אנחנו בילינו אתמול בערב בקניון...

S r 35

New member
אנחנו בילינו אתמול בערב בקניון...

אהח"צ - אספתי את הילדים מהגנים ונסענו לגראנד-קניון להיפגש עם סבא וסבתא - איזה כייף!
החוויה- (למי שלא הבינה, אני לא ממש מתה על בילוי קניונים עם ילדים שצריך לרוץ אחריהם כל הזמן = בני הקטן, שמחליט שהוא הולך / רץ לאן שבא לו, בלי קשר למה שאנחנו רוצים / צריכים) - ... או-קי, אז החוויה כללה ביקור במשביר לצרכן, שעושה עכשיו מבצע הנחות יפה ושווה בכל המחלקות (המבצע עד יום שני הקרוב: ראו הוזהרתן
). השלל - מעיל ספיידרמן יפה ומדליק לניר (הבכור שלי). מעיל ספיידרמן יפה ומדליק לרון (הקטן שלי) - אחרי שהוא תיזז את כל המוכרות במחלקה שהתרוצצו ורצו לחפש מעיל במידה שלו. הן מצאו בסופו של דבר - איזה מזל
. חליפת פוטר עם הדפס (שלושה ניחושים...) ספיידרמן כמובן... לרון הקטן ועוד שני זוגות מכנסי פוטר לניר. הכל בהנחה, במחירים טובים ועם סבא וסבתא ששילמו. אני לא הוצאתי פרוטה. שאיפותי לקנות מעיל גם לעצמי ושאיפותיה של אמא שלי לרכוש לעצמה זוג נעליים נעלמו ונגוזו. אנחנו נעשה את זה בשקט ובלי ילדים בגיחה ל"משביר" ביום שישי בבוקר. אח"כ ביקרנו בחנות פאזלים כייפית שנפתחה בגראנד: ניר, אלוף הפאזלים שלי, יצא בשלל של שלושה פאזלים מחזירי אור בחושך. (אחד מהם הוא כבר הספיק להרכיב עוד אתמול בערב, כשהגענו הביתה). ובפאזל מתנה לרון. קינחנו ב"מקדונלדס" כי איך אפשר שלא?
וחזרנו הביתה: חלקנו מותשים
חלקנו מרוצים
יום נפלא לכולכם כאן
יום חמישי כאן וזו כבר סיבה לחייך

dafgol

New member
אוקצור חזרתם "עייפה אך מרוצים" ../images/Emo6.gif

נשמע אחלה של יום....לפחות ל
ים ברביעי הקרוב ההורים שלי לוקחים את הבנים מהגנים ולוקחים אותם לאלונים ליום כיף סבאסבתא ( אני עם גולן נהיה ברמב"ם...) אני כבר מדמיינת לעצמי איך הבנים יחזרו מלאים במתנות, ההורים שלי תשושים ומקדונלדס יהיה מרוח לבנים על הבגדים

S r 35

New member
בדיוק !

אבל לילדים (וגם לסבא ולסבתא) היה כייף וחזרנו עם שלל בגדים שווים. כך שבסה"כ גם אני מרוצה
מאחלת לבנים כייף ביום רביעי הקרוב - אני בטוחה שהורייך יפנקו אותם ולכן בהצלחה ביום רביעי

למעלה