אממ... אמממ אממממממממממ

~*~gaL

New member
אממ... אמממ אממממממממממ

אנייייייייייייייייייייייייי לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא מאמינהההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההההה שמישהו יחזיק אותי!!!!!!!!!! חזק חזק חזקקקקקקקקקקקקקקקק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! טוב, אני מפסיקה למשוך מקשים, אבל אני עדיין בשוק. מי המנהל פה??? מי??? שלחתי בקשה כבר מלפני חצי שנה לפתוח פורום כזה ולא ענו לי אפילו! טוף.. נו. מה ל´שות. אני רק אגיד ש: אני הולכת להיות פה כל דקה ביממה, כל שניה, ואל תחשבו אפילו על דרך לקחת אותי מכאן כי זה לא ילך לכם. הא! אני קארבית (קרטר/אבי) גאה, אני ראיתי כבר את כל הפרקים, ואני.. אני עדיין בשוק. ואני אסיים את ההודעה הזאתי עכשיו.. כי אני מרגישה שאני מתחרפנת. *gaL*

mgirl

New member
קארבית? רעיון מגניב!

אני מתכוונת, לשלב בין השניים... לכן, גם אני קארבית גאה... אבל מלוצ´י עוזב!! לאאאא! ואגב, גם אני הגשתי בקשה ממש מזמן לפורום אי.אר ואף אחד לא התייחס אליי. כאן בתפוז, מהכמויות שלא מתייחסים, צריך פשוט לסלוח ולשכוח...
ואגב, גם אני אהיה כאן כל שנייה ביממה! מיכ
י, קארבית ודוליזית גאה!

Girly Girl

New member
אממ

כרגע אפשר להגיד שאני המנהלת למרות שזה בהנהלת:זמני (כמו שהם רשמו) המממ אבל.. לא יודעת, נראה. עוד מעט אולי נטע תפתח לי פורום למשמרת שלישית או שהיא תצרף אותו לפורום הזה.. בנתיים אפשר לדבר על משמרת גם פה. ~גירלי
גירל~

mgirl

New member
אבל...

גם אני רוצה פורום! וגם אני ביקשתי על משמרת שלישית.. (עצובה...) יש לי בקשה שאת בטוח תגידי לא, אבל לא אכפת לי כי אני יודעת מראש אבל אני חייבת לבקש אחרת אני אשנא את עצמי לעולמים... אפשר לנהל איתך את הפורום??? אל תפחדי לסרב, אני לא יעלב... אבל אל תפחדי גם להגיד כן... חחח! -מיכ
י-

~*~gaL

New member
אמממ... אני בקשתי קודם! ../images/Emo13.gif

ובכלל, את הפורום הזה עצמו, בקשתי ממזמן, כמו שאמרתי, לפני איזה חצי שנה. מקסימום אפשר עד 3 מנהלים בכל פורום..

mgirl

New member
נו, אז נהיה שתינו...

אבל גירלי גירל כמובן שלא תסכים... גם אני לא הייתי מסכימה!

~*~gaL

New member
למה לא?

זה דווקא יותר טוב. למשל, אם למישהי מאיתנו יש תקופת מבחנים - היא תדע שיש מישהי אחרת ששומרת על הפורום..

mgirl

New member
כן אבל...

לדעתי היא בכלזאת לא תסכים... זה הרבה יותר כיף להיות לבד... ואם היא רוצה היא פשוט ממנה מחליפה וזהו.

mgirl

New member
טוב, אפשר לשאול אותה...

נדמה לי שקוראים לה לי.... נכון? יש לך איי סי קיו?

~*~gaL

New member
הכוונה --

לגירלי גירל? אני לא יודעת, אבל היא פה - אפשר לשאול אותה.. גירלי גירל=לי? וכן, האייסי בכרטיס האישי שלי.

mgirl

New member
כן...

אבל אני חמודה!! סתם, סתם... במילא ידעתי שלא תסכימי. אבל אם פעם תצטרכי עזרה או מחליפה או משהו, תגידי לי!

~*~gaL

New member
וואי!

עוד קארבית! אנשים, אתם גורמים לי אושר.. תהנו בינתיים מהתמונה בכרטיס האישי שלי :)

למעלה