אלי אתה יכול כבר להכנס עם השם החדש. בהצלחה

הופה....שם חדש....לא רוצה לבוא לבית חדש עם שם

ישן

אליטובה

New member
כל הכבוד למנהלת ובהצלחה לפורום החדש../images/Emo150.gif

שבת שלום לכולם
כל היום הסתובבתי וחשבתי מה לכתוב לכם במייל על כל נושא המעבר לפורום החדש.כאשר קמתי משינה
נכנסתי לפורום החדש ואז גיליתי שה
סידר לי את כל העבודה ואני יכול להכנס לפורום אומנם בשם אחר
וזה לא כל כך משנה ....הבנתי שהלימון בדרך להיות לימונדה. אסתי תודה רבה לך על ניהול הפורום הקודם
עשית את זה בצורה הטובה ביותר .ניהלת פורום לא קל במשך כ-שלוש- שנים ניהלת אותו כמו רב-חובל בים שלפעמים הים סוער ולפעמים שקט .נכון מה שאמרה רונית.קשה לעזוב בית ,מסודר עם הרבה תמונות,בית עם הרבה סיפורים,בית עם הרבה מתכונים.בית עם הרבה חברים שחלקם עזב וחוזר מידי פעם ,לאחל חג -שמח.ועל הכל אנחנו מודים לך ומברכים אותך....סבתא טובה וסבא אלי. סבתא אוהבת-9-..בהצלחה בתפקידך ובפורום החדש.מקווה שההרגשה שלך השתפרה ואת לא מרגישה ערומה.... ולכל הפורום....בהצלחה

ברוך הבא קאובוי -סבא אלי ../images/Emo150.gif מהיום אתה

לתפוז אין קאובויים הם בדרגה אחת יותר גבוהה. תודה גם לך שעשית את כל המאמצים בשביל לעבור איתנו לפרדס הזה ונקווה יחד איתך שיהיו לנו פה המון תפוזים וכייף ביחד. שבת שלום

אליטובה

New member
תמונות נכדים ../images/Emo150.gif

זאת תהיה המשימה השניה של המנהלתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

שושו 16

New member
זה באמת רעיון

לנסות להעביר את התמונות. אז בעצם בשביל מה עברנו.?
-שלום-ית

batiarr3

New member
ברוך הבא../images/Emo150.gifוברוכה טובה המקסימה

כיף לראות שהגעתם לבית החדש ובטח לא נשכח את הבית הקודם בו השארנו שלל רב. צריך לבדוק איך אפשר להעביר את השלל בחזרה לידינו שיהיה לכולנו רק בשמחה ובבריאות

באמת....השארנו שם שלל מאוד יקר צריך לקחת אותו

איתנו לבית החדש. דוריתי מה את אומרת

stp51

New member
../images/Emo66.gifשודדת!! את תמונות הפורום, הגלריה אין

בעיה פשוט לפתוח את הגלריה ולהעתיק את כל התמונות על גבי דיסק ואז להעביר אותם ל
וככה אולי אפשר להעתיק את כל מה שרוצים, לא בטוח שאני יודעת מה שאני אומרת אז אל תתפסי אותי במילה, אבל אולי זה הכוון
"אותה הגברת בשינוי אדרת"

stp51

New member
../images/Emo150.gifאני מיניתי אותך לשריף ושמחה שזה מקובל

עליך, ועכשיו ברצינות אלי כל כך ריגשת אותי שהצלחת להוריד לי
תודה בשם הצוות וההנהלה
ובעקר בשמי
על הקצב, על הפגישות ועל החברות, בסה"כ רציתי לחזור הביתה בשלום ועשיתי את הטוב ביותר שיכולתי עם מה שהיה לי, נתתי את הנשמה ואת
על האירוח שלך ושל טובה, שפתחת לנו את הבית
על כל הפגישות שלא פיספסת
על שתמיד תמיד היית איתנו ודאגת לצבע המיוחד שהיה לנו בפורום. אנחנו נשארים מאוחדים, חזקים יותר ומוכנים תמיד להתחלות חדשות שבת שלום לכולם

למעלה