרונה עושה הרבה שיתופים

פליפ2

New member
אלדד בתקופה האחרונה עושה הרבה שיתופים

והפעם שי מהאח מצחיק לראותצ שהוא בקשר עם חלק מדיירי העונות הרגילות

l86

New member
כן, זה מצחיק, אני רואה בפייסבוק

שהרבה מדיירי כל העונות חברים אחד של השני ומגיבים אחד לשני, מעין אחוות "האח הגדול" כזאת

l86

New member
ואלדד עשה לה לייק על זה....לא נראה לי שזה הוא.

זה איזה מישהו מהעבר שהיא עדיין לא התגברה עליו ועליו היא מדברת כל הזמן.

פליפ2

New member
לא יודעים לפעמיים יש לי הרגשה שזה אלדד

שהם הכירו הפכו להיות ידידים ואז הקשר יותר העמיק ואז נוצר ריחוק כי אלדד עדיין לא מוכן למערכת יחסים חדשה בחייו.

l86

New member
אבל זה לא מסתדר עם זה שהוא עדיין עושה לה לייקים

אם היה באמת ריחוק, אז היה ביניהם נתק מוחלט, היא הרי אומרת שהיא מתגעגעת אל הידיד, כלומר שהם בכלל לא בקשר כיום. וגם כל שירי האהבה והדיבורים עליו התחילו כבר מזמן, אז לא נראה לי שזה אלדד.

פאפא5

New member
היי בנות, עדיין נושמות?

כי אני לא! אני מרגישה כאילו בלעתי ארגז חול:) מה יהיה עם מזג האויר הזה!!!
מעניין שאלדד בקשר עם שי רגב ועושה לו שיתוף , ואתמול שי רגב עשה לקארין לייק לתמונה שהעלתה.. קצת מוזר כי זאת פעם ראשונה שהוא עושה לה לייק. חושבות שיש קשר, או שאני כל כך רוצה שיחזרו או לחשוב שהם שומרים על קשר סודי שאני הוזה(:):

l86

New member
אוי כן, זה נורא, נקווה שמחר זה כבר יתפוגג...

זה סתם צירוף מקרים, לא נראה לי שאלדד עוקב אחרי כל מי שעושה לייק לקארין (ויפה איך שאתן עוקבות אחרי מי עושה לייק למי, אני תמיד מפספסת את כל הדברים האלה שאתן מספרות כאן
) . כפי שציינתי הרבה מדיירי "האח הגדול" מכל העונות הם חברים בפייסבוק, עושים לייקים ומגיבים. גם ערן מהעונה של שי חבר גם של אלדד וגם של קארין (הוא אגב גם חבר של המשוררת מהעבר, אולי אפילו אקס שלה). אלדד שיתף את שי רק כדי שאנשים יעשו לו לייקים, הוא רצה לעודד כמה שיותר תרומות, זה לא קשור לשי עצמו או לקארין.

פאפא5

New member
כמו שאמרתי מותר לחלום

מקווה שאולי תהיה איזו סולחה לקראת השנה החדשה, הלוואי והיו נשארים ידידים):

פליפ2

New member
זה ששי עשה לייק לקארין לא בהכרח קשור לאלדד

לא נראה לי שיש סיכוי שקארין ואלדד היו בקשר . זה יותר נובע מצידה של קארין שלא מעוניינת בזה. לא יודעת אולי קארין ושי נפגשו בהיזה אירוע ובגלל זה עשה לה לייק

פאפא5

New member
כן אבל יש כאן צירוף מיקרים מוזר

הוא אף פעם לא עשה לה לייק, אנחנו ממש לא יודעות מה קרה שם, ולכן לא כדאי לקפוץ למסקנה שקארין לא רוצה קשר איתו.. הלוואי ויחזרו לפחות להיות ידידים.

פליפ2

New member
ברור שאף פעם אי אפשר לדעת מה היה

אבל ניתן להגיע למסקנות. קארין מחקה כול זכר לאלדד. גם אותו וגם אנשים שקרובים אליו.. אני לא שופטת אותה יכול להיות שהיא באמת נפגעה מימנו. אבל יכול להיות שגם הכל מרוע. לגביי שי יכול להיות שהם נפגשו בהיזה אירוע או דרך חברים משותפים ואולי את אלדד הוא מכיר לפני . לא נראה שיש קשר בין השנים

למעלה