אם אתם רוצים

NuFiFiT

New member
אם אתם רוצים

אני יכולה לשים פה תמונות נדירות של קולומביה מתפוצצת מצלומי לווין

אבישג25

New member
שבת שלום! עדי, התמונות בהן מדובר

אינן של הקולומביה הן רצות ברשת מאז המקרה הטראגי, הן מהסרט ארמגדון, אין כל תמונות המתפרקות העבורת , שאגב, התפרקה ולא התפוצצה כפי שמראות התמונות , רציתי להראות לך תמונה לדוגמא אך הן כבדות מדי.

אבישג25

New member
שבת שלום! עדי, התמונות בהן מדובר

אינן של הקולומביה הן רצות ברשת מאז המקרה הטראגי, הן מהסרט ארמגדון, אין כל תמונות המתפרקות העבורת , שאגב, התפרקה ולא התפוצצה כפי שמראות התמונות , רציתי להראות לך תמונה לדוגמא אך הן כבדות מדי.

אבישג25

New member
קפצה לי ההודעה ../images/Emo52.gifלפחות הרווחתם

שתי תמונות שונות של אילן.

Squad 55 Taylor

New member
אני מכיר את התמונות...

אלא תמונות מתוך הקטע הראשון בארמגדון שבו פוגעים אסטרואידים קטנים בחללית של נאס"א וקורעות אותה, אנשים שלחו לי את התמונות לאימייל חשבו שזה אמיתי עד שהסברתי להם שזה שייך לארמגדון

תודה

טוב לדעת שאנשים עושים בדיחה מהאסון הזה אך בכל זאת אני עדיין בטוחה שיש תמונות שלעולם לא יצאו לפירסום של ח"א האמריקאי תמונות לווין וכדומה... תודה על המידע.

אבישג25

New member
עדי ( בן או בת?) אין צורך לכעוס

סביר להניח שגם מי שהציע לשים את התמונות לא ידע... הן משוטטות ברשת ומטעות אנשים תמימים, מה שחשוב הוא רק לדעת את האמת שאינן תמונות מהאסון הנורא.

אבישג

קודם כל לשאלתך, אני בת. דבר שני, אני בכל זאת כועסת עליה כי לא צריך לרוץ ולפרסם בלי לבדוק זאת קודם... ומשום מה נראה לי שהיא כן יודעת שאלו הן אינן תמונות נכונות. זאת הרגשתי.

אבישג25

New member
מבינה ללבך אבל רוצה לחשוב

שהיא הציעה את זה בתום לב אחרת היא חסרת לב. קבלי תמונה של אילן בצעירותו. לילה טוב.

NuFiFiT

New member
אנשים../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

רציתי לשים את התמונות בתמימות... לא ידעתי שהם לא אמיתיות
אתם בטוחים שהם מארמגדון
כי רואים שזה קולומביה... אם אתם יכולים למי שיש לשלוח לי את התמונות לאי סי קיו כדי לראות אם הן אותו דבר- 144132816 נופר

למעלה