אנחנו בהלם מוחלט

bili13

New member
אנחנו בהלם מוחלט ../images/Emo7.gif

לנו יש 2 ילדים והמקרה שאספר מתייחס לילד בן החמש. לאב יש אחות נשואה ולה בת בת 6 וחצי.במהלך השנה האחרונה צצו מ"ס נורות אדומות שנדלקו במוחנו בנוגע לאפשרות שבעלה של האחות התעלל בבת שלהם.גם הגננת של הילדה חשדה בכך בעקבות שינוי בהתנהגות של הילדה ,ציורים שסיפרה ואף תלונה שלה לגננת על הצקה של האב לה.הגננת דיווחה על כך והאב זומן לחקירה בה הוכחש הכל ואישתו גיבתה אותו.לפני חודשיים עזב הבעל לארה"ב(הוא גם אזרח אמריקאי) והחלו הליכי גירושין בינהם.בינתיים החלו להופיע סימפטומים פיזיים מדאיגים אצל הבת שלהם וכך אנחנו מוצאים את עצמנו ב3 הימים האחרונים בעיצומה של חשיפת המעשים המזעזעים שהאב עשה לבת שלו.אנחנו המומים וכועסים.כועסים כי כבר שנה שאנחנו מתריעים ואפילו רצינו לפנות למשטרה מ"ס פעמים אבל האם של האבא ושל האחות (הסבתא) הצליחה לשכנע אותנו שלא לעשות כן כי המשטרה מעורבת והיא הגיע למסקנה לסגור את התיק והאחות טוענת כי אין כל סיכוי שבעלה אכן עשה את הדברים המיוחסים לו וכך אנחנו ברוב טימטומנו נרגענו בכל פעם וחזרנו בנו מכוונתנו להתלונן נגדו.וכאן מגיע הצד המבחיל מבחינתנו. הבן שלנו בן הדוד של הילדה שהוטרדה מינית בילה שעות רבות איתה ביחד כשהאב הפושע שמר עליהם. היה זה במהלך כ-שלוש שנים עד בערך לפני חצי שנה או קצת יותר. לא ואני חוזרת לא היו סימנים מעוררי חשש אצל בננו מעולם אבל קיים חשד סביר עקב ראיות שהתגלו אתמול כי אכן בננו היה מעורב בכך.מחר אנו הולכים לפסיכולוגית שמתמחה בילדים קטנים ואף במקרים מזעזעים כאלו. איננו מסוגלים לישון מרוב כעס ומתח. אנחנו מפנים אצבע מאשימה כלפי האחות שהעדיפה לעצום עיניים ולהקריב את ביתה למען שלמות המשפחה ומפחד מהתנהגותו הטרוריסטית של האב.עוד נתגלה כי בשנה האחרונה היו בידי האחות ראיות נגד בעלה ואת הראיות המוחשיות היא דאגה להשמיד. אין לנו מושג כיצד לנהוג עימה. באם חס וחלילה יתברר כי בננו מעורב בפרשה המבחילה הזו אני חושבת לתבוע לא רק את האב הפושע אלא גם את האם על מניעת פשע והעלמת ראיות. אנו יושבים ובוכים מרוב זעזוע ואין לנו כל דרך לחלוק זאת עם המשפחה כי זהו נושא רגיש ובעל השלכות מרחיקות לכת על עתיד הקורבנות ומשפחותיהן. סליחה על ההשתפכות מקווה שהבנתם ואולי עיצה של זר מבחוץ תאיר את דרכנו. תודה

מוצרלה

New member
בילי13../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

את הנעשה אין להשיב. אבל את ,את צריכה לקחת את עצמך בידים. כתבת "אנו יושבים ובוכים מרוב זעזוע ואין לנו כל דרך לחלוק זאת עם המשפחה כי זהו נושא רגיש ובעל השלכות מרחיקות לכת על עתיד הקורבנות ומשפחותיהן." שימי בצד את כל המשפחה האחרת שלא מעורבת, שימי בצד את השכנים והשכנות, שימי בצד את כולם. מי שחשוב כרגע הוא הבן שלך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! מבחינתכם הוא מרכז העינינים ובו צריך לטפל !!!!!!!!! ואני מדגישה את זה. לא סיפרת בן כמה הבן, אשמח לדעת. ראשית, אם את בטוחה שהוא נפל קורבן לאותו האב, גשי מיד לתחנת המשטרה ותגישי תלונה. שם יערבו את פקידת הסעד של האיזור,שתבדוק את כל המקרה, והיא זו שתוכל לעזור לך לקבל טיפול פסיכולוגי ראשוני לילד, כדי לראות מה נעשה לו, ועד כמה זה פגע בו. משם יתחיל הטיפול המשטרתי והפסיכולוגי כאחד. ותשמיעי, תשמיעי את המקרה בפני כל מי שמוכן להקשיב, גם במשפחה המורחבת, אחרת המשפחה של האב ההוא,יעשו לכם רצח אופי. תשמיעי את האמת, את לא צריכה או חייבת לפרט את המעשים עצמם בבן שלך, כדי לשמור על פרטיותו, אבל שכולם ידעו שנעשה כאן פשע!!!! אל תפחדי. אין ברירה, אומנם את עוברת עכשיו תקופה קשה, אבל קשה לי להגיד לך שמעכשיו יהיה לך יותר קל,אני יודעת שזה לא מעודד, אבל זאת המציאות. זאת טראומה להורים לא פחות מאשר לילד. אני ממליצה לך,במידה ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם שיחות אצל פסיכולוג באופן פרטי, גשי לתחנה לבריאות הנפש אשר באיזור מגורייך, שם תוכלי לקבל שיחות חינם,מצוות יוצא מן הכלל. אתם (את ובעלך) חייבים להתמודד עם המצב, וכדי שתהיו חזקים עבור הילד,אתם צריכים להוציא את מה שאתם מרגישים,במקום אחר. מקום בו יתנו לכם כלים להתמודד. זה חשוב, כי מקרה של התעללות מינית באחד הילדים, לא פוגע רק בילד עצמו, אלא בכל המשפחה המצומצמת (אבא,אמא,אחים,אחיות). ו....... מותר לבכות, תבכי ותוציאי, כמובן שלא ליד הילד,ליד הילד את צריכה להיות פנתר, הוא צריך להרגיש שיש לו גב, שיש לו על מי לסמוך. תהיו שם בשבילו כשאתם איתו, אבל כשאתם עם עצמכם,תוציאו,בכל דרך, בכי,כתיבה, או כל דרך שקל לכם לשחרר רגשות כואבים. אני איתך, אנסה לעזור עד כמה שאפשר. כתבתי לך מסר.

למעלה