אל תגידו שלא אמרתי

Love To love u

New member
השאלה אם אתה באמת אתה..

אני יודעת שהחלפתי את הכינוי המהוגן שלי אבל עעדיין אני זאת אני ללא הסתרת דברים ללא חששות.. אם החלפתי את הכינוי שלי זה בגלל פורומי משפחה למינהם שעבורי הם מקום 'קדוש' ולא מוצאת לנכון לערבב בין הנושאים השונים.

tryme 2 m

New member
אל תשאלי לאב...

מה קורה כשאני נכנס לפורומים מהוגנים יותר ואני מחזיק בכרטיס כאלה תמונות כפי שיש שם...בכרטיס שלי. מיד נזעקים המנהלים עם השבריות כדי לערוף לי את הראש. מיד כולם חושבים שאני סוטה מין. מיד כולם חושבים שאני רדוד ולא רציני. הכי קטע...שהתגובות שלי גורמות לאנשים להיות מופתעים מהפער בין האסוציאציות שלהם בעקבות תמונותי בכרטיס...לבין אופן הדיבור וצורת ההתבטאות שלי. אני שם...בכרטיס...אני...כמו בחיים...בדיוק אותו דבר. לא יכול להחליף את עצמי...אני...אני! ומה לעשות שגם בתחומים כביכול מהוגנים...מתחת לבגדי...אני עירום לחלוטין...
...ובעל דיעה לגבי לא מעט תחומים.

Love To love u

New member
אפשר להבין אותם..

כמו שאני הבנתי את כל אלה שהשארתי ככה
לאחר שגילו קרן 'קצת' אחרת.. ועדיין לי דיעות ובחירות משלי בנושאים הרבים השיקול שאותי הניע לשנות כינוי הוא נטו ילדיי [בכינוי השני שלי אני חושפת את תמונותיהם]

השואל המליון ואחד../images/Emo6.gif

סתם ניק, אמור היה להיות ללא שום משמעות בעצם
(בבלוג שלי מופיע הסבר
) אבל "חדלת אישים" נראה לי קצת קיצוני
ערב וגם טוב לך!

tryme 2 m

New member
שיט הה?

איזה נודניקים הגברים האלה? מליון ואחד שואלים...ושבע מליון שולחים מסרים....נודניקים!!!!!!!!!!!

++++קר לייייייי../images/Emo186.gifאוףףףףף

אולי כדאי שאעוף לישון זה ממש לא היום שלי

LOVE

מה עושים איך מפסיקה את הדיכי הזה מה יהיה אוףףףף... והחוקי שלי בעבודה ולא יכולה לצאת מהבאסה

Love To love u

New member
היקר שהלך...

ומשאיר דמעות עם לכתו כל פעם מחדש מעצם היותו יקר כ"כ וללא ספק הכי טוב במצב זה הוא לצפות ליום חדש

tryme 2 m

New member
אה ../images/Emo93.gif...בגלל זה לא הבנתי למה...

עכשיו הבנתי...תודה לאב...

ומחר...

ומחר שאקום בבוקר אתה תהיה שם ומחר שאקום בבוקר אדע שאתה בידיים טובות ומחר שאקום בבוקר אתגעגע אליך יותר אתה חלק מדמי תהיה תמיד ומחר אולי יהיה באמת קל יותר ...אולי... לילה טוב לכולם\ן...

דווקא במסרים לא הוצפתי

זה שם מטעה, בהחלט מתאים גם לזכר. עד היום לא היה רשום בפרטים שאנינקבה
WOW אני נקבה
עכשיו נראה מה יהיה

tryme 2 m

New member
יעלו...על זה...עוד מעט...

ואז תראי מה יהיה...אם יש לי תחושה שאת לא מובטלת...רק שכאן עוד לא הספיקו לראות לך...

למעלה