אממ אני מרגיש רע עם עצמי

eranmc

New member
אממ אני מרגיש רע עם עצמי

לאחרונה אני יותר מדי קשוח עם אנשים. לצערי כל דבר שהתנהגתי בקשיחות הצליח. הרבה אנשים ניהיו כפופים אליי ואני מרגיש רע כי תמיד הייתי נחמד וזה.

אני כל כך מבינה אותך

גם אנוכי בן אדם חביב לבריות וידידותי לסביבה, לחיות ולפרחי הבר. סבורה אני שכל אדם שחווה איזהשהוא קידום מסוים בחייו (מפקיד למנהל תיקים בבנק, ממפנה זבל זוטר לרב-זבל, מנערת לווי לזונת צמרת וכן הלאה), מתמודד עם הקושי הזה. שאלתי היא: מדוע הקשיחות? האם לא ניתן להיות ממונה נחמד, שקול, אדיב, נשגב, מאציל סמכויות - ועדיין להיות האחראי בשטח? למה התחושה הרעה? אתה מצטער שהפעלת את סמכותך - וזה עבד??? קח למשל את הנשיא בוש: בתחילת דרכו, תדמיתו היתה של איש כסיל קמעה, ידידותי בצורה מופרזת, רך לבב - או במילים אחרות - ח נ ו ן. והנה, כשנתיים חלפו מאז תחילת כהונתו, והוא ללא ספק האיש החזק בעולם (וכמובן, אין צורך לפרט שהוא אחד מחבריי הקרובים ביותר), והוא עדיין ח נ ו ן מ א ר ץ ה ח נ ו נ י ם !!! כך, ערן ידידי, גדולים וחזקים ממך חווים את הדילמה הכה עתיקה, ותקווה עימי שדע להתנהג בצורה מכובדת לאלה שמתחתיך, לשמור על צלם אנוש, ואת הכוח שניתן בידיך אנא חלק שווה בשווה בין כולם, ושלך לא יישאר כלום, רק לשבת ולחלק פקודות כל היום.

eranmc

New member
יוו תודה אפי שינית את חיי!!!

אני מקווה להיות ילד טוב בהמשך

למעלה