אמא שלי כבר לא בדרך- הגענו

אמא שלי כבר לא בדרך- הגענו

בחיי אתמול ניסיתי לשלוח הודעה ולא הצליח לי, אני כזה פיצפון וכמה שהתאמצתי לא הצליח לי. הקיצר, באתי לעולם לפני שבועיים וחצי, 3750 גר` עיניים כחולות שיער בלונדיני ואמא שלי אומרת שאני הכי יפה בעולם. האמא המלעונה שלי לא רצתה לתת לי לצאת, עשתה לי מה-זה -יציאה... מסכנה, האפידורל לא השפיע עליה ומה לא נתנו לה לא עזר והיא צרחה לאלוהי הסמים שיבוא לגאול אותה. לא יודע מה עשתה , לחצה את השיניים לחניכיים במקום ללחוץ, טוב, אתן כבר יודעות איפה צריך ללחוץ.... בסוף שלפו אותי עם ``פומפה`` (עילאיצ`ו אמא שלי אומרת לי עכשיו, לא פומפה, ואקום, ואקום) אני? מה כ`פת לי, זה נראה כמו פומפה אבל הסימנים שהפומפה הותירו בי נעלמו ואני יפה מתמיד, זה אמא שלי אומרת לא אני. בגיל שלושה ימים כבר סובבתי ראש לבד, היום נסעתי פעם ראשונה באוטובוס ובכלל עושה חיים עם אמא שלי . קצת קשה לה שאני לא ממש משתף פעולה, בכל זאת רק הגעתי לעולם ואני עדיין עסוק בלנוח, אז בינתיים היא מסתפקת בלשיר לי ``עוגה עוגה``, ``בובה ימימה`` והכי אני אוהב את ``לדוד משה היתה חווה``, אמא שלי שרה לי ומפריעה לי לשמוע את האורגינל מהקלטת, אמא שלי מלאה כוונות טובות ואני כבר מזהה אותה וברגע שאני על הידיים שלה אני רגוע לאללה. אני הגוזל עולל שלה, אבל איש קטן של ממש עם פנים משורטטות, בהירות ועם ריאות מפותחות (טפו טפו עושה אמא שלי) שמתריעות על כוננות ספיגה בטיטול או כוננות רעב. עכשיו אני הולך לישון ואמא שלי מתיישבת : היי בנות, וואוווו- תודה ענקית על הברכות שהשארתן לי. מחמם את הלב ומרגש. בני הנסיכי מאיר את ימיי (שלא לדבר על לילותיי) בעוצמה שאתן בוודאי מכירות. לא יכולה לחכות לרגע שבו הוא יקרא לי אמא ואני אתפוצץ מאושר. צו הרחקה צריך להוציא לי ממנו , שלא אכוצ`ץ אותו. נסיך שלי עילאי שממלא אותי אהבה אז בינתיים אנו מרגישים טוב ברוך השם ונהנים מהסטטוס החדש שלנו כמשפחה. מבטיחים לבוא לבקר. ד``ש חם לכולכן והמון תודה שלכן, אמא כבר לא בדרך, אמא הגיעה לעולם.

michal haramati

New member
לאמא שהגיע לדרך המאושרת

שלום והמון המון מזל טוב. אני באמת מאושרת לקרוא שלך ולנסיך הבלונדיני ותכול העיניים שלום. כייף היה להתעדכן (פחות או יותר בזמן אמת?) ולקרוא, דרך השליח שלך, שילדת. כתבת מאוד יפה בשמו של עילאי ובשמך ואנחנו משתוקקות לקרוא עוד. את לא תאמיני כמה הוא יילך ויתייפה עוד. גם אני חשבתי בימים הראשונים שהבן שלי הוא הדבר הכי הכי יפה בעולם, וככל שהוא גדל אני רק מבינה שזה הולך ומשתבח עם הזמן. כל בכבוד על הזזת הראש. המשיכי לשיר לו וגם לרקוד יחד. שוב ברכות, שלך, מיכל.

למעלה