אמא יחידנית וזוגיות

fialka3

New member
אמא יחידנית וזוגיות

היום איזה מישהו הוציע לי לצאת איתו. אני מכירה אותו די טוב וידעת, שהוא איש טוב עם כוונות רציניות. גרוש עם שלושה ילדים גדולים, הכי קטן בצבא. ואמרתי לו לא... ולא כי אני לא יכולה, כי אני יכולה לבקש מההורים שלי לעשות ביביסיטר לבנות ואני גם יכולה להזמין אותו אליי הביתה בערב אחרי שהבנות הולכות לישון ובכלל הבנות עוד לא בגיל שאני חייבת להסביר להן ממש מי הוא. פשוט אני לא רוצה. אין לי כוח ופני נפשי לזוגיות. אני טיפה מתבאסת על החלטה כזו, כי עוד פעם פיספסתי הזדמנות טובה. תגידו, רק אני ככה או שזה אופיני לאמהות יחידניות?

אין פה עניין שלך מול הכלל

אני לא חושבת ש"זה אופיני לאמהות יחידניות".
אישית, אני טיפוס מאוד זוגי. אני חושבת שמגיל 17 תמיד היו בחורים סביבי ואיתי.
ילדתי בגיל 41 אחרי שעשיתי במשך שנים מה שרציתי, על כל המשתמע מכך. כשהילדים נולדו לא הרגשתי צורך בזוגיות למרות שחברים מהעבר הציפו את הטלפון בשיחות שבדקו אם האמא הטרייה רוצה זוגיות
.
הייתי עמוסה מכל הבחינות.
כשהיו בני 3 נפגשתי עם חבר ותיק ואהוב מאוד, בשעות הצהריים. לא ממש מפגש משמעותי.
כשהיו בני 5 נפגשנו שוב, בצהריים, אכלנו יחד והוא יצא לעשות סיבוב, הבאתי הילדים מהגן, עשיתי הכנה ואז הוא עלה לקפה. הילדים זכרו אותו מגיל 3. להגיד לך שזה היה "להיט"? לא.
אני לא מרגישה צורך לצאת בערב לבית קפה, סרט, פאב וכיו"ב.
חגגתי מספיק שנים.
היום הילדים בני 6 וקצת ואני עדיין שם. אני לא בעניין למרות שכל הזמן שואלים ומנסים "לדחוף". אין לי חשק וסקס מזדמן נראה לי קינקי לאמא לילדים
.
טוב לי לעבוד, לגדל, בבית ודי לי כעת. לא יהיה טוב או אהייה כמהה למשהו אחר? אפעל, אעשה.
ואת....מרגישה שפספסת? מתבאסת? תנסי. תצאי. לא מתחשק לך? תרפי, תניחי לזה. אם תבקשי לעצמך- זה יגיע.

שבת שלום.

fialka3

New member
האמת היא

שטוב לי עם מה שיש ולא חסר לי כלום. זאת אומרת שאני לא אלך לחפס שום דבר.
אבל ברגע שמציעים לי, אני קצת מתלבטת, אולי אני סתם שוללת מראש משהו שלא ניסיתי אפילו.

אמאנחל

Member
מנהל
תעשי מה שטוב לך

ואל תתחשבי בדעות של אף אחד אחר.
&nbsp
בעיניי זה חלק מהכיף שכבר יש לי ילדים, ואני לא בלחץ למצוא זוגיות בשביל זה, אלא רק אם אני רוצה בשבילי.

אני מאוד רוצה זוגיות

חסר לי הביחד, השותפות, הסקס, ההתרגשות ובעצם הכל כמעט.
אם מישהו יציע לי לצאת איתו והרצון יהיה הדדי לא אהסס.
מה שכן, הילד כבר בן 4 ובשנתיים הראשונות לא חשבתי כך. הייתי כל כולי עסוקה בגידול הילד ולא הרגשתי צורך להכיר מישהו. עכשיו כן, מאוד!
כל פעם כששואלים אותי אם אני רוצה זוגיות ישר אני אומרת כן ואפילו שואלת בצחוק אם הם חושבים על מישהו ספציפי...
תני לעצמך עוד קצת זמן, זה לא קל עם תאומות קטנות למצוא זמן וחשק לזוגיות
בהצלחה

fialka3

New member
האמת היא שלי לא חסר שום דבר

מי מה שציינת בשורה ראשונה. טוב לי עם מה שיש לי כרגע. ואני אישית לא הולכת לחפס זוגיות. אבל ברגע שמציעים לי אני מתחילה להתלבט.

למעלה