אלוהה אנשושים..... בוקר טוב לכם!

אלוהה אנשושים..... בוקר טוב לכם! ../images/Emo42.gif ../images/Emo42.gif

בוקררררררררר בוקר בוקר בוקרררררררררררררררר ניראה לי שאני היחידה פה שערה בשעה כזאתתתתת השעה במדיוק: 3:40 ככה... הקיצר עוד מעט 4:00 ואני מזההההה לא עייפה.. מה אני אעשההה??? וייייי יש עכשיו נני.... מגניש זה מזה מסתדר לי עכשיו אחלהההה טוב אני יודעת שאני נישמעת עכשיו מג´נונה אבל ככה זה כשהשעה 4:00 אז אל תבואו בתלונות!!!!!!!! לא סתם אל תתייחסו אני מסטוווווולה שחבל לכם על הזמן... הקיצר אני הולכת עכשיו לראות נני אז שיהיה לכולכם בוקר ניפלא ויום יפה
מתה על התמונה הזאת...

hadarosh16

New member
איזה שמחה על הבוקר...

בוקר טוב גם לך...את לא היחידה שפה גם אני פה...ולמה את הולכת?????? גררררררררררר........ לא יפה! :( נפגעתי ככה את נוטשת אותי?! טוב נו.... נסלח לך... בוקר טוב ונפלא גם לך שיהיה לך סוף שבוע נפלא ורגוע(כמו של גלגל"צ) טוב נדבר כבר שלך תמיד....... הדרו´ש...

hadarosh16

New member
אז לא הלכת עדיין...

אגב נכנסתי לאתר ברגע זה נראה איך הוא...

אחלה ! הדרוששש

כן..... עדיין לא הלכתי... פשוט לא יכולה להיפרד... (סתם) ויופי שנכנסת באמת כי האתר ממש יפה יש שם מלא תמונות חדשות של נטליה וכל מיני תמונות שהיא הייתה בהופעות בארצות שנות... תהני נשמה..

hadarosh16

New member
......

לפחות עכשיו אני יודעת להמ את פה. חחחחחח........ שמתי לב שהאתר ממש יפה רק שרציתי לשמוע מוזיקה ולא ידעתי על מה ללחוץ בכל אופן כבר יצאתי ממנו.. אגב תמונות מהופעות: יש גם מישראל? לי יש הרגשה שלא אבל אני אבדוק עוד פעם... ביי בינתיים... נ.ב:זה לא אומר שאני הולכת...

כן יש שם תמונות מההופעה בישראל....

אבל ממש בודדות.... לפי מה שזכור לי אבל בכל זאת תבדקי שוב... אגב.. חחחחחח נו בטח בגלל זה אני בפה.....מה חשבת ? לא סתם.. אני מתחילה להתחרפן פההההה... משעמם ליייי הצילוווווווווו המג´נוניות שבי מתפשטת.... חחחחחחחחחח אלק מג´נוניות.... כבר הזכרתי שאני מסטווווולה ?

hadarosh16

New member
.......

אה נחמד שיש גם מישראל... לפחות הן יפות? אני אסתכל מתישהו... שמתי לב שאת לא הולכת.. גם אני לא עיפה... ואני די משועממת אז אני מחפשת חיים פה בפורום... וכן הזכרת שאת מסטולה חחחחחחחחחחח......
חחחחחחח אני חושבת שזה יותר מידי חיוכים.. ביי בינתיים... שלך... הדרו´ש....

עוד משהו על האתרררר!!!!

כשתלחצו על השם NATALIA OREIRO באתר... יש כזה בצד כל מיני מבחר של תמונות וכו´... הקיצר כשתלחצו על נטליה אוריירו.. אז יראו לכם כמה תמונות גדולות אז כשתלחצו על התמונה הראשונה בצד שמאל (שהי יושבת על כיסא עם כובע אדום כזה...) אז כשכנסו פנימה תוכלו לשמוע את נטליה אוריירו אומרת בספרדית.. "היי אני נטליה אוריירו אני שולחת נשיקה גדולה לכל האנשים ששומעים את המוזיקה שלי...אני מקווה שתאהבו את זה"... משהו כזה בערך... כדאי להיכנס לאתררר שווההההההה !

ו.......

יש שם גם תמונות מכל הפרקים שהיו בובה פראית.... ממש מלא תמונות של כל הפרקים.. זה פשוט אתר מדהיםםםםם ומוצף בתמונות מדהימות של פקונדו ארנה ונטליה אוריירו.... טוב מה אני עכשיו משגעת לכם ת´שכל... כנסו ותיראו!

hadarosh16

New member
עוד פעם המחשב הדפוק שלי

הוא לא פותח לי את הקובץ! וניסיתי פעמיים!

hadarosh16

New member
הצלחתי ראיתי את התמונה...

סוף סוף!... נמאס לי מהחמחשב הזה כבר!.. אבל נו...טוב.. אין לי אחר..

למעלה