אם כבר בכל מקום אומרים -שנה אזרחית טובה לכולם

Yuske

New member
אם כבר בכל מקום אומרים -שנה אזרחית טובה לכולם

!!!^___^ שתהיה שנה משובחת ובעצם כל מה שאיחלתי בראש השנה תקף גם להודעה זו.

Digi Lista

New member
מצטרפת לברכות../images/Emo13.gif

בדיוק באתי לפתוח שרשור בעצמי והקדמת אותי
מאחלת לכולם שהשנה האזרחית תהיה מוצלחת עבורכם ועם כמה שיותר רגעים של שמחה,הגשמה,הנעה וכמובן הנאה
יאללה אז מי מביא למשל שאלון(ורצוי הזוי,מקורי וחופר) לכבוד סוף השנה האזרחית ותחילת השנה החדשה?... מתי המפגש צ'אט?... מה עם הסיפור בהמשכים?...

OOOO0

New member
שנה אזרחית טובה לכולם!

לדעתי אין צורך בשאלון חופר, רק לפני 3 חודשים סיכמנו בפירוט את השנה העברית. צ'אט עוד לא קבענו, רק החלטנו שזה יהיה באחד מימי שישי בצהריים. תגידו מתי נוח לכם. את הסיפור בהמשכים כל אחד יכול להמשיך חוץ ממני, אבל אף אחד לא המשיך עד עכשיו אז אני מניחה שהוא מיצה את עצמו.

remundo

New member
מזל טוב לישו!!!

מעניין מה יקרה אם היו חוגגים יום הולדת בכל פעם שגוקו היה קם לתחיה... או בכל פעם שליאומון מת, אם אנחנו כבר פה... ^^" שנה אזרחית טובה לכל האזרחים! וגם לחיילים. הממ ואין לי רעיון לשום שאלון הזוי, חוץ משאלות על אוכל. בעיקר קרמבו. לא ברור לי למה. מוזר.

Digi Lista

New member
או על קני מ'סאות פארק'...

נו אז בלי שאלונים... שתפו מה חדש ומה קורה אצלכם בימים אלה

OOOO0

New member
אצלי לא קורה כלום

אני שמחה שאין שביתה בסוף, לפחות הסמסטר הזה. אני עדיין לומדת כרגיל, שום דבר חדש.

Digi Lista

New member
גם אצלי אין הרבה...

אני עמוסה בקיצוניות בתקופה האחרונה,אבל אני כול הזמן מרגישה שאני לא במקום הנכון,התפקיד הוא נכון ויש עוד דברים שאני עושה נכון (הלימודים, החונכות פר"ח,התביעה שמשאירה ל"מורה" 45 יום להגיב החל מהשבוע וכו'...) ובכול זאת אני עדיין לא איפה שאני מרגישה שאני צריכה להיות,אני מקבלת הרבה מחמאות לאחרונה ולמרות המחמאות התחושה לא מושלמת ולדעתי היא גם לא תהיה במקום הזה... אני מנסה להקים סניף של עמותה מקודשת באיזור שלי ואחרי הרבה ניסיונות מתחיל להיראות שיש עם מי לדבר,הלוואי ואמן כי זה יעזור לשמח הרבה ילדים כמו שמגיע להם
התקבלתי לכתוב באתר כולשהו ("נוער") שפניתי אליו עוד באוגוסט,אבל כרגע אני לא כותבת לו כי אני לא מרגישה שאני מתאימה לכתוב לבני נוער או לצעירים,כתבתי הרבה בעבר בעיתוני נוער וזה מרגיש לי לחזור אחורה ובכלל אף פעם לא הייתי ממש דומה לצעירה טיפוסית ואני בספק שירצו לשמוע את דעתי על התנהלות הנוער,הצעירים והחינוך הלקוי הכלל עולמי שמשאיר את החברה רדודה ונטולת אידאלים וערכים חברתיים (ולפעמים גם ערכים בכלל)...אבל אני מתגעגעת להתעסקות בכתיבה ועריכה ובגלל זה אני מחפשת משהו ללמוד שיתן לי כלים שקשורים לחינוך,כתיבה/עריכה/ספרות מעבר לתואר (התקבלתי ללימודים שעולים 10,000 שקל אבל זה ממש יקר וזה אפילו לא לתואר אז אני מוותרת כרגע).

OOOO0

New member
אולי זה יסתדר בהמשך

ואת צריכה להתרגל למקום הזה יותר. תני לעצמך קצת זמן. בכל מקרה רעיון העמותה נשמע לי מצוין, שיהיה לך המון בהצלחה עם זה! בהצלחה גם עם האתר. לדעתי את דווקא כן מתאימה בגלל הדעות שלך והשקפת העולם שלך על התנהלות הנוער ומערכת החינוך. הקול שלך נדיר בעיתוני נוער וגם הוא צריך להישמע.

Digi Lista

New member
אני בספק...

היום הגעתי למרות שזה יום חופשי שלי ויש שתי סטודנטיות במקומי ככה שבעצם אין ממש צורך שאהיה אבל ביום שישי הזה בגלל מפגש שקשור לפר"ח והוא חובה אני מפסידה יום עבודה (לשמחתי זה בשביל להיות איפה ועם מי שאני אוהבת,לפחות ממה שאני מכירה וזה לא הרבה),ימי שישי קצרים יותר ויוצא שחלק מהשעות היום הן על חשבוני,בקיצור הסתבר שזאת טעות והיא לא תקרה יותר-אני לא אבוא שוב ביום חופשי גם אם יהיו לי אילוצים בימים אחרים,הסבלנות שלי עומדת במבחן והיום לגמרי במקרה אחת התראפיסטיות בעלות הותק והמעמד מהגבוהים בבית ספר קלטה בדיוק מה שאני מנסה להתמודד איתו באמצעות שליטה עצמית אדירה (ראיתי שאין עם מי לדבר וניסיתי כמה פעמים אז אני פשוט סופגת) וראתה כמה אני משקיעה וכמה זה לרעתי כי מי שאמור להעריך אותי(מבחינת צוות,לא ילדים,גם הילדים האלה מראים אהבה כלפיי וזה מאוד בולט שהרבה פעמים הם מתאמצים רק כדי להוכיח לי שהאמון שלי מוצדק) הופך אותי לשק איגרוף ומבטל את הקיום שלי...התראפיסטית התחילה לשאול אותי אם תמיד היחס כזה וציינה שקשה למצוא אנשים שמשקיעים כמוני ששמים את התלמידים בראש סדר העדיפויות ולוחמים עליהם, הנקודה היא שהתחושה שאני לא במקום הנכון לי לא עוברת כבר מספטמבר,בהתחלה חשבתי שזה בגלל שאני מפחדת שוב להיפתח ולהתקרב (זה כמובן נכון,אני מתקשה להתגבר על העזיבה של הבית ספר הקודם וכול הטמטום המבחיל שהיה ויש חומות וסגירות-אין הכחשה בנושא) ואמרתי לעצמי שאשרוד ואתן צ'אנסים כדי להוציא את הטוב מהמצב החדש,אבל אני לא מרגישה מספיק טוב במקום הזה,לא חשוב כמה אני משקיעה ומתמקדת בלתת את המקסימום כי זה האופי שלי וברור לי שהילדים זקוקים לאנרגיות כאלה עדיין אין לי את התחושה של בית והנאה אמיתית וכשאני באה ביום חופשי וככה מתנהגים ממש לא נראה לי שזה יקרה שוב... ברור שדיעות אחרות חייבות להישמע,אבל אני לא מרגישה שהאתר מתאים לי בינתיים,מאוד התבגרתי בחצי השנה הזאת (בטח בעתיד זה יתגלה כחיובי,כרגע אני עוד במהלכו) יכול להיות שבכלליות אני פשוט לא מוצאת מנוחה וזה עוד תהליך שצריך לעבור... יהיה בסדר,העיקר שיש איפה לקטר

OOOO0

New member
טוב, אז את כנראה צודקת

את בטח יודעת יותר טוב ממני מה מתאים לך. אבל לפחות מעריכים אותך שם ורואים כמה את משקיעה, זה גם משהו. אולי אם תראי שהמצב לא משתפר אז תחפשי מקום אחר שיותר מתאים לך. ובכיף, אני תמיד כאן כדי להקישיב גם אם אין לי שום עצה פרקטית

למעלה