אמא

אמא

אמא, את לא יודעת מי אני ומה אני ואת מי אני אוהב ואיך נשבר לי הלב. אמא, אני כל כך רוצה לספר לך, שמצאתי אהבה, אז אל תהיי עצובה. אמא, גם לא יהיו לך נכדים, שמחי שחיי מאושרים ונסי לאסוף את הרסיסים, של לבך, הדבר בכוחך. * סתם רציתי לשתף אתכם בשיר שכתבתי לאמא שלי (ולצערי עדיין לא מצאתי את הזמן והמקום להראות לה אותו)

E W

New member
../images/Emo24.gif

כשהגעתי להכרה שהקרובים אלי "לא יודעים מי אני" החלטתי לשנות את זה! אין לך מושג איך זה שיפר את ההרגשה שלי ואיחה את הלב השבור! כשמצאתי אהבה ושיתפתי את אמא, היא הייתה מאושרת. פחדה שאני לא אפגע, כמו שהיא פחדה שאח שלי התחיל לצאת עם מישהי, אבל הייתה שמחה בשבילי. ואתה יודע מה, לאמא שלי יש נכד ממני! אז זה לא בלתי אפשרי!!!!! תחשוב על זה, לחיים מאושרים יותר!

../images/Emo24.gif

ריגשת אותי
מחזיקה לך אצבעות ומקווה שבקרוב תוכל לשתף את אמא שלך בכל מה שקורה לך.

א פרח

New member
מרגש../images/Emo24.gif

מקווה שבקרוב תיפתח את סגור ליבך בפניה ותצא לחופשי.

תודה, אני שמח שאהבתם את השיר

זה שיר מאוד מיוחד כי הוא השיר היחיד שכתבתי עד עכשיו שיש לו גם לחן... השיר הזה הוא במידה מסויימת משאלת לב שהקדימה את זמנה, כי לצערי בינתיים עדיין לא מצאתי את האהבה שאני מחפש. הוא גם מחדד את הדילמה עליה דיברתי בדיונים קודמים בפורום, של האם כדאי לספר להורים כבר עכשיו, או לעשות את זה רק לאחר שתהיה אהבה...

לילך979

New member
לך הארוניסט

כתבתי לך תגובה גם בבלוג שלך . מקווה שיהיו לך ילדים . אתה ראוי להם ואפילו נראה לי רוצה ילדים לאור ההפניה שלך לסרט היפה בדוקו . אך הצלחת לשכנע אותי שיש חיים יפים גם בלי ילדים . וזו בחירתו של אדם איך לצקת משמעות לחייו . אני מודה לך על הרחבת אפשרויות ההתבוננות שאתה מעניק לי . מאחלת לך שתוכל תמיד למצוא את היופי בחיים ולתת להם למלא אותך . באהבה , לילך .

למעלה