אם יש צבא כזה חלשלוש אולי היגיע הזמן לעזוב?

near33

New member
אם יש צבא כזה חלשלוש אולי היגיע הזמן לעזוב?

אם צה"ל והממשלה לא יודעים לנצח כפי שכל צבא אחר היה עושה

אז בשביל מה אנו חיים כאן ?

רק כדי להיות בשר תותחים של טילי החמאס ?

eoli

New member
יופי טופי ניר

עכשיו הצבא חלשלוש. אה? אני רוצה שתדע, שאף מדינה בעולם לא היתה מגיבה כפי שישראל מגיבה,ואתה יודע למה ? כי אף מדינה שפויה לא היתה מאפשרת לקבוצות רדיקאליות שמאלניות[ כמו שיש לנו בארץ ] להיות גיס חמישי ולהיות גורם משמעותי בהחלטות הממשלה. הם ממזמן היו מוצאים מחוץ לחוק, אבל בישראל כמו בישראל .......

near33

New member
בשורה התחתונה אנחנו מדינה חלשה מאד

וזה ממש לא משנה שיש לנו מטוסים הכי טובים ופצצת אטום
לכל זה אין ערך אם אנחנו לא משתמשים בזה כדי למגר את האוייב
וצה"ל כבר מזמן לא ממגר את האוייב וזה לא משנה שזה באשמת הממשלה
שכן אני מצפה מרמטכ"ל שידפוק על השולחן ויאמר או שתתנו לי לעשות את העבודה או או שאני מתפטר
וברור שאני נגד כל השמאל שהם ממש גייס חמישי וכנ"ל ערביי ישראל
אבל אני מניח שבסיבוב הבא יהיה יותר גרוע אז אני לא מבין למה להישאר

eoli

New member
צודק ניר

אנחנו באמת מדינה חלשה ללא קשר לעצמתו של צה"ל. יש לנו צבא חזק אבל אנחנו לא מאוחדים בתוכינו,וגם כי אנחנו יהודים,וגם כי אנחנו מוקפים בכל האספסוף המוסלמי,וגם כי האספסוף המוסלמי מקבל תמיכה של גדודי לוחמים מכל העולם המוסלמי.

אם היינו מאוחדים בתוכינו הבעיות עם הפלסטינים היו ממזמן נפתרות,אבל אנחנו עם שמאז ומעולם היינו חלוקים וחצויים בדעותינו , והנורא מכל שאנחנו לא מפיקים לקחים מהעבר שלנו. הדרישה לצום בעשירי בטבת ובשבעה עשר בתמוז ובתשעה באב היא לא דרישה הלכתית דתית בעיקרה,אלא חברתית ובטחונית, כדי שלא נשכח מה היו הסיבות לחורבן ולגלות של עמנו,על-מנת שלא נחזור על טעויות העבר. מן הסתם אנחנו סובלים מזכרון קצר או מהכחשה והדחקה.

ניר,למרות הכל ודווקא בגלל זה לא הייתי מוכנה לעזוב את הארץ היפה שלי. חשוב לצופף את השורות ולהלחם בעד האחדות ובעד המשך קיומה של הארץ. נורא קל לארוז מזוודה וללכת. משהו כמו "שברו את הכלים ולא משחקים". ראה מה קורה לאחינו היהודים בתפוצות,בכל מקום שרמת האנטישמיות הופכת בלתי נסבלת עבורם,לאן היהודים הגלותיים האלה רצים? כן,כן לאימא ולאבא ישראל.

לחיים1

New member
הי ניר, אם אתה יודע בוודאות שבסיבוב הבא יהיה

יותר גרוע, סימן שאתה מבין ומצוי במטריה הזו.
אז בוא נשמע מה אתה מציע.
אולי אתה החכם החדש בדורנו בוא נקרא מה אתה מציע חבוב.?

near33

New member
משהו קטן מחוץ לקופסא

יתכן שאם הרבה אזרחים שמקבלים קריאה למילואים יסרבו בדווקא פקודה ויאמרו אנחנו לא מוכנים להשתתף במשחק הזה שמשתמשים בנו כבשר תותחים לעשות חצי עבודה

(עופרת יצוקה ועמוד ענן) אז כאשר הקריאה לשינוי (המלווה באיום של נטישה וסירוב פקודה) תבוא מלמטה יתכן וצה"ל יחזור להיות צבא נחוש שמסיים את העבודה עד הסוף

ולא צבא של שמאלנים יפי נפש

כמו כן כל אזרח יכול מאד להתאמץ לא לקנות אצל ערבים , לא להעסיק אותם ולא לצרוך כלל תקשורת שמאלנית

לחיים1

New member
תקשורת כשמה כן היא, מציגה את כל העמדות, את כל

הדעות, עקרונות בסיסיים של דמוקרטיה.
ובכן ניר, אם אתה רוצה מדינה שמציגה רק את העמדות שאתה רוצה,
ואם סירוב פקודה בצבא היא כלי נאות בעניך כדי להשיג מהלך שאתה רוצה
לא נותר לי אלא לומר לך, חפש מדינה אחרת לחיות בה.

למעלה