אם יש לכם כוח לחפירה..כנסו

MegaMasha

New member
אם יש לכם כוח לחפירה..כנסו

אני מרגישה קצת פטאתית שאני כותבת פה את זה אבל אני כבר נואשת.. בינואר אני אהיה בת 16 אבל אני מרגישה שאני תקועה בגיל 12 בגלל ההורים שלי בחופשים אני צריכה להיות ב11 בבית בזמן שכל החברים שלי יוצאים או יושבים אצל מישהו כל הלילה לא מרשים לי לצאת מהעיר רוב הזמן ואני גרה בעיר מעפנה שאין מה לעשות בה..התחלתי ללמוד בבית ספר צבאי מחוץ לעיר ויש לי נסיעות חינם אבל זה לא משכנע אותם הם לא אוהבים שאני מתקשרת עם בנים,הקשר הכי טוב שהיה לי עם מישהו נהרס רק בגלל שלא נתנו לי לצאת מפה..כרגע יש לי מן קטע עם מישהו שגר לא רחוק מכאן אבל בגלל ההורים שלי אני לא יכולה לצאת עד מאוחר איתו או לבוא אליו וזה מחרפן אותי הם גם לוחצים עליי יותר מידי בעניין הלימודי,אני בבית ספר צבאי במגמה הכי קשה ויש לי המון לחץ וקשיים אז אני לא תמיד מצליחה במבחנים והם לוחצים עליי עוד יותר ניסיתי לדבר איתם המון פעמים וגם ניסיתי דברים קיצוניים יותר כמו בריחה ויציאה מהחלון באמצע הלילה ותפסו אותי בשני המקרים האלה אני באמת נואשת ולא יודעת מה לעשות..מה אתם אומרים?

זה באמת מתסכל שההורים לא סומכים עלייך.

מצד אחד זה מתסכל ואת נורא כועסת עליהם אבל תנסי לחשוב על זה ככה שהם סך הכל דואגים לך ורוצים שיהיה לך טוב. אז נכון שעכשיו את אומרת לעצמך שיהיה לך טוב אם הם יתנו לך לצאת ולבלות עם חברים עד לפנות בוקר, אבל מבחינתם זה לא הדבר הטוב בשבילך. הדבר הטוב מבחינתם הוא לשמור עלייך מכל מה שהולך היום בחוץ עם בני נוער(אני מאמינה שאני לא צריכה לפרט ואת יודעת על מה אני מדברת). אני מציעה שלא תריבי איתם על כל העניין כי עוד כמה שנים שתיבני טיפה יותר טוב למה הם דאגו לך את תגידי להם תודה. תנסי לשמור על פרופיל נמוך, אל תגרמי להם לכעוס, תראי יותר אחריות(אני ממש לא אומרת שכרגע את לא אחראית, אבל תנסי יותר להוכיח להם שאפשר לסמוך עלייך ואת כבר לא ילדה קטנה). תחכי טיפה, אולי עוד מעט הם יבינו בעצמם שהגיע הזמן לשחרחר אותך טיפה לחיי הלילה :) בהצלחה ! תמיד פה לשמוע ולעזור.

למעלה