אם יש לכם קשרים באוסטרליה ואתם מחפשים הזדמנות

אנסה לחדד על מנת שיהיה קל יותר להבין

על מנת לקחת חלק כמו שאתה אומר האדם צריך לרכוש את המוצר זה נכון אבל זאת לא הסיבה שבגללה אתה רוכש את המוצר כי יש גם אפשרות לקחת חלק מבלי לרכוש את המוצר
ז"א שכבר נקודת ההתחלה שלך שגויה !!
אתה רוכש את המוצר (שזאת בעצם ערכה של 4 מוצרים) כי אתה רוצה להשתמש בה ולקבל את התועלות ממנה
לדוגמא : ערכת לומינס משמשת לעור הפנים ומקנה לך מראה צעיר יותר ורענן יותר (אם הצצת בהרצאה ראית אותי וזה מדבר בעד עצמו)
ז"א שאתה מוציא לצורך העניין כרגע מהכיס את הכסף על מנת לקבל מוצרים טובים ואם תבדוק מתחרים תראה שגם המחיר סביר והתועלת הרבה יותר גבוהה !! מצד שני החברה באה ואומרת בניקוד לחברות של מוצרי מדף - אם אתה לא מרוצה מהמוצר אתה יכול להחזיר אותו תוך 30 יום ואת זה לא תקבל במוצרי מדף שגם ככה לא יכולים להתחרות בתועלת !
רק על מנת שתבין יש חברות של מותגים בתחום שהמחיר שלהם פי 3 ואין בהם 10% מהתועלת אבל שם משלמים עבור מותג ...
דבר נוסף שחשוב להבין ..אין שום חובה להפיץ ! יש אנשים שפשוט נהנים לרכוש את המוצר במחיר המוזל שלו שהוא בערך 30% פחות מהמחיר לצרכן .
שנית , החברה נותנת את כל הסיוע הנדרש כולל הקמת חנות וירטואלית , כולל מערך הדרכות, כולל מערך חניכה ועוד ועוד...באמת יש עוד המון
שלישית, אין חובה להפצה רישתית וקיימת אפשרות להפצה ישירה (מבלי להחזיק מלאי) זאת אומרת שנניח ויש לך קונה לסרום שהמחיר שלו עבורך הוא 84 דולר (לא כולל משלוח) המחיר לצרכן הוא 135 דולר הרווח שלך ישירות וכנ"ל מי שקונה מהחנות הוירטואלית שלך ...
בסיכומו של דבר כל הנחות היסוד שלך כאן הן שגויות וההרגשה שלי שהדיון שלנו לא באמת מתנהל במקום שאתה מנסה ללמוד אלא מנסה להוכיח למה זה לא טוב ולי אין עניין לקחת חלק בדיון
אתה רוצה להתבצר בעמדה שלך , סבבה , הכל טוב ....
לא קרה כלום ...
אני הצעתי מה שהצעתי ..מי שמתאים לו לחקור וללמוד ולבדוק אז בכייף

MickeyMouse10

New member
אז מה שאתה אומר לא הגיוני

אם החברה עוזרת לי להקים חנות וירטואלית, למה בדיוק היא צריכה אותי? היא יכולה לדלג על ה"מידל מן" ולהרוויח את כל הרווח ישירות! הבעיה הינה שוב אם אתה מדבר על :"אני רוצה למכור לכם קרם פנים למשל" אז למה לא פשוט לספר לנו על המוצר, או לחילופין, למה החברה שלך לא משלמת אגרות וכולי ופותחת סניף רשמי באוסטרליה, למה היא צריכה שאנשים כמוך יפיצו באינטרנט, ויביאו עוד אנשים שיצטרפו? כל מה שאתה אומר פשוט אינו עומד במבחנים עסקיים גרידה. אם החברה כלכך מאמינה במוצריה, למה היא צריכה "רשת חברתית שיווקית" שדורשת את רכישת המוצר על מנת למוכרו, ומה זה אם יש לך קונה? אם אני צריך להחתים בן אדם לפני שיש לי את המוצר למה שהוא יקנה? אם היה לי את המוצר במלאי תחת ההנחה העסקית האמיתית (שהיתה צריכה להתרחש) כלומר המוצר מוצג ללקוח העתידי, כאשר חברת האם אוחזת בסיכונים ובהטבות עליו, אזי העסקה היתה כדאית, אחרת זו אינה עסקה כדאית, אלא אם אתה רוצה שנרכוש מוצרים בסגנון מוצרי ים המלח במחיר אוסטרלי, כאשר ברור לך שאנחנו יכולים לקבל מוצרים זהים במחירים בשקלים בארץ! אני דיברתי הרבה עם החברה האלה מהעגלות, והם מוכרים את המוצר שנמכר ב250 שקל בארץ ב300 דולר פה שזה פי 4 ויותר! אתה לא באמת מצפה ממני לשלם מחיר אוסטרלי למה שאני יכול להשיג במחיר ישראלי נכון?!

מיקי , יהיה לך הרבה יותר להבין אם תשחרר את

הדעות הקדומות ונקודות הנחה השגויות ...
1. הסיבה שאני הצעתי את הדברים כפי שהצעתי היא בגלל שאני נותן עוד דברים מעבר למה שחברה נותנת וזה ייחודי לי
2. לחברה יש סניף רישמי באוסטרליה ויש אנשים שפועלים באוסטרליה ומצליחים יחד עם זאת על מנת להיכנס לעסק צריך להיכנס תחת מישהו וכאן אני מציע את עצמי
3. מוצרי המדף הישראלים לא יכולים להתחרות במוצרים האלו וגם לא מוצרי מדף מחו"ל הואיל ויש כאן טכנולוגיה של תאי גזע שאין לחברות מתחרות אז נכון שאתה יכול לשלם 250 שקל על קרם
שלא ייתן את התועלות האלו אבל זה אומר שמבחינת עור הפנים שלך לא באמת קיבלת ערך
4. אתה לא צריך להחתים אף אחד על מנת למכור לו מוצר אחד.. הוא יכול לקנות בחנות שלך או ישירות ממך כאשר הוא משלם לך ואתה מזמין עבורו
5. למה החברה צריכה אנשים כמוני וכמוך ? על מנת לחסוך את עלות השיווק, הפרסום והמיתוג וזה מאפשר לה להתחלק ברווח איתי ואיתך....
6. במבחן העסקים כנס למדד ה DSA ותלמד את מה שנדרש על מנת להבין מה כן עומד במבחן העסקים ..העובדות מדברות בעד עצמן הבעיה ש"הישראליות השכיחה" מגיעה ממקום שלנו
הישראלים נדמה שאנחנו יודעים הכל ואף אחד לא ילמד אותנו כלום וככה אנחנו לא לומדים..
7. אני כן מצפה ממך לשלם "מחיר אוסטרלי" בדיוק כפי שאני משלם עליו הואיל ואני מבין את התועלות של המוצר וברגע שאתה תבין אתה תראה שהתחרות היא בכלל לא מול מוצרי מדף אלא מול ניתוח פלסטי , בוטוקס וכדומה ...
8. החברה לא עוזרת לך להקים חנות היא מקימה עבורך את החנות בפועל לרבות תוכנת ניהול של הבק-אופיס + מתן שרות בטכנולוגיה מתקדמת (אפליקציות להורדה ועוד) ....
הסיכון היחידי שאתה לכאורה לוקח כאן הוא בקטע שאתה קונה ערכת בסיס ומקבל 4 מוצרים אז לזה אתה קורא סיכון ???
סיכון נוסף שאתה לוקח הוא : הזמן שאתה מחליט להשקיע
בסיכומו של דבר בשורת התוצאה בחישוב של עלות מול תועלת : העלות זניחה והתועלת גבוהה ..
יש 6 דרכים להרוויח כסף עם המוצרים האלו וכל אחד בוחר לעצמו מה שנכון לו
אחד יבחר רק להשתמש במוצרים
השני יבחר למכור ולהרוויח את הפער בין המחיר שהוא מקבל לבין המחיר לצרכן
השלישי ירצה להגדיל רווחים על ידי קבלת עמלות צירוף של אנשים
הרביעי ירצה ליצור לעצמו נבחרת מנצחת ולהנות מעמלות קבוצתיות
החמישי ירצה להרוויח גם על רווחים של אנשים שנכנסו מתחת לאלו שהוא בעצמו צירף
השישי ירצה לקבל בונוסים על יצירת מנהיגים וארגון ...
כל אחד ימצא את המקום שלו
הערך המוסף שאני מציע הוא גם את כל המנגנון וגם עוד דברים שעליהם דיברתי בהרצאה

אז עכשיו יש כאן גם "טכנולוגיה של תאי גזע"?

אנא צרף את הביטוי הזה לרשימת ה"דברים ש'רוקד עם שבלולים' ביקש עליהם ממני הסבר ביולוגי מניח את הדעת".

נא התייחסותך בהקדם, תודה.

באמת קל להבין,

ולמעשה את כל זה ידעתי עוד לפני שראיתי את הקליפ. זה חומר של קורס מבוא בביולוגיה תאית בשנה א' באוניברסיטה.
אני לא ביקשתי ממך הסבר קליל לקהל הרחב. ביקשתי ממך סימוכין מדעיים אמינים, בצורת ספרות מקצועית, כיאה לאיש מקצוע. להזכירך, אתה אמור להיות מקצועי בתחום הזה ולפחות להבין מה אתה משווק ברמה שהיא קצת יותר עמוקה מפרסומות שמסבירות איך מגדלים תרבית תאים במעבדה כאילו שזה תהליך מהפכני ולא טכניקה מוכרת שכל מעבדה בעולם משתמשת בה מזה עשורים.

אז אנא: רפרנס מחקרי מקצועי, ולא עוד חומרי שיווק. תודה.

MickeyMouse10

New member
ומה למשל אתה מציע לכל הלקוחות של אקיטק

שחוייבו לשלם על "שירותים שלכאורה הם צרכו" גם להתנתק מדעות קדומות? אין מה לעשות פעם רמאים....תמיד רמאים. אתה יודע למה? כי אנשים הם פשוט חמדנים, ומחפשים עוד ועוד שיטות לנצל אנשים אחרים בשביל שיעשו עבורם עבודה קשה כמעט בלי תמורה. הבעיה היא שאנשים מתפתים לרווח קל. כמו שאמר שר האוצר: הציבור מטומטם, מה שבא בקלות, באותה הקלות ייעלם. ידידי למרות הרצון הטוב שלך, אתה נראה משופשף כאיש מכירות ולכן אני לא אוכל לקבל את המידע ממך כאמין (והייתי מציע גם לאחרים לא לקבל אותו כך!!!) אם לא היה לך מה להרוויח מהעסקה הייתי שוקל את זה, אבל אתה אומר את כל הדברים מנקודת ראות אישית והייתי אומר גם אנוכית. אדם פשוט שאינו מבין בשיווק ובמכירות עליו להתרחק מעסקאות כאלה כמו מאש חיה, כי זו לא עסקה טובה, מנקודת ראות האיש הקטן זו הונאה לשמה, גם אם אתה כבר השתחררת מהדעות הקדומות, הדעות הקדומות מגינות עלינו במקרה הנ"ל והייתי דווקא ממליץ לכולם לשמור עליהן ואף לתחזק אותן!

chemicalbrother

New member
|
|

שאלה:

כתבת ברשומת הבלוג שלך:
"פרסי נובל ניתנו לחוקרים שהצליחו ליצור פריצת דרך מהותית בהארכת חיי התא ולמעשה עשו תהליך של "חידוש הנעורים" ברמת התא "

אפשר לקבל מראה-מקום? תודה.

רוקד .. בהרצאה שלי (קישור בבלוג) יש רפרנס

גם לגביי הרכיבים שזיכו את החוקרים בפרסי נובל וגם לשאר הדברים וכמו שעניתי למיקי מאוס ניתן לרכוש את המוצרים להנות מהם מבלי להיות מפיץ
ואני מביא לך קישור לערוץ יו טיוב שלי ששם ניתן לקבל עוד רקע על המוצרים עצמם
https://www.youtube.com/watch?v=meZNW3NhL7Q

אורלי עוד סרטון במיוחד עבורך כי ביקשת מאד יפה

למעלה שמתי את הסרטון על המוצרים שיוצרים מראה צעיר יותר ..
לרוקד עם שבלולים שמתי סרטון על המוצר שזיכה את החוקרים בפרס נובל
והנה לך אני מביא במיוחד מוצר מדהים ותשימי לב מי "הממליץ" שלו וזאת בעקבות ההבנה שלי שאת צריכה את מקורות הסמכות וזה מעולה
https://www.youtube.com/watch?v=s3Ht2zQdWK0

אלוהים אדירים,

זה אחד ההסברים המבולבלים ביותר ששמעתי מעודי מתחום הביולוגיה. הטלומראז בונה את מערכת החיסון? שנלחמת בהזדקנות?!? זה ג'יבריש מוחלט. אני מבין שהוא אמור לנסות ולשכנע אנשים שאין להם מושג מה זה בעצם DNA וכיצד מערכת החיסון עובדת.
(רמז: זה לא איך שהיא עובדת).

אני מקווה שיש לך הסברים טובים יותר באמתחתך.

כמובן שיש ..:) הכל בהדרגה למי שבאמת מעוניין

ללמוד ולהתעניין
אני לא בקטע של התנגחויות והתחושה היא שזה הקטע שלכם כאן...
מי שירצה שייצור איתי קשר ואני אשמח לתת את כל המידע הנדרש

אין צורך להתגונן.

אני מבקש לקבל את המידע הנדרש, (שהוא מידע מדעי ולכן אמור להיות גלוי לעין כל) באופן פומבי ולא בערוצים פרטיים.
אם אתה מסרב לחשוף מידע, אל תתפלא שמתייחסים אליך בסקפטיות מסויימת.

כמו שאמרתי אני אשמח לדון על כל נקודה לכן

אמרתי שאקרא את מה שהבאת ...
יחד עם זאת במידה וזאת מגמה לצרכי התנגחות זה מיותר
יש מגוון של מוצרים (ריזרב, פניטי, לומינס, פרופקטין ועוד) עם המון עדויות של תועלת ונכון שלגביי הפניטי יש עדיין מחלוקת בקהילה המדעית ויש כאלו שבעד ויש כאלו שנגד
יחד עם זאת את כל הנשים שהשתמשו במוצרי לומינס (טכנולוגיה של תאי גזע) ממש לא מעניין הדיונים האקדמאיים ומה שמעניין אותן זה שקמטים שלהן נעלמו

רע"ש תכף אלך לקרוא ומה תאמר לכל הנשים שהקמטים

שלהן נעלמו מהפנים בעקבות שימוש במוצר אחר שמופק מטכנולוגיה של תאי גזע ? גם תמצא משהו נגד ?
השאלה מה המטרה ? להתנגח איתי כדי להוכיח שאתה צודק ? סורי זה לא הקטע שלי

למעלה