אנגלית בקיץ..

o a k y

New member
אנגלית בקיץ..

שלומלום, נכון לקראת החופש הגדול. עיתוני הנוער מתמלאים בהודעות של חברות שלוקחות אותך לשבועיים ללונדון, לאיזהשהו קול'ג ללמוד אנגלית. נראה לי קוראים לזה: summer school. מכירים? מישהו התנסה בזה? זה טוב? זה שווה תמחיר? תודה רבה
פבלו

Suiren

New member
טוב, אז ככה:

הייתי בסאמר סקול באנגליה, יפה ונחמד- לא מדהים. אני לא יכולה לומר "וואוווו! ממש ממש נהניתי!!!!!!!!" רק לומר שזו הייתה חוויה מעניינת. מבחינת לימודי האנגלית- לי, אישית, היה דפוק. אני מדברת/קוראת/מבינה וכו' ברמת שפת אם, לשים אותי בכיתה כל בור, שאלמד אנגלית.... בזבוז זמן. וגם לא מהנה במיוחד. מבחינת פעילויות- היה מעולה, במיוחד אם אוהבים ספורט (אני שונאת, אבל נהניתי בכל זאת, עשיתי רק דברים שאהבתי) מבחינה חוויתית- אני לא בטוחה. היה סיוט מבחינת הישראליות/ים, אבל מראש לא חשבתי שאסתובב איתם. הסתובבתי עם כל מני אנשים, מדהימים. בעיקר עם חבורה ענקית של יפניות שאימצו אותי. ^-^ השאלה היא, מה בדיוק אתה רוצה לדעת. מבחינת חברות והכל- עשיתי מחקר, בדקתי כל פינה, השוויתי מחירים-פעילויות-מגורים וכו', בזה נראה לי שאוכל לעזור. כללללללל דבר, אתה מוזמן לשאול. ואם יש איי.סי.קיו., לשלוח הודעה ל- 299138931

o a k y

New member
תודה רבה על התשובה המעמיקה..

הנה מס שאלות... 1) לבן אדם (אני
שקורא טוב אנגלית וכותב רק שחסר לו אוצר מלים, זה עוזר? 2) איך מתמודדים שם אם הזמן.. כלומר.. פגשת ילדים שהיה להם קשה להיות כ"כ הרבה זמן מחוץ לארץ? 3) כעיקרון לומדים אנגלית שם טוב או שרק באים בשביל הדיסני? 4) איך הפילויות שם? איפה לומדים? אפשר להסתובב חופשי בקניונים וכאלה? כמה שיותר פרטים יותר טוב
תודה@!!

Suiren

New member
מיאו!

!) הממ, אני מניחה שכן. שבועיים באנגלית עוזרים לאוצר המילים. 2) לא, לא פגשתי כאלו- פגשתי כאלו שבאו לחוש, וכאלו לחודשיים. =) 3) אם יש לאן להתקדם, כן, לומדים אנגלית טוב. אגב, אין דיסני באנגליה. 4) לומדים-כיתה קטנה, משו כמו 16 ילדים, בערך 4 שעות בבוקר. קניונים- לא, אי אפשר- בסופי השבוע לוקחים את מי שרוצה לקניון, שם הוא מסתובב בקבוצה של אנשים, לזמן די מוגבל. בעקרון, הפנימיות הן לא בעיר, הן בכפרים/מקומות קטנים, מותר לצאת, פשוט לרשום שיצאת. לאן יוצאים? יש בעיירות האלו משו כמו גלריית אומנות אחת, מספרה, מסעדה יקרה ולא ממש מדהימה, מכולת, חנות עיתונים. פעילויות, הממ, אני הולכת לבדוק אם כתוב לי, כבר אחזור ואוסיף הודעה. ^-^

Suiren

New member
פעילויות-

אם אתה אוהב ספורט, מצוינות. בעיה היא, ששיבצו אותי בפעילויות לפי מי שביקש להיות איתי (הישראליות) ולא לפי מה שרציתי. חלק מהזמן נאלצתי לסבול בשקט, חלק מהזמן רצתי שעות כדי לסדר שאהיה בפעילויות שרציתי. יש הרבה ספורט, מעין חדר אומנות (לא פעילות שווה, בכלל- אפילו שאני הטיפוס ה-artsy שמשוגע על אומנות...), יש חדר מחשבים, דרמה- ממש נחמד, צילום-בעיקרון, נותנים לך מצלמה, אומרים "לך צלם"-אח"כ נותנים לך לפתח את התמונות בעצמך. ליא ישת, מאוד התאים... עוד שאלות? אין לי בעיה להגיב, פשוט תהיה ספציפי כמו עכששיו. =)

o a k y

New member
היי ../images/Emo13.gif

מה נישמי
ככה, כעיקרון רציתי לדעת, מה הוא הסדר יום באותם summers schools? (כלומר: מה עושים בבוקר,מה בצהריים וכו') 2)כמה זמן שוהים באנגליה? 3)חוץ מללמוד גם מטיילים שם וכל זה? 4) כעיקרון, עם אני נמצא צמוד לקבוצה ישראלית, כמה האנגלית שלי יכולה להשתפר? (או של כל אחד..) תודה רבה רבה!! פבלו

Suiren

New member
מיאו! ../images/Emo9.gif

סדר היום, הממממ... מיאו! השכמה ב-7, ארוחת בוקר מ-8 (ארוחת בוקר זוועתית ודוחה, אוכל אנגלי. >_< האוכל הכי גרוע שאי פעם אכלתי. לא שאכתי שם משו... כן, נחזור לנושא!), התאספות באולם הגדול,- בתחילת החופשה, מחלקים לכיתות-בוקר וכיתות אחה"צ. כיתות בוקר הולכות לכיתה, ל-4 שעות בערך. כיתות אחה"צ- לפעילויות. (אסביר לפי כיתות בוקר, יותר נוח לי.) לומדים בכיתה, 3 שעות עם מורה מסוימת, שעה רביעית עם מורה אחרת. ארוחת צהריים *עושה קולות הקאה*, שעה חופשית. מתאספים באולם הגדול, וכל אחד הולך לפעילויות שלו- הפעילויות הן בקבוצות של 3 פעילויות, כך שהולכים נגיד בתור קבוצה A לדרמה, טניס וחץ וקשת (סתם דוגמא). המממ, עוד שעה עד ארוחת הערב, שעה חופשית- בד"כ יוצאים החוצה למכולת לקנות משו לאכול. (אני אישית, חייתי שם על קולה, מארס, תפוחים ומקסימום איזה בורקס אחד נחמד מהמכולת...), ארוחת ערב, פעילות ערב באולם הגדול, התאספות של הבתים- מחולקים שם לבתים, בנים 6-12, בנות 6-12, בנות 12-15 בנים 12-15, בנות 15-18, בנים 15-18. יש אסיפת "בית", נחמד דווקא.... 2)אפשר לבחור כמה זמן לשהות בה, בעיקרון, פרק הזמן ממוצע והטוב ביותר הוא שבועיים- מספיק זמן להתאקלם, לא מספיק זמן כדי שיהיה יותר מדי. 3)כן, שני טיולים ושני סרטים+ סיור כלשהוא. כש-אני- הייתי שם, היה יום אחד טיול לאוקספורד, יום אחד ללונדון, ויום אחד של סיור במפעל לשוקולד. 4)כן, היא יכולה, בכיתה אתה בכלל לא איתם. בעצם תלוי מה הרמות שליכם באנגלית... בעקרון לא אמורים לדבר בעברית בכיתה. חוץ מזה, עצה שלי למקרה שאתה נוסע- אל תסתובב בצמוד לקבוצה הישראלית. אני בטוחה שאנחנו יצורים שונים בהחלט, כי אני, למשל, סבלתי מהם ואאאוף, היינו מאוד שונים. הם כל הזמן צחקו, על דברים שנראו לי מפגרים- הומור שונה, אני מניחה. חלק גם היו כלבות שלא ברא השטן.... אין לך מושג איזה סיוט... אה, וכולם, בלי יוצא מן הכלל- ימנים. אני, בתור שמאלנית קיצונית... עמדו לסקול אותי שם באבנים לפחות 3 פעמים. אני לא יודעת, נראה לי שהרווחתי הרבה מאוד מזה שלא הסתובבתי איתן. כשכן הסתובבתי איתן, היה די סביר, חוץ מאיזה שני לילות בהם בכיתי בסביבות השעה וחצי כשדיברתי עם אמא שלי או עם אחותי בטלפון, כי פשוט הרגשתי אומללה. הרווחתי המווווווווון מהסתובבות עם היפניות שאימצו אותי, והתחברתי עם טונות של אנשים אחרים. (האמת היא, שלא הייתי אדם פתוח במיוחד. אני חברותית, בשנתיים האחונות, אבל סה"כ, אני אדם ממש מסוגר ככה...). ווי, אני נהנית לענות! שאל עוד! עוד! עוד!
^-^

o a k y

New member
סבבה, את ביקשת ../images/Emo8.gif

ברשותך עוד שאלה (מממ אולי כמה), נגיד ואני לא ממש יודע משהו אנגלת.. עדיין יש סיכוי שאתחבר עם אנשים אחרים? עכשיו.. בסאמר סקול, לומדים אנשים מכל העולם או רק הקבוצה מישראל שבאה? מה לומדים בכיתות? נגיד ויש פעילות (למשל חץ וקשת) שאני לא ממש סובל, אני יכול לוותר עליה, אפשר לצאת מחוץ לפנימייה או שאפשר להסתובב רק בפנים? בינתיים אני מחפש אתרים באינטרנט.. ביי בינתיים, פבלו

coconut56

New member
עוד שאלה..

1. יש סאמר-סקול גם בארה"ב?? 2. היית באחד כזה? אם היית תפרטי לי על ה-כ-ל-! ואם מישהומ הפורום היה בסאמר סקול בארה"ב אז בבקשה שיגיב! תודה מראש!

Crichton

New member
אישית -

לא הייתי מציע ללכת לארה"ב לסאמר סקול. הידעת? יותר 50% מאוכלוסיית ארצות הברית סובלת מהשמנת יתר. אמריקאית בכיתה שלי אמרה לי שכול בן-אדם שני שם הוא הר (לא שיש לי בעיה עם הרים, אבל זה לא ממש ממריץ אותי לנסוע לשם) ועכשיו שאלה שלי: 1) האם יש איזה סאמר סקול שלא לומדים בו? חחח.. אני מתכוון למין תוכנית כזאת לנערים ונערות מגיל 15-18 שהמטרה היא לבלות במקום ללמוד אנגלית. כמו טיול מאורגן, אלא עם ילדים בלי ליווי הורים. מכיוון שאמרת שעשית מחקר יסודי בנושא, יש מצב שאולי נתקלת בדבר ששאלתי. תודה.

Suiren

New member
לא נראית לי סיבה מספיק חשובה. משקל?

1. אני מניחה שיש, לא הייתי באחד כזה. אני בטוחה שיש, למען האמת, לא ממש התעמקתי בנושא (העדפתי לסוע לאנגליה, במקום ארה"ב, במקרה זה. אה, והרבה יותר יקר לסוע לארה"ב, גם יותר ארוך.)ב ^-^ 1) כן, יש סאמר-סקול שלא לומדים בו, רק מבלים. זה נקרא summer-camp. =) לא שמעתי על כזה באנגליה, רק בארה"ב.

Crichton

New member
איפה

ניתן למצוא מידע על סאמר סקולים שונים? ניסיתי למצוא על סאמר קאמפ כמו שאמרת, אבל גוגל סתם נתן לי מחנות וזה... אז סאמר סקול נראה לי בכול זאת בסדר. זה העניין: בחופש הגדול אני וההורים שלי נוסעים ללאס וגאס, מה שאני רוצה זה שאני יישאר בלאס וגאס כשבועיים - שלוש לסאמר סקול בלאס וגאס. ההורים יסכימו בתנאי שזה יהיה זול ובטוח. (אני בן 15 אגב) היש איזשהוא אתר הנותן רשימה של סאמר סקול?

Suiren

New member
המממ... (אין לי כותרות! די!)

אני לא חושבת שתמצא מידע על סאמר סקול בלאס וגאס. למען האמת, אני די בטוחה שאין|סדגש summer schools/camps בווגאס.

coconut56

New member
כן יש סאמר סקול שלא לומדים בו

הוא נמצא במדינת ניו יורק וכל היום אתה עושה מה שאתה רוצה כמו: טניס, כדורגל, כדורסל, לעשות בננה באמצע אגם מלאכותי שיש באמצע הכפר (כפר מיוחד שהקימו במיוחד בשביל הסאמר סקול). אתה מחולק שם לקבוצות לפי חברים וישנים בצימרים גדולים ומרווחים מעץ. השהייה שם היא לפחות חודש חודשיים אבל מי שממש מתגעגע יכול לחזור הבייתה! אני יודע את כל זה כי פשוט בת דודה שלי כמעט כל קיץ הולכת לזה ושהייתי בארה"ב הלכתי לבקר אותה שם! המקום מהמם! ויש שם תנאים מצויינים וביקור הורים/משפחה פעם בשבוע, ככה שאין בעיה של געגועים (למי שגר בארה"ב). זה מחנה שרוב האוכלוסייה בו הם יהודים... משלתם או לא?

Arana

Active member
מנהל
אז זה סאמר סקול או camp?

חברה שלי הדריכה ב-camp יהודי כזה... אבל אני לא זוכרת שהיא אמרה שהיו שם ישראלים.

HoNeY14

New member
קישור לסאמר סקול שולט../images/Emo94.gif

ועם קצת ישראלים
הייתי בחברה הזאת פעמיים{בקלפורד ובקיימברידג'} ואם מישהו רוצה לשאול שאלות{רועיצ'י
} אז: איציק-93485339 מסנג'ר[email protected] אגב, אני חדשה

Suiren

New member
Gimme' a five, sis!

Don't you just hate talking like that? wheeeeeeeee! anyway, i'm pretty high atm, and tired. just wanted to say iv'e been to the same one. In a tiny village-like-thingie called Bloxham. Why am I writing in English? I don't know leave me alooooooooone! *yawns*

למעלה