אם הודעת ה- 110 מליון הייתה שלך

אושRתי

New member
אם הודעת ה- 110 מליון הייתה שלך

וה110 מליון היו הופכים למזומן
מה הייתם עושים עם הכסף

וואו! זה ה=מ=ו=ן כסףףףף!!!!!!!!!!!!!!

הייתי יכול לעשות כל מה שאני רוצה!!!!! כל הדברים שאי פעם חלמתי עליהם או בכלל כל דבר אפשר לעשות עם סכום כזה זה פשוט ה=מ=ו=ן כסףףףף!!!

JackDanyells

New member
קודם כל נותן

10 מיליון לצדקה... עוד 20 מליון שומר לצדקה למתי שמישהו יצטרך. עכשיו עם ה80 מליון שנשארו: חוסך 79 מליון בבנק (שעושה ריבית כמו ריבה של סופגניה
) ואת המליון... ובכן, אני צריך 30,000 בשביל לימודים... ועוד נניח 30,000 בשביל מגורים בתקופה הזאת. קונה המון דיסקים
אוקיי משפץ את החדר... זה הוצאה של 20,000 נראה לי... מחשב חדש - 10,000 (נהיה לארג'ים
) מה עוד אני צריך.... ..... טלויזיה אני לא רוצה, אממממ, עוד כסף לבזבוזים ב3 שנים שאני סטודנט... 30,000... כסף לדייטים
עוד 30 אלף (נהיה לארג'ים, שוב
) ו.... נראה לי שנתחיל לסכם: ביחד זה איזה 200 אלף... בקיצור יהיה לי מספיק
אפשר גם להשקיע, כמו לקנות דירות בזול ולמכור ביוקר... או לבנות בית ולמכור אותו... בקיצור אפשר להתפיח את העוגה

MispIaced

New member
קונה את לורדי ../images/Emo3.gif

וכמה כרטיסי טיסה לפינלנד+בית שם.

LiRs Lullaby

New member
אגב, מה קורה אם מישהו מגיע ל-110 מיליון?

שמים את ההודעה בשער הראשי? מקבלים הודעה על זה? משהו?

LiRs Lullaby

New member
יש לי הרגשה שתפוז מנסים לחבל לי בהודעות../images/Emo190.gif

למרות שזה בטח לא קשור ל-110........

דנטל

New member
שמה בבנק

וחיה מהריבית. ונותנת לאמא שלי נתח גדול מהכסף, שמה חסכון לאחי עם הקצבה חודשית, מזמינה הספקה שנתית של רד בולים לבוס שלי, קונה רכב לחברה הכי טובה שלי, קונה דירונת חמודה לחבר הכי טוב שלי, סוגרת את המשכנתא של החברה הכי טובה השניה שלי ולוקחת את חצישני לארוחת שחיתות (וגם לא מגיע לו יותר מזה
). משפצת שיפוץ עצבני את הדירה שלי. לוקחת את כל החברים ואמא שלי ואחי לנופש בחו"ל.

Avihu S

New member
עכשיו, את בנאדם נחמד!

(ואחר כך את לא יכולה להגיד שאת לא בנאדם חברתי)

וואו זו שאלה טובה. ../images/Emo45.gif

אממ אם היה לי 110 מיליון ש"ח הייתי מביאה קצת למשפחה שלי (הכי קרובה) ובכל השאר. הייתי לוקחת את עצמי לטיול בארה"ב ובעוד כל מיני מקומות שהייתי רוצה לבקר ועל הדרך גם לראות מופעים של הלהקות האהובות עלי. ואהה גם קונה וילה יפה שבה אני וחברות שלי הינו גרות... נראה לי שזהו.

למעלה