אמאל'ה, איזה קיצוני ומפחיד נהיה סער הזה

אמאל'ה, איזה קיצוני ומפחיד נהיה סער הזה

וכל המתח הזה עם הרמן ויפית.... ונטשה האחות המרשעת אצל תום שרק מחכה שיתאבד וזהבה וראג'..... אחלה מתח יש לנו למחר :)

shaked2010

New member
אוףף.. שוב פספסתי רבע שעה מהתוכנית

אין לי סבלנות לחכות לש.ח של מחר.. ו12 זה מאוחר כבר.. יש למישהו קישור..??

shaked2010

New member
מתי?? לא ב 12 זה מאוחר

יש לי בצפר.. לצערי... אוייש כ"כ מיותר..

vanilla maple

New member
אין לך ממיר דיגיטלי?

כי תמיד אפשר ללחוץ על הכפתור האדום וזה מחזיר אחורה לתחילת התוכנית. אז מחר תראי בצהריים אם תהיה בבית, באיזו כיתה את, אם מותר לדעת?

vanilla maple

New member
מה היה לנו היום באלופה

נטשה שמזכירה שתי טיפות וודקה
את ניקי גם במראה החיצוני וגם בההתנהלות, שוקי שוקניאן שייצא הכי מקסים בעולם, ששיחרר את לינור מראה באמת כמה הוא אוהב אותה שנתן לה ללכת ממנו. ליאן שסוף סוף מראה שהיא אוהבת את סער ונשארת איתו. סער שחזר להיות אכזרי בטירוף (כמו שכתבת) גבריאלוב שהולך לעשות בעיות לילך שהולכת לעשות ליפית בעיות מעניין שאת זה עובד לא חזה. ההתקרבות של ראג' וזהבה מאוד מרגשת אותי...

EFRATY10

New member
ממש כאב לי הלב על שוקי.איזה מהבולה לילך

שהלכה לספר להרמן.

vanilla maple

New member
טוב

אלוהים ברא אותה כ"כ יפה שהיה צריך לעבוד עלייה הרבה זמן ועד שסיים היא הגיעה לעמדת השכל אחרונה ולא נשאר בשבילה כלום

shaked2010

New member
טוב בכל אופן מי שיכול להביא לי קישור

זה מאוד יעזור לי היום יש לי יום עמוס אני לא בטוחה שאוכל לראות את הפרק ואני מקווה שלא אפספס את הפרק היום!! אגב יש עונה שמשודרת בערוץ 2 לא מזמן (בשבת.). היה עם אני לא טועה פרק 78 והוא היה ממש מצחיק אבל אני לא יודעת איזה עונה זאת אז אם מישהו מבין ויכול להביא קישור גם של זה גם תודה

shaked2010

New member
אהה

ראית במקרה בשבת את הקטע שמילי חלמה שהיא וסער מנהלים בית וסיגי ותום ביחד... ומילי נראתה כמו לא-יודעת-מה ואני וידיד שלי ישבנו וצפינו בזה ולא הפסקנו לצחוק.. ואז ידיד שלי לקח את הפלאפון שלו וניסה לצלם את מילי וזה היה מצחיק...

vanilla maple

New member
יכול להיות שזה באמת

הקטע שראיתי. אבל כבר ראיתי את העונה הראשונה כך שאם אראה את האלופה זה יהיה רק בעוד כמה חודשיים\ שנים שוב

למעלה