אם יש לכם קשרים באוסטרליה ואתם מחפשים הזדמנות

המאמר ההוא מ 2009 והיו עוד התפתחויות מאז

ואחת מהן (לדוגמא) היא שהיום המוצר הספציפי נמכר במחיר נגיש יותר ולא באלפי דולרים כפי שצויין שם
וזאת למרות השידרוגים שהמוצר עבר המחיר שלו נגיש...
כאמור כמו שנאמר במאמר לגביי הפיניטי באופן ספציפי עדיין יש מחלוקת בקהילה המדעית יחד עם זאת התוצאות מדברות בעד עצמן

מה שאומר לכל הנשים הללו,

הוא "האם אתן קיימות? הייתי רוצה לדעת כמה מכן השתמשו במוצר הזה ושמחות בו, וכמה מכן לא, ולקבל התרשמות כמותית ולא רק עדויות אנקדוטליות מצד נשים שאני לא מכיר ושיש סיכוי שקיבלו תשלום לומר למצלמה את מה שהן אומרות".

כי העולם של ימינו מלא וגדוש באנשים שאומרים כל מיני דברים למצלמות. עכשיו אנא החלט אם אתה רוצה לדבר על זוכי פרס נובל (שזה דיון אקדמי או שאתה מדבר על נשים כאלה ואחרות (שזה לא דיון אקדמי). רק אנא ממך אל תזגזג בין שתי צורות הדיון. תודה.

arieltr

New member
יש חסרון אחד מובהק לתכנית שלך

בישראל, יש אחד קוראים לו ש. פרס.
כולם מתים בישראל, בטח שמהדור ההוא, ורק ש. פרס עדיין רובץ לו תחת השמש, כאילו הוא מיק ג'אגר.
די נמאס. שילך כבר. יש תאריך תפוגה לכל תרופה.
בלתי אפשרי לתמוך בכדור/אבקה/מזון שמאריך החיים, ופרס זו התשובה למה.

ואם מותר שאלה, מה זה אימון רוחני (זה מופיע בהשכלתך/הכשרתך המקצועית)?

אולי פרס משתמש במוצרים האלו ? :)

ואכן נכנסת כאן לתחום של השאלות היותר מעניינות בקטע הרוחני

עד כמה באמת כדאי להאריך את חיי האדם ואם נצח נצחים זה טוב או רע ?
אימון רוחני עוסק יותר בתחום של ההוויה ופחות בשינויים הקוגנטיביים-התנהגותיים
בעוד שהאימון "הרגיל" עוסק ב DO
האימון הרוחני עוסק ב BE
למילה "רוחני" ניתן למצוא פרשנויות נוספות כגון "אימון הוויתי

arieltr

New member
אם הוא משתמש זו עילה וודאית לביטול המיזם

בחייאת דינק שימות כבר, מה לא ברור.

לגבי הרוחניות וכאלה, בוא נימנע משאלות פילוסופיות והתפלספויות מסוג זה.
אם כך, לפי מה שאתה כותב נשמע לי שאתה חופר תחת אנשי הפסיכולוגיה למיניהם, אלא אם אתה תטען שאתה מכניס פסיכולוגים תחת ה-DO בלבד ואז שיחתנו תיקלע למבוי סתום.

כבודם במקומם מונח ואין קשר בין הדברים :)

בפסיכולוגיה יש כמה זרמים ואחד מהם (C.B.T) אכן קשור ל DO ..
יחד עם זאת השאר לא בהכרח קשורים לנושא הרוחניות בכלל
מה זאת רוחניות מבחינתך ?

arieltr

New member
שמישהו משתין עליך ואתה מתעקש שיורד גשם

עזוב רוחניות עכשיו.

טרם הסברת, באופן שאפשרי להבנה, מה זה אימון רוחני?

הדינמיקה של הפורום הזה קצת מוזרה לי :)

קבל ואני מקווה שהפעם תבין יותר
אימון רוחני או אימון הוויתי עוסק בשינוי האופן שבו אנחנו נוכחים בחיים שלנו
הוא מפתח את היכולת להתבונן מבחוץ בזמן שאנחנו פועלים ולראות איך אנחנו נראים...
הוא מאפשר שינוי גישה מראיה תוצאתית בלבד לגישה רחבה יותר שמאפשרת עצמאות של הרגשה טובה מבלי להיות תלוי בתוצאה חיצונית ..

ANZ1

New member
דינמיקה

הדינמיקה היא
שאתה רוצה, תוצאה של לקוחות וכסף
והפורום מחפש עניין וצחוקים
מכיוון שהמטרות שונות
גם התוצאות יהיו שונות
לא יהיה מפגש
או מבחינתך
אין סיכוי שתקבל דולר אחד ( או שקל)

Sweet Hereafter

New member
שמעון פרס

שמעון פרס בן 90 בס"ה. גיל יפה אבל לא משהו סופר-חריג בימינו. אם זה היה סבא שלך, גם היית אומר "יאללה, שימות כבר"?

לא לעניין, הפוסטים האלה.

arieltr

New member
צודק

למרות שסבא שלי ידע לפרוש בזמן, והכי חשוב, לא ניסה בכל כוחו להפוך לחרצוף לא רלוונטי שיותר מזיק מאשר מועיל לסביבה ברמה הציבורית.
כמו בצמד לנון-מקרתני, גם כאן החצי הלא נכון נשאר בשביל שנסבול אותו והוא הרי מת על זה.

אני אתקן במעט את עצמי - פרס, 'הדמות הציבורית', היה צריך להעלם מזמן. להתמוסס. לעוף. ואן וואי טיקט. 20 שנה לפחות.

oriyahoo

New member
ומה עדיף? משה קצב ?

לפחות פרס עשה מה שהוא עשה מאהבת הארץ ולא מאהבת המין השני...(או סתם אהבת כח).

טוב/לא טוב אני לא שופט, אבל בדיוק כמו הדיונים על הנהלת הפורום - אם אתה רוצה שינוי - תעשה בעצמך, לבוא לקטר (ועוד על מישהו שבתור נשיא באמת לא עשה שום דבר רע) לא מוציא אותך באור חיובי...

כמה שאלות

האם המוצר מוגדר מוצר קוסמטי?
מי מכניס אותו לאוסטרליה?
האם בדקת שמותר בכלל להכניס אותו לאסטרליה (צריך לבדוק שמותר להכניס את כל חורי הגלם)?
האם המוצר עבר רישוי מתאים לשימוש באוסטרליה (אם זה מוצר קוסמטי זה לא פשוט)?
בקיצור מי אחראי לכל החלק הזה של רישוי והכנסת המוצר לאוסטרליה?

oriyahoo

New member
הלו, הגזמת !!! אתה דורש ממנו עכשיו גם להבין

במשהו שהוא לא שיווק רשתי נלוז ?
חוקים, תקנות - זה לא באמת דברים שמטרידים את אלו שמנסים למכור לך מוצר שמעלים קמטים ... עוד שניה הוא גם ישלח לך סרטון שמראה איך הקמטים נעלמים עם התקנות והחוקים...

אם היה לו מושג קלוש על מה אתה מדבר אולי הוא היה מספיק אינטיליגנט לא להכנס לזה מלכתחילה...

יופי של שאלות !!! אכן יש חלק מהמוצרים שהם

מוצרים קוסמטיים (כל הליין ששמו לומינס) https://www.facebook.com/youth4us
ויש מוצרים שהם בהגדרה של תוספי תזונה ...
אכן יש אישור להכניס את החומרים לאוסטרליה וכבר יש שם אנשים שפועלים לכן אנחנו יכולים לתת עזרה וגיבוי לכל מי שירצה לפעול שם
מי שאחראי על החלק הזה של הרישוי והכנסת המוצר הוא הנהלת הסניף האוסטרלי ומי שאחראי על האזור מבחינת ההנהלה הראשית
גם בארץ המוצרים הקוסמטיים קיבלו את אישור משרד הבריאות ועכשיו גם קוסמטיקאיות יכולות לשים את המוצר על המדף שלהן
בכל מה שקשור לתקנים האוסטרליים יש התאמה והתייחסות נקודתית לכל דבר ואני אשמח ללוות בתהליכי הקישור הנדרשים את כל מי שירצה להיכנס
יינתן סיוע וגיבוי מלא לכל אחד החל מהדרכה ועד טכנולוגיות מתקדמות כגון אפליקציות שניתן להוריד לטלפון הנייד ולהפעיל את הרשת מתוכו ...
אנסה להעלות קובץ PDF שמיועד לאוסטרליה

יופי של שאלות זה התשובות שהם לא משהוא

הדבר היחידי שמוצהר שיש למוצרים זה Nicnas אני לא חושב שזה מספיק לתוספי מזון
מי נמצא בהנהלת הסניף האוסטרלי? אפשר ליצור איתם קשר ולקבל משהוא יותר רציני מהמכתב הזה?
איזה סיוע אתה מתכוון לתת לנו ולמה בדיוק תשמש האפלקציה המתקדמת לטלפון הנייד?

Sweet Hereafter

New member
שאלות מצויינות

יותר מזה, אם באמת מדובר ב"טכנולוגיה של תאי גזע" (
) אז זה נופל תחת Biologics ובודאי שצריך אישורים מתאימים מה-TGA.

אדון איש מכירות, מאוד קל להגיד "יש את כל האישורים", אבל אם אתה לא מעלה כאן עותק של האישור או שולח אותנו לרשומה ב-database של ה-TGA או שם כאן קישור לדף שבו יש אחד משני אלה (ולא עוד קישור לוידאו הרצאה או קליפ שלדעתך קשורים איכשהו לנושא), אז אתה סצם מבזבז את הזמן שלנו.

אבל עזוב שטויות, כל זה חרטא.

מה שבאמת מעצבן אותי בכל הדיון הזה זה שאתה לא שם נקודות בסופי המשפטים.

arieltr

New member
צודק, אז אין נקודות, סאו וואט

אישית אני לא פריק של ניקוד או איות, כל עוד התוכן עצמו מובן וברור. ואכן הוא ברור.

אבל יפה ששמת לב !
הנחת הבסיס שלי היא שכל הקרמים שהבחור מוכר אכן עובדים ומעלימים נקודות, בעור או בפנים. או לכל הפחות במשפטים באינטרנט.
אבל הטכנולוגיה עובדת חלקית אמנם כי יש תופעת לוואי של מקבצי שלוש נקודות שעדיין מופיעות פה ושם. איפה השבלול, זה יתכן מדעית התופעה הזו?

Monash

New member
Re:
Mr. Life Coach

Few comments:
1. How do you become a life coach and who awards such a title? I am sorry this title alone gave me the pips so I google it and this the best description that I managed to find:

“Life coaching includes inspiring transformational therapies, guidance and counselling to connect deeply with yourself and find inner resolve, whilst increasing your performance in the specific areas of your life you choose to transform.”

Regardless of what I think about the above description, if u r good at this life coaching stuff and you manage to get people to trust you and follow your guidance, the last think that you should be allowed to do is sell promises whether you can back them up or not. Personally, I think that your product and concept are waste of time and energy, but I am more appalled that you call yourself a life coach while doing whatever you trying to do at this moment.
I would love to see all the titles of the certificates which you have on your wall, they must be directly related to your fountain of business & science knowledge
.

2. Are you looking young, feeling healthy and filthy rich (this is what you trying to sell me), based on the first few minutes of your video, I have some doubts concerning the young and rich which raise some questions on your campaign and its motives. If you are not, why should I follow your lead?
3. BTW I love your campaign name:
פרוייקט רכבת השפע
I think it is a great title for a XXX Movie or similar

Let me give you a life time tip: have more .... (use your imagination) it will make you feel younger and rich

YS
A newly inspired Life Coach in training

חברים יקרים , אני לא יודע מה עובר עליכם אבל

שיהיה... תמשיכו לחשוב כפי שאתם חושבים ותהיו בריאים ...
אין לי עניין להילחם בכם או להתווכח איתכם ...
מי רוצה מידע ובאמת מעניין אותו שייצור קשר בפרטי
ניתן לקבל רפרנס לחומר ברמות מדעיות יותר , ניתן לקבל את הטלפון למשרד ההנהלה באוסטרלה
ניתן לקבל את הכל ...
על פניו הרושם שמתקבל מהצד שלי הוא שאולי אפשר להוציא את הישראלי מישראל אבל אי אפשר להוציא את הישראליות (בחלקים הפחות טובים שלה) מהישראלי וזה חבל
היו בטוב

למעלה