אממ.. היי...

אממ.. היי...../images/Emo9.gif

אז ככה, היו לנו שני מקינטושים בבית... אני זוכרת עוד כשהייתי ילדה קטנה הייתי יושבת ומנסה למצא מה לעשות איתו, אז הייתי משחקת שעווותתת במשחק הזה עם הגולש סקי... ומדי פעם גם בגלגל המזל הזה באנגלית- ולחשוב שהייתי ילדה קטנה בת 5 שבקושי יודעת לכתב בעברית...
בקיצור, לפני שלוש שנים בערך החלטתי לחבר שוב אחד מהמחשבים... והאמת היא שישבתי מולו ופשוט בהיתי. לא היה לי מה לעשות איתו....
בקיצור, מה לעזאזל אני כבר יכולה לעשות עם המקינטושים שכרגע דחופים בתוך איזה ארון ישן...?

israhack

New member
שלום שלום

אם תצלחי להגיד לי איזה מחשבים אלו אני אולי אהיה מעוניין לקנות אותם... או להגיד לך מה את יכולה לעשות :)

bumpymus

New member
אלרונד אולי נעשה מפגש...

נושא המפגש, יהיה מה אפשר לעשות עם המק בשביל הכיף (לא רק משחקים) איזה מחשב יש לך באמת?

ברוכה הבאה ../images/Emo24.gif אור הנצח

כמו שאמרו קודמי איזה מקינטושים אלו? לי אישית יש נייד זקן בנוסף לאימק החדיש והוא עובד עם סיסטם 9 ואפשר לעשות בו הרבה מאוד אז תלוי מה המטרה שלך אבל בעיקרון יש תוכנות בשפע לסיסטם 9

אממ נראה לי שטיפה התבלבלתי ../images/Emo13.gif

כייי.. אממ נראה לי שאתם מדברים פה על המקינטושים החדשים והכל, לא?!

לא, אנחנו מדברים על ישנים

אבל זה כל יחסי האם המקים שיש לך הם בני 6 עד 8 או יותר שנים? אם כן אז בעיקרון אפשר להשתמש בהם למשל להתקין סיסטם הכי מתקדם בשלהם הוא 8.1 זה תלוי מאוד מה את רוצה לעשות איתם ויש אתרים שמחזיקים משחקים ותוכנות למכונות העתיקות האלו ויש גם קהילות שפשוט אוהבים אותם ומתשמשים בהם

מיכל3333

New member
אבל איזה מק יש לך?

זו באמת אינפורמציה שצריך כדי לומר לך מה אפשר לעשות איתו... אם זה למשל SE30... אני בטוחה שההמלצות יהיו שונות מאשר אם זה LCIII או קוואדרה אז איזה מק יש לך?

למעלה