אם כבר מקום להכיר בדיסקרטיות אז כאן, שווה לנסות:

EYAL20201

Member
בן 40+
1.83 (בקיץ. בחורף מרוב אושר על הגשם שיורד זה יכול לגדול שם בעוד כמה סנטימטר)
בשלן אמיתי שאוהב את המטבח והמטבח אוהב אותו. מעביר סדנאות לאפיית לחמים (כן, גם באופן פרטי וקבוצתי) ועוסק במה שאני הכי אוהב...
אשמח להכיר דרך כאן או שם או כל מקום אחר. נשואה או פרודה. ורצוי מאוד מאיזור המרכז.
כזאת שהדבר שהכי מפותח אצלה הוא האינטלגנציה הרגשית.. וזה מה שחשוב גם לה ..
למערכת יחסים הכי דיסקרטית בעולם.. מהסוג החכם שמתפתח לאט לאט..
ומתבסס קודם כל על חברות טובה. אמון (בדיוק ככה) בטחון, משיכה גם אינטלקטואלית ורגשית.. ובסוף ברור שכל השאר...

ben3211

Member
בן 40+
בשלן אמיתי שאוהב את המטבח והמטבח אוהב אותו. מעביר סדנאות לאפיית לחמים (כן, גם באופן פרטי וקבוצתי) ועוסק במה שאני הכי אוהב...
אשמח להכיר דרך כאן או שם או כל מקום אחר. נשואה או פרודה. ורצוי מאוד מאיזור המרכז.
ומתבסס קודם כל על חברות טובה. אמון (בדיוק ככה) בטחון, משיכה גם אינטלקטואלית ורגשית.. ובסוף ברור שכל השאר...
שאפווווו גדול אייל. :)
אפילו אני לא יכולתי לתאר כל כך יפה את שתיארת.

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
בן 40+
בוקר טוב, שיהיה בהצלחה 💗

EYAL20201

Member
ברור לי שזה לא מה שיקרה...
אבל אני לא צריך מבול..
אני אשמח לאחת ויחידה...
שתקלע בול....(-:

אבח"י

Well-known member
ברור לי שזה לא מה שיקרה...
אבל אני לא צריך מבול..
אני אשמח לאחת ויחידה...
שתקלע בול....(-:
נשוי או רווק?
[שלח בפרטי פרטים על סדנת אפייה, בעיקר לחם, אם יש בקרוב. ממש אשמח. לא מענין אותי סקס. ]

in bal1

Well-known member
אני שמה לב לאחרונה שאנשים בעיקר גברים נכנסים לכל מיני פורומים כדי להכיר מישהי.אז אני רוצה להציע לכם משהו.אמנם זה קצת מיושן.נסו להכיר דרך חוגים ודברים שאתם אוהבים לעשות עם עצמכם.או לפחות לפתח משהו שאתם אוהבים.זה יכול להיות כל דבר שבו אנשים מבוגרים נמצאים בו.
ציור,דרמה,מחול,כושר,טיולים ועוד.נסו להתמקד במישהי אחת לזמן מה.אל תקפצו ישר מפרח לפרח. נסו להכיר אותה,תנו לה ולכם הזדמנות אל תפסלו ישר.
אני פשוט חושבת שעם הרשתות החברתיות זה לא תמיד עובד.
שיהיה בהצלחה!

דקל נור*

Well-known member
אני שמה לב לאחרונה שאנשים בעיקר גברים נכנסים לכל מיני פורומים כדי להכיר מישהי.אז אני רוצה להציע לכם משהו.אמנם זה קצת מיושן.נסו להכיר דרך חוגים ודברים שאתם אוהבים לעשות עם עצמכם.או לפחות לפתח משהו שאתם אוהבים.זה יכול להיות כל דבר שבו אנשים מבוגרים נמצאים בו.
ציור,דרמה,מחול,כושר,טיולים ועוד.נסו להתמקד במישהי אחת לזמן מה.אל תקפצו ישר מפרח לפרח. נסו להכיר אותה,תנו לה ולכם הזדמנות אל תפסלו ישר.
שיהיה בהצלחה!
אפשר גם וגם. תחומי עניין משותפים זו הדרך הארוכה והמושקעת, שהסיכוי בה למצוא הוא קטן. אתרי הכרויות ואפליקציות הם יותר ממוקדי קהל יעד. שם הסיכוי לא רע.

in bal1

Well-known member
אפשר גם וגם. תחומי עניין משותפים זו הדרך הארוכה והמושקעת, שהסיכוי בה למצוא הוא קטן. אתרי הכרויות ואפליקציות הם יותר ממוקדי קהל יעד. שם הסיכוי לא רע.
אבל אם הוא ילך למקום שהוא נמשך אליו, אז שם גם יכיר מישהי עם תחום עניין משותף.מפה כבר יש לאן להתקדם.

דקל נור*

Well-known member
אבל אם הוא ילך למקום שהוא נמשך אליו, אז שם גם יכיר מישהי עם תחום עניין משותף.מפה כבר יש לאן להתקדם.
הוא מעביר סדנאות לבישול. זה מאפשר לו לפגוש נשים באופן רחב ונוח ועדיין זה כנראה לא מניב את מה שהוא מחפש. החיים זה לא סרט אמריקאי רומנטי.

Ellis Murphy

Well-known member
שיהיה בהצלחה!

הרושם שלי הוא שהפייסבוק עשה "הדברה ביולוגית" לכל הפורומים הנחמדים והמועילים שהיו פעם ואני לא מדבר רק על היכרויות.

הפייסבוק זה כמו שמשחררים המון נקבות מעוקרות של חרקים. הזכרים קופצים עליהן, מבזבזים את אונם אבל שום דבר לא יוצא מזה בסוף.

alongrin100

Well-known member
שיהיה בהצלחה!
מסכים איתך לגמרי.

EYAL20201

Member
קראתי את ההגיגים הפילוסופים של חלק מכם. בשעשוע
אותה אחת שממליצה לנו ללכת להכיר את האהבה שלנו בחוגים בקבוצות במקום עבודה בטיולים וכדומה

אני סקרן לדעת האם ככה גם את הכרת את הבן זוג שלך אם יש לך כזה ?
כמה מכם בדיוק הצליחו להכיר בדרך "הנורמאלית" הזאת את בת הזוג שלהם במידה ויש לכם
תנו לי להמר כאן שפחות מ 1% של האוכלוסיה.
אשמח לגלות שטעיתי
הדיבורים האלה על להכיר באופן טבעי שייכים ללפני 4 או דורות אחורנית
לא הכרתי עד לרגע זה אפילו אישה גרושה אחת שהיתה לה אהבה של ממש בחייה דרך הכרות "טבעית" כפי שאתם קוראים לה.
מיתוס ששייך לדורות שלא יחזרו עוד

in bal1

Well-known member
אותה אחת שממליצה לנו ללכת להכיר את האהבה שלנו בחוגים בקבוצות במקום עבודה בטיולים וכדומה

אשמח לגלות שטעיתי
לא הכרתי עד לרגע זה אפילו אישה גרושה אחת שהיתה לה אהבה של ממש בחייה דרך הכרות "טבעית" כפי שאתם קוראים לה.
נראה לי שהתכוונת אלי,אז קבל.את בן זוגי החוקי הכרתי דרך חברים משותפים.הם שידכו בינינו. את הלא חוקי דווקא הכרתי ע"י תחביב משותף.
את שני האנשים האלה לא הכרתי דרך רשתות חברתיות.אחד מהעבר החוקי שעוד מעט נחגוג 29 שנות נישואין. והשני בתקופה האחרונה.
נכון שזה קצת מיושן דרך ההכרות הזו.אבל היום ברשתות,הכל גלוי ושקוף.כבר אין לדעתי את גורם ההפתעה.
הרי בחורה מעלה את עצמה עם כל בגד אפשרי.החל משמלה עד לבגד ים.אתם כבר מדברים על הכל דרך הרשת אז על מה נשאר לדבר בפגישה?
נסה לעשות השוואה כמה אנשים מוצאים זוגיות היום וכמה כמו לפני 4 דורות.

אבח"י

Well-known member
נראה לי שהתכוונת אלי,אז קבל.את בן זוגי החוקי הכרתי דרך חברים משותפים.הם שידכו בינינו. את הלא חוקי דווקא הכרתי ע"י תחביב משותף.
את שני האנשים האלה לא הכרתי דרך רשתות חברתיות.אחד מהעבר החוקי שעוד מעט נחגוג 29 שנות נישואין. והשני בתקופה האחרונה.
נכון שזה קצת מיושן דרך ההכרות הזו.אבל היום ברשתות,הכל גלוי ושקוף.כבר אין לדעתי את גורם ההפתעה.
הרי בחורה מעלה את עצמה עם כל בגד אפשרי.החל משמלה עד לבגד ים.אתם כבר מדברים על הכל דרך הרשת אז על מה נשאר לדבר בפגישה?
נסה לעשות השוואה כמה אנשים מוצאים זוגיות היום וכמה כמו לפני 4 דורות.
ויי כמה שאת צודקת -
האמת - אפילו זיון אחד לא היה לי מהרשת, ואני גולש מאז 1995 - כלומר, שהגיל לא פקטור ברמה העקרונית.
היה לי סטוצ אחד שנגמר באכזבה גדולה שלו
היה לי לפני שנים סטוצ אחר - בא, הסתכל, התישב, הפשיט - לא מצא חן בעיניו מה שיש לקח את הרגליים והלך.
זהו.

Ellis Murphy

Well-known member

אשמח לגלות שטעיתי
היו קצת, יותר סטוצים.
אבל עיקר הקשרים הארוכים שלי הגיעו מפה ומאתרים אחרים באינטרנט...

למעלה