אליקו בסרבר עם צ'יטים!!!!

pavel777

New member
אליקו בסרבר עם צ'יטים!!!!

שמעו אדמינים טאכלס תבדקו, רק פעמיים ראיתי אותו משחק בלי צ'טים וכל שאר הפעמים הוא עם צ'יטים, טיעונים? עובדה שהוא עם צ'יטים הוא נכנס לCS פרוץ, וכשהו הוא בלי הוא נכנס עם הסטים. יגועל נפש.. וגם הקונפיג שלך.. על הפנים חחח

אין לי מקורי

תקשיב,כנס לטיפו - תריץ שם חיפוש "המדריך למתחילים" תלמד טיפה על המשחק,לא יזיק

pavel777

New member
../images/Emo10.gif

צ'יטר.. אפס היית בגינדיס (ככה כולם מכנים אותך) ואפס תשאר בקאונטר, למרות שניסיתי לקלק לכולם תחור של התחת עם הקונפיג שלך, אני מקווה שלא כואבת לך הלשון.

../images/Emo6.gif נכון אני אפס../images/Emo9.gif

ואני לא מלקק לאף אחד ת'תחת
לא נורא ינאב,זה לא בושה לקבל דקירה (אה זה בעצם כה,אופס..)

pavel777

New member
אל תשאל.. אני כולי אדום מתפרפר מרוב בושה..

יילד חסר חברים שב שב על המחשב ותנסה לקנות אותנו עם הקונפיגים שלך ימפגר כי אפחד לא שם עליך ימסכן, תהנה לך עם הWH אולי ככה יאהבו אותך כי יחשבו שאתה טוב.. צ'או בומבינה

חסר חברים?../images/Emo9.gif

כל אחד מוזמן לשאול את דניאל אם אני חסר חברים
לא קונה אף אחד יעולה חדש ,תלמד לשחק דבר איתי

omerst

New member
אנחנו בפורום גינדיס!?

מזה השפה הזאת!?!?!? תרגעו שניכם,ותפסיקו אם הרמה הנמוכה הזאת. יש בעיות?יש מנהלים! אני יכול להגיד ב 100% שכל בעיה שלכם-שלומי יוכל לפתור,פשוט תעלו מולו במסנג'ר,ותפתרו את זה. ככה,בקללות ובעקיצות לא פותרים שום דבר,בטח שלא בין קהילה של חברים.

pavel777

New member
חחחחח הנה עכשיו בא הקטע שאתה מנסה להוכיח?

אם היה לך חברים לא היית בא אליי אומר "הנה אפילו תשאל את דניאל" חחח בטח כמה ילדים מהכיתה שלך.. בצפר, שאתה מביא לי גרעינים, מנטוסים וכאלה.. אבל טאכלס הם שמים עליך זין, תחשוב על זה. ואז אתה שוב מנסה להוכיח לי שאתה שווה משהו, אתה אומר שאני בוט ואתה פרו - "תלמד לשחק דבר איתי" זה מה שזה אומר. לא נורא אלי אתה לא צריך לאף אחד כלום, יש לך מלא חברים כמו רביב

razaR2

New member
זה או, נמאס לי כולם כותבים הוא במקום או ../images/Emo4.gif

ובקשר למה שאתה אומר, אתם לא מבינים שזה לא שווה כלום שאתם פותחים הודעה ובוכים על צ'יטרים? אתם צריכים לתת איזה שהוא דבר שיוכיח את הטענה ו"הוא נכנס דרך הפרוץ" זאת ממש לא טענה כי אמנם בפרוץ יש יותר צ'יטרים אבל גם במקורי יש, לא בעיה להכנס עם צ'יטים דרך המקורי. עד עכשיו לא שמתי לב שהוא משחק מוזר, מעכשיו אני אשים לב יותר. ותפסיקו עם ההודעות בפורום "הוא צ'יטר ואה ואה ואה" תבואו בפרטי תגידו לנו יש שחקן ככה ככה הוא צ'יטר, בוא תבדוק אותו, רק ככה זה שווה משהו בשלב הזה כשאין לנו שום תוכנת אנטי צ'יט רצינית. ובקשר להוא/או. או=or. הדבר הזה או הדבר הזה. הוא=he. הוא צ'יטר, הילד הזה הוא צ'יטר.

pavel777

New member
מה קשור הוא או הוא או???

לא הבנתי מה אתה רוצה הכל בסדר עם ה"הוא" הוא = HE

אתה החופר הכי חופר שראיתי../images/Emo13.gif

היה לי וואלק במחשבבבבבבבבבב SSW2.8 הינה כתבתי את זה כולם לראות היה לי וואלק על המחשב לי היה וואלק וואלק לי היה על המחשב הוואלק היה :על המחשב היה גם ספייד האק
קבל את הדגש על "היה"

EizoTop

New member
ת'אמת

כותבים את זה "וואלהאק" זה בא מהמילה האנגלית-WallHack

elerock

New member
אתה דפוק?

לך תבדוק מה רשמתי שיש לו WH על המחשב וזה ב 100%

למעלה