אם יפתחו עולם חדש עם החוקים של פעם של התקופה

אם יפתחו עולם חדש עם החוקים של פעם של התקופה

היפה של המשחק תשחקו בעולם הזה? ד"א שזה כולל טכנולוגיה כמו שהייתה תורים לתקיפות כמו שהיו כיבוש האדמה בכללית בדיוק לפי הכמות שהייתה וללא צורך במתקפת כיבוש ואפילו לבטל אותה אפשרות לחסל מדינה ע"י מדינה אחת ועוד... אתם בטח זוכרים את החוקים האלה אני בטוח בקיצור אנשים מה דעתכם? סתם מעניין אותי לדעת

Yogev1982

New member
למיטב הבנתי וידעתי

ויקטור ושות' שוקדים כרגע על עולם כזה, תוך הבהרה שבעולם הזה שייפתח בעתיד (הכנראה קרוב) ילחמו בכפולות בכל הכח.... אבל אני בטוח שרוני יוכל לענות לך על זה יותר טוב

GindisTeam

New member
תיקון

אנחנו שוקדים ועובדים מאד קשה על עולם חדש, שיציג לכולם כמה דברים חדשים, גם בנושא המלחמה בכפולות, וגם בנושא המשחק עצמו, יכניס יותר תכלית לניהול המדינה, קצת יותר מורכבות, וקצת יותר אסטרטגיה. אנחנו לא בדיוק שוקדים בהכנת עולם כמו החוקים הישנים, ואנחנו עדיין לא יודעים איך יראו כל הדברים, כולל כמות ומחיר טכנו, כמות תורים, חיסולי מדינות, וכדומה... אבל בהחלט יש כוונה להפוך את המשחק לקצת יותר מעניין (הרבה יותר מעניין) ובעצם לגרום למשתמש לא לרצות לנהל יותר ממדינה אחת. אנחנו לוקחים בחשבון הרבה תלונות שקבלנו בשנים האחרונות, והרבה המלצות שקבלנו ממשתמשים שונים, בכל הקשר לניהול המדינה, חיסול מדינה, איבוד מדינה, עניין בניהול המדנה, עניין בניהול המדינה, כל הנושא של "אין מה לעשות" מעבר ל365 תורים פעם ב3 ימים, וכדומה....

GangLandx

New member
אם תשקיעו ולו מעט בגרפיקה

מעט יותר מעניינת המשחק עצמו ייעשה מושך יותר ... נכון להיום אתם 12 דורות אחורנית מאחרים ..

GindisTeam

New member
תוספת

כמובן שגם עיצוב חדש יוצג בשרת הזה, עיצוב מעניין אותי, שעדיין ישמור על הצורה של גינדיס הישן והטוב....אבל יהיה מותאם יותר לתקופה

GindisTeam

New member
הכוונה :)

עיצוב מעניין יותר :) באסה שאי אפשר לערוך הודעות פה

בןערובה

New member
אני מסכים עם התוכנית על הגבלת כפולות אבל

כמו שאתה אומר ,למנף עם המערכת ניהול וליצור קצת אסטרטגיה - ומה שאני אומר אם אתה מגביל מצד אחד מצד שני תשחרר תקיפות כפולות \ריגולים .

GindisTeam

New member
אני מבין

שאתה מתכוון לפתיחת עולם חדש חדש, עם החוקים הישנים של פעם.. אותי מעניין לדעת מה שונה מהעולם שיש עכשיו? למעט נושא הטכנו והאדמה? והאם זה מה שלדעתך יגרום לעולם חדש שכזה להצליח? (למרות כל הכפולות והכל)

החוקים של פעם

התורים לתקיפות היו פחות גם אם עכשיו זה קרוב לזה זה לא מספיק וגם לא הייתי צריך 60 תורים בישביל לזרוק בליסטים כולה 7 וגם כיבוש שזה הכללית "החדשה" כי איען אפשרות לקחת הרבה אדמה בכללית היה לי את הכללית באותה תקופה ואם אתה שואל אותי למה זה יצליח אני יענה לך בשאלה תסתכל על המשחק של היום ושל אותה תקופה מה יותר הצליח? כניראה שיש עוד ושכחתי גם משהו השתנה בראשי נפץ בהשפעה שלהם

MarcoCohen

New member
צפסיק לזיין במוח

עוד מהימים שלל UIF תמיד בכית על הכל הפסקתי לקרוא מה שאתה רושם

MarcoCohen

New member
שמע יש דברים נכונים שהוא אומר

אבל מהיום ה-1 שאני מכיר אותו הוא בוכה הוא וחבר שלו שלומי שום דבר לא טוב להם כל הזמן בוכים

MarcoCohen

New member
ליקקת קיבלת בראש ועכשיו אתה מתעצבן

קללות של ילד בן 14...אה שכחתי אתה ילד בן 14 לך תבכה לאמא ותעוף מהמשחק הזה לא בישבילך אתה בכיין כל היום בוכה

GindisTeam

New member
אשמח לדעת מזה

מה זה השורד, איך זה היה, כמה זמן זה, האם זה מעניין מישהו פה? יש מצב שאם זה יעניין מספיק אנשים, וזה משהו שאנחנו יכולים לפתוח בלי הרבה בעיות, אז בהחלט נעשה זאת

למעלה