אם אני קונה היום גלאקסי מסלקום..

tokyo3

New member
אם אני קונה היום גלאקסי מסלקום..

יהיו בו עדכונים שלא היו בו כשהוא יצא לשוק בארץ?..למשל..העברת קבצים בבלוטוס קיים במכשיר היום?..הנגן שלו שופר?...האם המכשיר זללן נתונים כמו האייפון?..והאם אתם מרוצים מסאונד הנגן והרמקול?..וממש אחרון..לבן או שחור?..הלבן מעניין יותר נכון?

יNOT

New member
נכון להיום לא יודע אם הייתי ממליץ לך...

על דווקא המכשיר הזה , או דווקא קנייה בארץ. ספציפית לקנייה בארץ - המכשיר שנמכר בארץ נמכר בגירסה 1.5(המערכת הפעלה של המכשיר) , גירסה דיי מפגרת למען האמת, בהשוואה לרוב האפשרויות שמוצעות במכשירים אחרים של חברות מתחרות. נכון לעתה לא ידוע אם יהיו עידכונים למכשיר הזה, מעבר לגירסה 1.6 בעולם, למרות שכבר יש חרושת שמועות שבעולם המכשיר יזכה לעידכון לגירסה 2.0 . בארץ הסיפור הוא שונה ודיי דפוק מיסודו, נכון לעתה אין עידכון אפילו לגירסה 1.6 למכשיר, ולא ברור אם איי פעם יהיה...ואם כן אלוהים רק יגיד לך מתי...
בעיות נוכחיות במכשיר גלקסי בגירסה האחרונה שמשווקת ע"י היבואן: המצלמה היא באיכות בינונית ומטה - זה בגלל שאין אפשרויות נוספות למצלמה מלבד צילום,אין מעבר קל בין צילום ווידאו לסטילס, אין אפקטים, ואין כמובן זום דיגיטלי (אופצייה שקיימת רק ב גירסה 2.0 ). המצלמה על אף העובדה שהיא 5.0 מגה פיקסל נופלת באיכותה ממכשירים אחרים שעל פי נתוני היצרן משתמשים במצלמה פחות טובה. (צילום ווידאו יוצא מטושטש(עם GHOSTING) אלא אם כן התיאורה היא אידיאלית, צילום סטילס גם הוא יוצא מטושטש לעיתים קרובות, המצלמה מגיבה לאט) סאונד הנגן והרמקול הינם סבירים, אך שוב חברות אחרות עשו את זה יותר טוב. נכון לעתה אם לא בוערת לך הקנייה הייתי ממליץ לחכות ולראות איך ייקלט הפלאפון החדש של גוגל NEXUS ONE ומי יפעיל אותו בארץ, או ללכת על האנדרויד של אריקסון. (שאני גם לא בטוח שיצא כבר... ) בקיצור נראה לי שווה לך לחכות או לקנות בחו"ל אם נושא העברית הוא לא קריטי.

tokyo3

New member
שיחקת אותה

תשובה מספקת...האמת היא שהמיילסטון הוא זה שאני מחכה לו...הגלאקסי הוא למקרה שהסטון יעלה כמו הסאטיו..קרוב לחמש אלף..שזה די מוגזם..או למקרה שבכלל לא יגיע לסלקום...אולי אתה יודע משהו?..מתי יגיע?..ושוב..תודה על התשובה..

יNOT

New member
הכי חשוב - אל תקנה בסלקום !

הם בתור התחלה ייחייבו אותך להחליף כרטיס סים לדור 3.5(גם אם היה לך מכשיר דור 3) , שזה אומר שהם יחייבו אותך בחבילת אינטרנט ,ואם אני לא טועה התחייבות לעוד 36 חודש. (בזה אני לא בטוח - אבל אתה יכול לבדוק את נושא ההתחייבויות לסלקום , ולקרוא חוות דעת נוספות על הנושא בפורום סלולרי בתפוז)

AYELET1

New member
על פי החוק לא ניתן לחייב ליותר מ-18 חודש

אם אין לך חשבון עסקי

tokyo3

New member
תגידו בבקשה..

בגלאקס יש דרך כלשהי להאזין לרדיו??..האם יש בו גישה לגוגל דוכס?..איך הפייסבוק מוצג במכשיר..בצורה נעימה לעין?..והאם ניתן לגלוש בו כשהמסך במצב אופקי?..

AYELET1

New member
לא מכירה את המכשיר הספציפי

אבל לא צריכה ליהיות שום בעיה בגישה ל-google docs מה שכן, צריך כמובן גישה לרשת - סלולארית או ווי פי

יNOT

New member
חצי תשובה...

דרך להאזין לרדיו - לא מצאתי דרך. גישה לגוגל דוכס - לא ניסיתי. הפייסבוק - טרם הגעתי לזה. גלישה במסך אופקי - וודאי ,אני מסובב בין אופקי לאנכי. (לרוב יותר נוח לי להדפיס באופקי - המקלדת גדולה יותר )

למעלה