אם אני עובר מתחת לסולם

1קישקשתה

New member
אם אני עובר מתחת לסולם

לאחר מכן אני מביט במראה שבורה ולבסוף אני נתקל בעשרה חתולים שחורים --- מה עליי לעשות? שאלה נוספת: האם אתם מכירים את האמונה הטפלה הגורסת כי כל מי שמאמין באמונות טפלות ימות לפני גיל 30? ואם הוא לא מת לפני גיל 30 אז הוא יישרף בגיהינום וייאנק מייסורים! מפחיד, לא?

סויה 1

New member
אי..אי..אי.. ../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

הליכה מתחת לסולם מביאה למזל רע...קודם כל הוא יכול ליפול עליך... שנית יש אומרים...שהמזל הרע...הנחס עלול להדבק אליך עד סוף היום.תוכל להעביר את רוע הגזירה ע"י הצלבת אצבעותיך..ויש להמתין עד שיופיע כלב...או לעבור שוב בכיוון ההפוך ולקוות לטוב. בקשר לחתולים שחורים...יש שתי אסכולות.האחת גורסת שחתולים שחורים דווקא מבשרים על מזל טוב,למרות שהם קשורים למכשפות ולמעשי כישוף.דעה אחרת אומרת שחתולים שחורים "מביאים בשורות רעות" ואם נתקלת בחתול שחור יש מייד לפנות לאחור ולמצוא דרך חלופית. אתה שואל:"האם אתם מכירים את האמונה הטפלה הגורסת,כי כל מי שמאמין באמונות טפלות ימות לפני גיל 30?".אני לא שמעתי על כך,אבל יכול להיות...אתה מאמין?...

1קישקשתה

New member
מסורת היא מאבותיי

כי מי שמאמין באמונות טפלות ימות עד גיל 30, לא עלינו. אם יש אסכולה שאומרת כי חתולים שחורים מבשרים על מזל טוב ויש אסכולה אחרת אשר גורסת כי מביאים הם מזל רע, אז מדוע להאמין במי מן הבולשיט הזה? הרי אין בזה שום תוכן. גם דג, או שהוא כדור פלאפל או שהוא לא.

miyamoto

New member
לא אמרנו שיש להאמין בכך.

מבחינתי, אמונות טפלות כשמן הן, וזכו בתואר בכבוד. אין בהן דבר מלבד דוגמא ליכולת האנושית של העברת שמועות בלתי-מבוססות כאמת מוחלטת. וכמובן, לעיתים, יצוג של פחדים אנושיים מאד אינסטנקטיביים.

1קישקשתה

New member
או-קי

ולדעתי אמונות טפלות הן פסגת הטמטום האנושי. ישנה סכנה באמונות טפלות וציבור גדול של אנשים נפגע בגללה מדי שנה כבר אלפי שנים. כמובן, ישנן גם אמונות טפלות שוליות, אשר אולי לא מזיקות ופוגעות, אך עדיין הנהירה אחריהן היא עלבון לאינטליגנציה וסמל לבורות ובערות. אם אינך מאמין בהן - אז מצבך טוב
.

TAINTED SAINT

New member
זה היה נסיון להיות משעשע קישקשתה ?

בנות הבלוג היו אומרות שאתה יותר פאטת מיורי והגמד ביחד.... TAINTED SAINT

1קישקשתה

New member
אני רק מתריע ומזהיר

אם ברצונך להאמין בזה אם לאו - זו כבר בחירה שלך. שקול את בחירתך בזהירות.

TAINTED SAINT

New member
יקירי,האמונות הטפלות נותנות לי כוח להמשיך....

אספר לך סוד,עברתי משבר אמונה מאוד רציני לפני מספר שנים,אני מבני-ברק במקור,לקחתי את אשתי הראשונה ואת שמונת ילדינו המשותפים לקרקס,לאחר ההופעה אשתי ברחה עם גמד בולגרי המתמחה בהטלת גרזנים... טפלתי לבדי בשמונת ילדינו עד שחלו פתאום בשפעת עופות [כנראה נדבקו מתוכי שהבאתי להם שלימדתיו לומר "אמא תכף חוזרת], אחרי שקברתי את השמיני חזרתי בשאלה,התדרדרתי לסמים,נסעתי להודו והתנסתי במין פרוע בגואה עם טראנסג'נדר מכווית,בגלל הזעזוע הפסקתי לצרוך סמים וטראנסג'נדרים והצטרפתי למנזר בודהיסטי בבהוטן,לאחר 3 שנים גורשתי מהמנזר בגלל שאני נוחר בלילות [אל תאמין לכל הסיפורים על השלמה וסובלנות אצל הבודהיסטים...]. שבתי ארצה וניסיתי להתאסלם,אבל הרעיון של 70 בתולות הפחיד אותי.... אשתי הראשונה הייתה בתולה לפני שהתחתנו.... 560 ילדים... 560 לוויות.... אתה יודע שההיסטוריה נוטה לשוב על עצמה... ויתרתי על התאסלמות ועברתי לגור במנזר השתקניות.... סוף סוף נשים שיודעות לשתוק.... חמישה חודשים הכל היה נהדר,ואז לילה אחד התעוררתי בתאי הקטון עירום כשמעלי אם המנזר בת השמונים ושבע נזירות אחרות אוחזות בי שלא אוכל להתנגד.... הכלבה הזקנה אנסה אותי לילה שלם,כל פעם שאיבדתי את זקפתי אחת הנזירות האחרות ביצעה בו מין אוראלי,ואז אם המנזר טיפסה עליו שוב... מה עוד שהכל התרחש בדומיה מפחידה ומצמררת... בבוקר נמלטתי מהמנזר... לקח לי שנה להתגבר על הטראומה ולהצליח להזקיר אותו מחדש... ואז גיליתי את האמונות הטפלות,נתנו טעם חדש לחיי,גיליתי את עצמי מחדש,זרקתי את הבגדים הלבנים ואת הנרגילה מהחלון,מכרתי את כל הקטורת והנרות שקניתי בשיינקין,אימצתי חתול,והתמכרתי למין אנאלי עם סויה מהפורום כאן. שקלתי את בחירתי מאוד בזהירות,ואני יכול לומר שאין שני לישבן של סויה בכל העולם
תשמע לי,אין כמו אמונות טפלות.... תנסה... תתמכר.... לחיי החתולים השחורים והסולמות
אלי אלי,שלא יגמר לעולם.... TAINTED SAINT

סויה 1

New member
למה בולשיט? למה?...

אתה לא חייב להאמין,אבל ללעוג ולבוז לאמונות של אחרים... אני לא יודעת אם אתה דתי ומאמין באלוהים,נניח שכן..איך היית מרגיש ,אם היו אומרים לך הכל שטויות אין אלוהים... יש אנשים שמאמינים באמונות טפלות.ותתפלא ביניהם אנשים משכילים חכמים ואינטליגנטיים. אני לא מאמינה,אבל מעולם לא חשבתי וטענתי כי להאמין באמונות טפלות זה "שיא הטמטום". איש באמונתו יחיה. וקח לדוגמא את מר- TAINTED SAINT מאז גילה את האמונות הטפלות השתנו חייו...ואני יכולה להעיד על כך. אני לא מנסה להחזיר אותך בתשובה...אבל לא יזיק לתלות איזו חמסה על הקיר למזל...
ואם יש לך הזדמנות לנסוע לצפון ולהשתטח על קברי צדיקים-סגולה לבריאות אושר פרנסה ומציאת זיווג. מה יש לך להפסיד?

yarmanex

New member
לגבי מי שכתבה "למה בולשיט"

את צודקת במאה אחוז. אני לא דתי ולא קרוב לזה אבל אני תולה על הקיר שלושה חתולים מתים וברוקולי ואני בטוח שהמזל שלי ישתנה לטובה... אין גבול לטימטום, זה בלתי אפשרי לחיות עם השטויות האלה.

yarmanex

New member
תקשיב

לא קראתי את מה שכתבת כי אני מת מעייפות, אבל זה התירוץ הכי מטומטם להאמין באמונות טפלות בשביל כוח להמשיך וכו'... יש כל כך הרבה דברים שאפשר לשאוב מהם כוח כמו הורים, דוגמא אישית, רצון להשתפר בחיים, הישג מסויים או מטרה נעלה..........

TAINTED SAINT

New member
אניוש הקשבתוש....../images/Emo13.gif

עכשבוש אתיוש יכולוש ללכתוש להיזדיינוש אידיוטוש....
אתתוש מטומטמוש לחלוטינוש... בהצלחחוש
TAINTED SAINT

למעלה