אלוהים

agag801

New member
אלוהים

אים אלוהים היה רוצה הוא היה בורא עולם יפה יותר אים אלוהים היה רוצה בני האדם היו מאושרים יותר אומרים שיש עולם הבא וכאן אנחנו בניסיון איך צריך להתנהג בן אדם לחברו ובן אדם למקום בשורה התחתונה אני צריך לנחש. הייתה לי אפשרות ללכת בדרך הרעה לעשות גזל לבני אדם ולא רציתי .היום אני מבין שאולי טעיתי שאולי עכשיו בתקופה זו לאלוהים לא אכפת מאפה תביא כסף העיקר תביא ותעזוב אותו בשקט .עכשיו אני מבין שאני לעולם לא יעשה גזל כי זה לא אני אני לא טיפוס כזה ואני הולך בדרך הישר כי כל ההצעות לדרך נגוזו עים המציעים כי הם התעשרו רק בדבר אחד אני יכול להיתנחם שהבן שלי רואה ומבין שאביו הולך בדרך הישר . אני מקווה שבדרך הישר אני ימצא אושר בעיקר אני רוצה להאמין שיהיה לי טוב . הלוואי שאלוהים ישמע ויראה הכול הלוואי והוא ישלח תרופה לנפש הפוצועה של בני האדם

natiad

New member
"הבחירה בידיך"

כתבת דברים מהלב, וקשה להתווכח, אני רק רוצה להזכיר לך, ואני לא בקי גדול ולא יכול לפרש את התורה - אבל כבר בגן עדן ה' נתן את הבחירה בידינו. הוא נתן לאדם את האפשרות לקבוע את גורלו בידיו. לכן, אני מעריך, מכבד ואפילו מעריץ אותך על הבחירה ללכת בדרך הישר. אין ספק שהבן שלך יהיה גאה בך ! וזה המתנה הכי גדולה שיכולה להיות, לא ?

היי

חבר יקר .... התרופה לנפש זה קצת תהילים, קצת שיעורי תורה, יש לי ספר חזק שאני ממליץ לך עליו " שולחן ערוך".... תאמין לי הנפש שלך תזהר, מניסיון אני כותב . כאשר מגיעים למצב של חסר אונים צריכים לנסות אסטרטגיות שונות . בהצלחה אחי :)

למעלה